Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní pohár - noční)

Datum:
20.03.2015
Místo konání:
Běleč nad Orlicí
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Černý Michal
Hlavní rozhodčí:
Vítek Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Panchártek Jan - R1
Kategorie:
D18A     D18B     D21A     D21B     D45A     DE     DH14     H18A     H18B     H21A     H21B     H45A     H55A     HE     T    
D18A
5.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 44:06
2. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 47:40 + 3:34
3. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 52:28 + 8:22
4. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 52:51 + 8:45
5. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 53:26 + 9:20
6. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 55:03 + 10:57
7. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 55:20 + 11:14
8. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:02 + 12:56
9. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:38 + 15:32
10. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 59:54 + 15:48
11. Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov 60:00 + 15:54
12. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 60:52 + 16:46
13. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 76:42 + 32:36
14. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:41 + 38:35
15. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 92:23 + 48:17
16. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 95:24 + 51:18
Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D18B
4.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 38:06
2. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 40:12 + 2:06
3. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 4:58
4. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 46:18 + 8:12
5. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 47:04 + 8:58
D21A
6.70 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7020
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 58:46 7184
2. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 60:10 + 1:24 7021
3. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 61:35 + 2:49 6855
4. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 64:08 + 5:22 6558
5. Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno 64:29 + 5:43 6517
6. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:07 + 12:21 5743
7. Reslová Hana SRK9352 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:01 + 13:15 5638
8. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 80:26 + 21:40 4656
9. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 83:32 + 24:46 4295
Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
D21B
5.60 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4113
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 49:53 4381
2. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 51:22 + 1:29 4267
3. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 58:50 + 8:57 3691
4. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 60:00 + 10:07 3601
5. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 64:05 + 14:12 3286
6. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:31 + 29:38 2097
7. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 107:06 + 57:13 0
8. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 115:39 + 65:46 0
D45A
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 63:28
2. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 69:33 + 6:05
DE
7.50 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7304
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 54:36 8372
2. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 57:30 + 2:54 8041
3. Westher Maria 41S2050 Sweden 72:34 + 17:58
4. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 79:44 + 25:08 5501
5. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 89:07 + 34:31 4429
6. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 124:55 + 70:19 340
Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov DISK 0
DH14
3.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 23:53
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 28:53 + 5:00
3. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:51 + 6:58
4. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:26 + 10:33
5. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:29 + 12:36
6. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:19 + 13:26
7. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 38:53 + 15:00
8. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 40:11 + 16:18
9. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 42:43 + 18:50
10. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 47:02 + 23:09
11. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:51 + 24:58
12. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 49:40 + 25:47
Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H18A
6.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pryjma Fryderyk JPV9803 Oddíl OS SK Prostějov 42:13
2. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:05 + 4:52
3. Brantner Niklas ZBM9831 SK Žabovřesky Brno 58:16 + 16:03
4. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 61:17 + 19:04
5. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 61:52 + 19:39
6. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 64:59 + 22:46
7. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:45 + 40:32
8. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 84:46 + 42:33
9. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 88:42 + 46:29
10. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 89:34 + 47:21
H18B
5.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 46:51
2. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 47:02 + 0:11
3. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 56:07 + 9:16
4. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 58:25 + 11:34
5. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 84:25 + 37:34
H21A
9.30 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8307
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:47 8620
2. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:18 + 2:31 8289
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 65:25 + 4:38 8011
4. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:56 + 8:09 7548
5. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 69:24 + 8:37 7487
6. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 69:37 + 8:50 7458
7. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:20 + 9:33 7364
8. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 70:55 + 10:08 7287
9. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 72:10 + 11:23 7123
10. Horáček Petr PHK9602 OK 99 Hradec Králové 72:46 + 11:59 7044
11. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 73:31 + 12:44 6946
12. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 75:07 + 14:20 6735
13. Polster Thomas ZBM9433 SK Žabovřesky Brno 77:20 + 16:33 6444
14. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:33 + 17:46 6284
15. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 81:17 + 20:30 5924
16. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 84:22 + 23:35 5519
17. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 91:24 + 30:37 4594
18. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 92:20 + 31:33 4471
19. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 98:49 + 38:02 3619
H21B
7.30 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6088
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 58:07 6328
2. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 60:27 + 2:20 6093
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:56 + 4:49 5843
4. Panovec Jan VIC8931 OB Vizovice 64:14 + 6:07 5713
5. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:10 + 7:03 5619
6. Jirčák Ondřej SRK8805 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:11 + 8:04 5516
7. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 67:11 + 9:04 5416
8. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 68:19 + 10:12 5302
9. Jiroušek Vít SRK9402 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:59 + 10:52 5235
10. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 69:09 + 11:02 5218
11. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 73:10 + 15:03 4814
12. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 84:18 + 26:11 3693
13. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 88:54 + 30:47 3230
14. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 90:27 + 32:20 3074
15. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 96:45 + 38:38 2440
16. Koštejn Pavel DOK7100 OK Doksy 98:32 + 40:25 2261
17. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 99:16 + 41:09 2187
18. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 102:10 + 44:03 1895
19. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 115:32 + 57:25 550
20. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 117:12 + 59:05 382
Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy DISK 0
H45A
5.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:08
2. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 61:49 + 4:41
3. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 63:26 + 6:18
4. Pryjma Tomasz 58P2000 Ks Spójnia Warszawa 79:19 + 22:11
H55A
5.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 44:57
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:42 + 4:45
3. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 50:58 + 6:01
4. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 52:37 + 7:40
5. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 56:55 + 11:58
6. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:44 + 25:47
HE
11.00 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9095
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 66:47 9320
2. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 66:54 + 0:07 9304
3. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 71:45 + 4:58 8660
4. Hewelt Maciej SSU9000 SK Severka Šumperk 71:56 + 5:09 8636
5. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 72:12 + 5:25 8600
6. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 72:26 + 5:39 8569
7. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 73:03 + 6:16 8488
8. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 74:03 + 7:16 8355
9. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 76:40 + 9:53 8007
10. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 77:31 + 10:44 7894
11. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 78:37 + 11:50 7748
12. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 79:16 + 12:29 7662
13. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 79:36 + 12:49 7618
14. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 79:40 + 12:53 7609
15. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 79:50 + 13:03 7587
16. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 81:10 + 14:23 7410
17. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 81:17 + 14:30 7394
18. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 82:32 + 15:45 7228
19. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 84:07 + 17:20 7018
20. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 84:21 + 17:34 6987
21. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 85:38 + 18:51 6816
22. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 87:41 + 20:54 6544
23. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 87:45 + 20:58 6535
24. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 88:57 + 22:10 6376
25. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 92:05 + 25:18 5960
Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 69:59 + 3:12 0
T
5.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 43:08
2. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 60:04 + 16:56
3. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 61:13 + 18:05
4. Štancl Daniel KUO9501 KOB Ústí nad Orlicí 62:21 + 19:13
5. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 63:34 + 20:26
6. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 65:37 + 22:29
7. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 77:41 + 34:33
8. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 78:20 + 35:12