Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
04.10.2015
Místo konání:
Tajvan - plážový objekt, Jablonec nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Kobřízky; 1 : 10 000; ekv. 5m; ISOM 2000; stav 2015; formát A4, mapa nebude vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Kočíb Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Posseltová Tereza - R3
Stavitel tratí:
Posselt Martin - R3, Novotný Marek
JURY:
Havlová Adéla, Vlček Petr, Novák Daniel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.

H21L 7.50 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8384

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 53:16 8564
2. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 53:53 + 0:37 8469
3. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 56:09 + 2:53 8120
4. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 56:48 + 3:32 8019
5. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 57:05 + 3:49 7976
6. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 58:43 + 5:27 7724
7. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 58:52 + 5:36 7701
8. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 59:19 + 6:03 7632
9. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 61:08 + 7:52 7352
10. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 61:19 + 8:03 7324
11. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 61:28 + 8:12 7301
12. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 61:30 + 8:14 7296
13. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:10 + 9:54 7039
14. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 64:36 + 11:20 6818
15. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 65:13 + 11:57 6723
16. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 65:22 + 12:06 6700
17. Švihovský Jaromír SJC8005 TJ Sportcentrum Jičín 66:58 + 13:42 6454
18. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 67:00 + 13:44 6448
19. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 67:22 + 14:06 6392
20. Pávek Petr BOR9008 OK Jiskra Nový Bor 68:00 + 14:44 6294
20. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:00 + 14:44 6294
22. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 68:22 + 15:06 6238
23. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 68:35 + 15:19 6205
24. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 69:31 + 16:15 6061
25. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 69:34 + 16:18 6053
26. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 72:32 + 19:16 5596
27. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 73:18 + 20:02 5478
28. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 78:46 + 25:30 4636
29. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 79:15 + 25:59 4562
30. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 85:31 + 32:15 3596
31. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 93:01 + 39:45 2441
32. Marek Martin LLI9603 TJ Loko Liberec 101:32 + 48:16 1130
Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor DNS 0