Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
31.10.2015
Místo konání:
Hlubočky-Mariánské Údolí
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Pyramida zlata, měřítko 1:10 000
Ředitel závodu:
Smékal David
Hlavní rozhodčí:
Bartoňová Eva - R3
Stavitel tratí:
Binar Robert - R3
JURY:
Grepl Ladislav, Novotný Tomáš, Skyvová Kristýna
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí bez protestů a zranění.

Zúčastnilo se 445 závodníků.

H21L 9.70 km, 350 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8257

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 64:01 8680
2. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 68:12 + 4:11 8168
3. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:12 + 6:11 7923
4. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 71:25 + 7:24 7774
5. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 73:18 + 9:17 7544
5. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 73:18 + 9:17 7544
7. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 75:08 + 11:07 7319
8. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 75:27 + 11:26 7281
9. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:29 + 11:28 7276
10. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 77:23 + 13:22 7044
11. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 78:22 + 14:21 6924
12. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 80:35 + 16:34 6652
13. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 80:44 + 16:43 6634
14. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 82:52 + 18:51 6373
15. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 85:51 + 21:50 6008
16. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 86:47 + 22:46 5894
17. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 91:18 + 27:17 5341
18. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 95:12 + 31:11 4864
19. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 95:59 + 31:58 4768
20. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 96:56 + 32:55 4652
21. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 108:14 + 44:13 3269
22. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 108:43 + 44:42 3210
23. Snyrch Marek 99B C 120:57 + 56:56
24. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 127:14 + 63:13 944
25. Štěpán Marek 2GC8900 C TJ Jiskra Otrokovice 132:58 + 68:57
26. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 134:20 + 70:19 75
Borankova Karolina STE C SK SKI-OB Šternberk DISK