Výsledky závodu: Vánoční sprint 2014

Datum:
21.12.2014
Místo konání:
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Horáček Petr
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Panchártek Jan - R1
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
D
2.04 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 10:58
2. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 12:41 + 1:43
3. Mašatová Eliška PHK0251 OK 99 Hradec Králové 12:50 + 1:52
4. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 13:18 + 2:20
5. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 13:27 + 2:29
6. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 13:36 + 2:38
7. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 13:39 + 2:41
8. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:42 + 2:44
8. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 13:42 + 2:44
10. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 14:10 + 3:12
11. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 14:14 + 3:16
12. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 14:22 + 3:24
13. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 14:32 + 3:34
14. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 14:34 + 3:36
15. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 14:35 + 3:37
16. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 14:42 + 3:44
17. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:43 + 3:45
18. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 14:57 + 3:59
19. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 15:05 + 4:07
20. Charvátová Kateřina SHK0050 OK Slavia Hradec Králové 15:09 + 4:11
21. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 15:26 + 4:28
22. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 15:28 + 4:30
23. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 15:33 + 4:35
24. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 15:35 + 4:37
25. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 15:47 + 4:49
26. Kalenská Kateřina STH7351 SK Studenec 16:08 + 5:10
27. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 16:10 + 5:12
28. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 16:25 + 5:27
29. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 16:27 + 5:29
30. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 16:31 + 5:33
31. Nymsová Marie TYN8651 OOB SK Týniště nad Orlicí 16:40 + 5:42
32. Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové 16:55 + 5:57
33. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 16:56 + 5:58
34. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 17:19 + 6:21
35. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 17:20 + 6:22
36. Holečková Zdena NN1126 44C Neregistrovaní 18:03 + 7:05
37. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 18:08 + 7:10
38. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 18:35 + 7:37
39. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:50 + 7:52
40. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 19:50 + 8:52
41. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 19:51 + 8:53
42. Novotný Lukáš PHK0505 OK 99 Hradec Králové 20:10 + 9:12
43. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 20:36 + 9:38
44. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 20:42 + 9:44
45. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 20:51 + 9:53
46. Weberová Adéla PHK0155 OK 99 Hradec Králové 21:26 + 10:28
47. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 23:26 + 12:28
48. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 28:32 + 17:34
Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové DISK
Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové DISK
DE
2.57 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uvizlová Martina SJC8665 TJ Sportcentrum Jičín 12:49
2. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 13:08 + 0:19
3. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 13:15 + 0:26
4. Pešek Ondřej CHC8851 K.O.B. Choceň 13:17 + 0:28
5. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 13:46 + 0:57
6. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 13:51 + 1:02
7. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 13:57 + 1:08
8. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 14:02 + 1:13
9. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 14:14 + 1:25
10. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 14:24 + 1:35
11. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 14:25 + 1:36
12. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 15:42 + 2:53
13. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 15:54 + 3:05
14. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 15:56 + 3:07
14. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 15:56 + 3:07
16. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 16:01 + 3:12
17. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 16:10 + 3:21
18. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 16:18 + 3:29
19. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 16:36 + 3:47
20. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 16:46 + 3:57
20. Hiršová Gábinečka VBM9651 VSK Mendelu Brno 16:46 + 3:57
22. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 16:48 + 3:59
23. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 17:07 + 4:18
24. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 17:14 + 4:25
25. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 17:19 + 4:30
26. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 17:24 + 4:35
27. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 17:29 + 4:40
28. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 17:31 + 4:42
29. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 17:32 + 4:43
30. Vávra Martin ml. HOR9700 TJ Jiskra Hořice 17:33 + 4:44
31. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 17:35 + 4:46
32. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 17:39 + 4:50
33. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 17:51 + 5:02
34. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:11 + 5:22
35. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 18:37 + 5:48
36. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 18:45 + 5:56
37. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:50 + 7:01
38. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 20:32 + 7:43
39. Kimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 41:28 + 28:39
DK
1.49 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 13:01
2. Kokrdová Věra NNN1222 Neregistrovaní 14:43 + 1:42
3. Černá Pavla ALB0450 OOB Albrechtice nad Orlicí 15:23 + 2:22
4. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 18:33 + 5:32
5. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:55 + 6:54
6. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 24:23 + 11:22
H
2.56 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štancl Daniel KUO9501 KOB Ústí nad Orlicí 12:38
2. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 14:03 + 1:25
3. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 14:06 + 1:28
4. Kovařík Radovan PHK8503 OK 99 Hradec Králové 14:13 + 1:35
5. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 14:29 + 1:51
6. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 14:37 + 1:59
7. Toužil Karel Neregistrovaní - Marešovi 15:07 + 2:29
8. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 15:11 + 2:33
9. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 15:14 + 2:36
10. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 15:20 + 2:42
11. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 15:40 + 3:02
12. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 15:45 + 3:07
13. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 15:46 + 3:08
14. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 15:50 + 3:12
15. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 15:57 + 3:19
16. Chmelař Lukáš XHK9100 GHOST RUBENA racing team 16:13 + 3:35
17. Štěrba Michal Neregistrovaní - Marešovi 16:21 + 3:43
18. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 16:30 + 3:52
19. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 16:31 + 3:53
19. Uvizl Ivan STH5801 SK Studenec 16:31 + 3:53
21. Švec Martin CHT9902 OOB SK Chrast 16:32 + 3:54
22. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 16:33 + 3:55
23. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 17:09 + 4:31
24. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 17:14 + 4:36
25. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 17:20 + 4:42
26. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 17:29 + 4:51
27. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 17:31 + 4:53
28. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 17:39 + 5:01
29. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 17:43 + 5:05
30. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 17:48 + 5:10
31. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 17:53 + 5:15
32. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 18:11 + 5:33
33. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 18:15 + 5:37
34. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 18:20 + 5:42
35. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 18:28 + 5:50
36. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 18:38 + 6:00
37. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 18:48 + 6:10
38. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 19:10 + 6:32
39. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 19:12 + 6:34
40. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 19:14 + 6:36
41. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 19:23 + 6:45
42. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 19:29 + 6:51
43. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 19:44 + 7:06
44. Švec Jiří CHT7201 OOB SK Chrast 19:47 + 7:09
45. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 19:57 + 7:19
46. Junek Petr STH5501 SK Studenec 19:59 + 7:21
47. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 20:07 + 7:29
48. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:25 + 7:47
49. Švec Petr CHT9901 OOB SK Chrast 20:33 + 7:55
50. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 20:35 + 7:57
51. Petr Holeček NNN1122 Neregistrovaní 20:46 + 8:08
52. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 20:50 + 8:12
53. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 20:52 + 8:14
54. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 20:53 + 8:15
55. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 21:40 + 9:02
56. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 22:13 + 9:35
57. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:27 + 10:49
58. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 25:05 + 12:27
59. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 26:25 + 13:47
60. Marcel Michálek NNN1121 Neregistrovaní 27:14 + 14:36
61. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 27:29 + 14:51
62. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 27:33 + 14:55
63. Fábera David SHK9909 OK Slavia Hradec Králové 28:36 + 15:58
64. Kubíček Radek PHK6501 OK 99 Hradec Králové 30:08 + 17:30
Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk DISK
Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové DISK
HE
3.20 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uvizl Marek STH9202 SK Studenec 14:43
2. Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 15:01 + 0:18
3. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 15:19 + 0:36
4. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 15:26 + 0:43
5. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 15:37 + 0:54
6. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 15:42 + 0:59
7. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 1:00
8. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 15:54 + 1:11
9. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 16:06 + 1:23
9. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 16:06 + 1:23
11. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 16:07 + 1:24
12. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 16:11 + 1:28
12. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 16:11 + 1:28
14. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 16:20 + 1:37
15. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 16:28 + 1:45
16. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 16:30 + 1:47
17. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 16:43 + 2:00
18. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 16:56 + 2:13
19. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 17:01 + 2:18
20. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 17:03 + 2:20
21. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 17:15 + 2:32
22. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 17:16 + 2:33
23. Koblížek Miroslav KUO9201 KOB Ústí nad Orlicí 17:27 + 2:44
24. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 17:49 + 3:06
25. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 17:50 + 3:07
26. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 17:55 + 3:12
27. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 17:56 + 3:13
28. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 17:57 + 3:14
29. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 17:58 + 3:15
30. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 18:02 + 3:19
31. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 18:08 + 3:25
32. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 18:13 + 3:30
33. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 18:14 + 3:31
34. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 18:17 + 3:34
35. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 18:42 + 3:59
36. Bláha Jan SHK8215 OK Slavia Hradec Králové 18:54 + 4:11
37. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:55 + 4:12
38. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 18:59 + 4:16
39. Dvořáček Radek ASU9445 Magnus Orienteering 19:03 + 4:20
40. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 19:15 + 4:32
41. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 19:27 + 4:44
41. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 19:27 + 4:44
43. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 19:48 + 5:05
44. Netuka Martin SHK7302 OK Slavia Hradec Králové 19:49 + 5:06
45. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 20:01 + 5:18
46. Funda Jan SHK9103 OK Slavia Hradec Králové 20:06 + 5:23
47. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 20:09 + 5:26
48. Dubrovský Lukáš SHK8400 OK Slavia Hradec Králové 20:13 + 5:30
49. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 20:37 + 5:54
50. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 21:02 + 6:19
51. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 21:05 + 6:22
52. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 21:24 + 6:41
53. Firkušný Martin 74X8200 Smiřice 21:30 + 6:47
54. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 21:51 + 7:08
55. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 22:02 + 7:19
56. Lán Jakub SHK9908 OK Slavia Hradec Králové 22:09 + 7:26
57. Novotný Petr 44C0010 Neregistrovaní 23:09 + 8:26
58. Suchý Petr SHK7800 OK Slavia Hradec Králové 23:10 + 8:27
59. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 25:14 + 10:31
60. Hloušek Milan 8UC7601 Agylisin 25:27 + 10:44
61. Justa Jaromír Neregistrovaní - Marešovi 31:23 + 16:40
Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové DISK
Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové DISK
Vojta Marek SHK8804 OK Slavia Hradec Králové DISK
HK
1.97 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 12:21
2. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 12:26 + 0:05
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:27 + 0:06
4. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 13:35 + 1:14
5. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 13:49 + 1:28
6. Olexa Zdeněk BBM8700 BETA URSUS Orienteering 14:13 + 1:52
7. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 14:21 + 2:00
8. Gawel Jiří BBM5700 BETA URSUS Orienteering 14:23 + 2:02
9. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 15:12 + 2:51
10. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 15:31 + 3:10
11. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 15:51 + 3:30
12. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 16:41 + 4:20
13. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 17:42 + 5:21
14. Jakeš Josef TYN0101 OOB SK Týniště nad Orlicí 18:29 + 6:08
15. Jelínek Tomáš LPU0407 OK Lokomotiva Pardubice 21:13 + 8:52
16. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 22:29 + 10:08
17. Černík David DOB0303 KOB Dobruška 26:52 + 14:31
P
1.56 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 5:07
2. Balcar Jiří SHK0600 OK Slavia Hradec Králové 7:04 + 1:57
3. Brožíková Barbora NNN1118 Neregistrovaní 10:16 + 5:09
4. Kokrda Adam NNN1121 Neregistrovaní 12:09 + 7:02
5. Radim Kunart NNN1113 Neregistrovaní 13:34 + 8:27
6. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 14:40 + 9:33
7. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 15:10 + 10:03
8. Lánová Michaela Neregistrovaní - Marešovi 16:01 + 10:54
9. Toužil Lukáš SHK8753 OK Slavia Hradec Králové 18:17 + 13:10
10. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 18:54 + 13:47
11. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 19:40 + 14:33
12. Michal Kunart NNN1114 Neregistrovaní 19:41 + 14:34
13. Michalíková Sára DOB0888 KOB Dobruška 19:50 + 14:43
14. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 20:30 + 15:23
15. Kokrda Vojtěch NNN1122 Neregistrovaní 20:38 + 15:31
16. Kočí Antonín NNN1116 Neregistrovaní 21:21 + 16:14
17. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 21:42 + 16:35
18. Holubová Kateřina NNN1112 Neregistrovaní 22:47 + 17:40
19. Dominika Kunartová NNN1111 Neregistrovaní 23:30 + 18:23
20. Lebdušková Dana NNN1124 Neregistrovaní 25:00 + 19:53
21. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 27:36 + 22:29
22. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 30:03 + 24:56
23. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 36:01 + 30:54
24. Kalinová Lisa EKP1150 VŠTJ Ekonom Praha 40:31 + 35:24
Liška Viktor NNN1125 Neregistrovaní DISK