Logo

Výsledky závodu: Pěkné Prázdniny s OB - E1

Kategorie: D21C

Datum:
22.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Luštický Martin - R3
JURY:
Jedlička Michal, Kolínová Kristýna, Flašar Jan
Protokol:
Závod proběhl dle časového harmonogramu za slunečného počasí. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Hlavní rozhodčí závod schválil v plném rozsahu.
V centru byla ošetřena drobná zranění.

D21C 2.89 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3030

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 51:10 3174
2. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport 52:57 + 1:47
3. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 54:51 + 3:41 2966
4. Zamrzlová Eva SJC8759 TJ Sportcentrum Jičín 55:07 + 3:57 2951
5. Smoradová Barbora ZBM9053 SK Žabovřesky Brno 57:52 + 6:42 2796
6. Richterová Nataša ADA7451 OOB TJ Spartak Adamov 58:08 + 6:58 2781
7. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:15 + 8:05 2718
8. Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:56 + 8:46 2679
9. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 65:10 + 14:00 2384
10. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 67:18 + 16:08 2263
11. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 67:44 + 16:34 2239
12. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 69:25 + 18:15 2144
13. Vébrová Denisa KTA9550 SK Kotnov Tábor 72:04 + 20:54
14. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 72:18 + 21:08 1981
15. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 73:20 + 22:10 1923
16. Krejsová Lucie LPU9161 OK Lokomotiva Pardubice 74:13 + 23:03 1873
17. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:52 + 23:42 1837
18. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:25 + 25:15 1749
19. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 76:46 + 25:36 1729
20. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:54 + 27:44 1609
21. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 81:17 + 30:07 1475
22. Pavlová Petra CHC8552 K.O.B. Choceň 89:46 + 38:36 996
23. Dančáková Michaela VRL8052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:05 + 46:55 527
24. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 100:18 + 49:08 402
25. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 101:00 + 49:50 362
26. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 106:34 + 55:24 48
27. Jarešová Lucie EKP9855 VŠTJ Ekonom Praha 155:12 + 104:02 0
Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška DISK 0
Krčálová Eliška LPU8559 OK Lokomotiva Pardubice DISK