Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
17.10.2015
Místo konání:
Krupka - Vrchoslav
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Vrchoslav 1:10 000, ISOM
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Bruner Luboš - R3
Stavitel tratí:
Kovář Karel - R3
JURY:
Karvánek Petr, Neradová Eva, Babický Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za mírného deště.
Výsledky kategorií H14, D14, D60 a H70 byly z rozhodnutí HR dle bodu 25.2 Pravidel OB zrušeny, pro nesoulad popisů kontrol a mapového zákresu. Závodníkům v dotčených kategoriích má být dle bodu 25.3 vrácena polovina startovného. Org. výbor závodu rozhodl vracet celé startovné.

D21L 5.10 km, 300 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7038

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Heinemann Anne 24D7350 SV Robotron Dresden 55:01
2. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 58:35 + 3:34 7153
3. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 59:47 + 4:46 7011
4. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 60:18 + 5:17 6950
5. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 62:47 + 7:46 6657
6. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:50 + 9:49 6414
7. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 64:58 + 9:57 6399
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 66:05 + 11:04 6267
9. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 67:27 + 12:26 6105
10. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:46 + 13:45 5949
11. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 71:24 + 16:23 5638
12. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 76:20 + 21:19 5055
13. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:52 + 21:51 4992
14. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 77:00 + 21:59 4976
15. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 81:55 + 26:54 4395
16. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 82:01 + 27:00 4384
17. Typltová Hana NNN0007 Neregistrovaní 82:17 + 27:16
18. Jergušová Hana ASUYYYY Magnus Orienteering 86:03 + 31:02
19. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 87:49 + 32:48 3698
20. Štěpánová Petra NNN0008 Neregistrovaní 88:36 + 33:35
21. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 97:02 + 42:01 2609
22. Králová Vanda BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 106:37 + 51:36
Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga DISK 0
Žáčková Radka NNN0002 Neregistrovaní DISK