Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : SSU (27)

Datum:
11.04.2015
Místo konání:
Domašov u Šternberka, hospoda
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
Tankodrom 2015
Ředitel závodu:
Skyvová Kristýna - R3
Hlavní rozhodčí:
Skoupý Jan - R2
Stavitel tratí:
Skyva Petr - R3
Protokol:
V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění. Závod proběhl bez závod.
Kategorie:
D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     H14C     H16C     H18C     H21L     H35C     H45C     H65C     HDR    
D12C
2.20 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Zindulková Štěpánka SSU0450 C SK Severka Šumperk 47:32 + 19:31
D14C
2.80 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 44:03 + 6:42
D16C
4.90 km, 210 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 60:09
D21C
6.70 km, 270 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7711
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
7. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 77:30 + 23:28 4537
9. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 80:25 + 26:23 4127
11. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 84:44 + 30:42 3521
Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk DISK 0
D35C
5.80 km, 285 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 63:30 + 5:53
10. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 80:04 + 22:27
D45C
4.60 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 53:06 + 0:26
H14C
2.80 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 39:58 + 14:47
H16C
5.60 km, 290 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 64:21 + 23:44
H18C
7.80 km, 370 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Vosáhlo Jan SSU9701 B SK Severka Šumperk 95:17 + 35:26
H21L
10.70 km, 460 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8067
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 67:33 8627
4. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 75:31 + 7:58 7741
11. Mikula Jan SSU9609 A SK Severka Šumperk 86:18 + 18:45 6543
14. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 97:20 + 29:47 5317
16. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 108:21 + 40:48 4093
H35C
7.80 km, 370 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 61:35 + 3:51
17. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 85:20 + 27:36
19. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 95:36 + 37:52
20. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 102:56 + 45:12
H45C
6.40 km, 330 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 89:52 + 36:53
H65C
3.00 km, 200 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 41:03 + 1:22
HDR
1.60 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Matoušková Johana SSU0750 C SK Severka Šumperk 17:31 + 3:54
15. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 18:53 + 5:16
25. Možný Šimon SSU0800 C SK Severka Šumperk 23:38 + 10:01