Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
03.10.2015
Místo konání:
Dub nad Moravou, Bolelouc - výletiště (okr. Olomouc)
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
1:10000, E 2,5 m
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Smička Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
H21C
6.50 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8297
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:46 8438
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 35:49 + 0:03 8427
3. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:35 + 1:49 8024
4. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 38:38 + 2:52 7785
5. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 39:09 + 3:23 7667
6. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 39:10 + 3:24 7663
7. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 39:32 + 3:46 7580
8. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 39:38 + 3:52 7557
9. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 39:55 + 4:09 7492
10. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:14 + 4:28 7420
11. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 40:42 + 4:56 7314
12. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 41:14 + 5:28 7192
13. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 41:20 + 5:34 7169
14. Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 41:53 + 6:07 7044
15. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 42:49 + 7:03 6831
16. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 42:56 + 7:10 6804
17. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:17 + 7:31 6725
18. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:21 + 7:35 6709
19. Hraboš Matěj ASU9547 R Magnus Orienteering 43:22 + 7:36 6706
20. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 43:51 + 8:05 6595
21. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 44:02 + 8:16 6554
22. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 45:07 + 9:21 6307
23. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 45:40 + 9:54 6181
24. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 46:09 + 10:23 6071
25. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 47:00 + 11:14 5877
26. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 47:03 + 11:17 5866
27. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 47:26 + 11:40 5778
28. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:52 + 12:06 5680
29. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:25 + 14:39 5098
30. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 50:31 + 14:45 5075
31. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 53:43 + 17:57 4346
32. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 57:06 + 21:20 3575
33. Mikuš Oldřich PTI8204 C Sportovní klub Ptení 57:31 + 21:45 3480
34. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 62:46 + 27:00 2283
35. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:20 + 31:34 1241
36. Šnyrch Marek XXX C 80:56 + 45:10
37. Solař Michael NNNXX02 C Neregistrovaní 86:10 + 50:24
38. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 91:14 + 55:28 0
39. Štěpán Marek XXX C 92:04 + 56:18