Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2015
Místo konání:
Březina
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Křtiny- 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Zháňal Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Drábek Jan - R3
Stavitel tratí:
Přikryl Petr, Mokrý Stanislav
Protokol:
Závod Jihomoravské ligy a Valašškého žebříčku v Březině proběhl za jasného počasí při teplotě 22°C při účasti 450 závodníků. V průběhu závodu nebyl nikdo zraněn. Protest nebyl podán a jury nemusela být svolána. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 14:54
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 15:48 + 0:54
3. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 17:50 + 2:56
4. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 18:01 + 3:07
5. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 18:08 + 3:14
6. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 20:02 + 5:08
7. Matochová Adélka TZL0552 C SKOB Zlín 20:39 + 5:45
8. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 21:46 + 6:52
9. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 22:31 + 7:37
10. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 22:53 + 7:59
11. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 23:27 + 8:33
12. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 24:12 + 9:18
13. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 24:13 + 9:19
14. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 26:35 + 11:41
15. Nádeníčková Anna ABM0556 C KOB Moira Brno 27:02 + 12:08
16. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 28:21 + 13:27
17. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 28:42 + 13:48
18. Patermannová Marie TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno 31:51 + 16:57
19. Havlová Natálie ZBM0554 C SK Žabovřesky Brno 36:57 + 22:03
MS Matušová Monika TZL0258 C SKOB Zlín DISK
D10N
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 19:07
2. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 19:27 + 0:20
3. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:31 + 1:24
4. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 21:45 + 2:38
5. Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 28:17 + 9:10
6. Bendíková Veronika ABM0656 C KOB Moira Brno 33:12 + 14:05
7. Musilová Anna NER C 44:27 + 25:20
Weignerová Tereza 5RC0750 C NNN DISK
Němcová Linda VBM0552 C VSK Mendelu Brno DISK
D12
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 15:26
2. Panovcová Anita OTK0351 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:56 + 0:30
3. Barnatová Klára ZBM1299 C SK Žabovřesky Brno 19:07 + 3:41
4. Sedlářová Jolana TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno 21:00 + 5:34
5. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 21:28 + 6:02
6. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 23:47 + 8:21
7. Králová Jolana TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno 24:06 + 8:40
8. Patermannová Eliška TBM0369 C KOS TJ Tesla Brno 31:25 + 15:59
9. Hovořáková Karolína ZBM0351 C SK Žabovřesky Brno 38:03 + 22:37
10. Pánková Klára 1WX0450 C 66:10 + 50:44
11. Klieštíková Šárka 18C0450 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 73:57 + 58:31
D14
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 40:27
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 44:22 + 3:55
3. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 53:55 + 13:28
4. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 58:27 + 18:00
D16
4.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:56
2. Utíkalová Kateřina TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno 51:42 + 4:46
3. Baštařová Anna ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno 56:08 + 9:12
4. Bastlová Pavla ABM0061 C KOB Moira Brno 86:29 + 39:33
5. Gombíková Johana ZBM0061 C SK Žabovřesky Brno 90:24 + 43:28
6. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 106:36 + 59:40
D18
5.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 44:42
2. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 56:08 + 11:26
3. Navrátilová Tereza TBM9777 C KOS TJ Tesla Brno 67:11 + 22:29
D21C
6.30 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7631
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 46:50 8148
2. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 51:47 + 4:57 7397
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 52:06 + 5:16 7349
4. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 52:24 + 5:34 7303
5. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 53:39 + 6:49 7113
6. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 55:04 + 8:14 6898
7. Matulová Lucie ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov 56:02 + 9:12 6751
8. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 57:29 + 10:39 6531
9. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 57:51 + 11:01 6475
10. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 61:30 + 14:40 5921
11. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 63:50 + 17:00 5566
12. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 64:58 + 18:08 5394
13. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 65:09 + 18:19 5366
14. Matulová Iva ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov 65:39 + 18:49 5290
15. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 65:50 + 19:00 5262
16. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 70:58 + 24:08 4483
17. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB TJ Spartak Adamov 72:20 + 25:30 4275
18. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 74:15 + 27:25 3984
19. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB Start Blansko 76:39 + 29:49 3619
20. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:01 + 30:11 3564
21. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 82:07 + 35:17 2789
D21D
5.10 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 820
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tyszová Natália 84S8850 C Akademik TU Košice 52:40
2. Drašarová Eva 8XC8650 C NER - Neregistrovaní 58:21 + 5:41
3. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 61:10 + 8:30 863
4. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 62:00 + 9:20 852
5. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 70:25 + 17:45 745
6. Otrusinová Olga VBM8652 C VSK Mendelu Brno 73:26 + 20:46 707
7. Zedníková Michaela C 83:35 + 30:55
8. Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 88:04 + 35:24 521
9. Maliňáková Dana SVS8250 C Orientklub Vsetín 91:40 + 39:00 475
10. Štefková Lucie VBM8254 C VSK Mendelu Brno 95:27 + 42:47 427
Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko DISK 0
D35
5.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 39:29
2. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 44:16 + 4:47
3. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 46:50 + 7:21
4. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 47:26 + 7:57
5. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 50:25 + 10:56
6. Humlíčková Kateřina ZBM7664 C SK Žabovřesky Brno 51:33 + 12:04
7. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 52:38 + 13:09
8. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 53:51 + 14:22
9. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 54:32 + 15:03
10. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 55:01 + 15:32
11. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 55:08 + 15:39
12. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 55:23 + 15:54
13. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 56:24 + 16:55
14. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 57:30 + 18:01
15. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 60:46 + 21:17
16. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 63:33 + 24:04
17. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 70:35 + 31:06
18. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 75:43 + 36:14
19. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 79:39 + 40:10
20. Patermannová Šárka 75X8050 C Neregistrovaní - Patermannová 81:51 + 42:22
21. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 84:31 + 45:02
22. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 99:11 + 59:42
23. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 135:07 + 95:38
Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno DISK
D45
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno 46:08
2. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:12 + 4:04
3. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 54:11 + 8:03
4. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 60:22 + 14:14
5. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 60:27 + 14:19
6. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 68:38 + 22:30
7. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 71:18 + 25:10
8. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 73:28 + 27:20
9. Tužilová Michaela ZBM7099 C SK Žabovřesky Brno 78:04 + 31:56
10. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 82:40 + 36:32
11. Starčuková Jana TBM6451 C KOS TJ Tesla Brno 103:09 + 57:01
D55
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 35:03
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 41:02 + 5:59
3. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 46:18 + 11:15
4. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 49:52 + 14:49
5. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 52:34 + 17:31
6. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 54:42 + 19:39
7. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 65:19 + 30:16
8. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 65:54 + 30:51
9. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:12 + 31:09
10. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 90:48 + 55:45
H10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 13:05
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 13:49 + 0:44
3. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 14:20 + 1:15
4. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 17:08 + 4:03
5. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 18:44 + 5:39
6. Kraus Tobiáš ZBM0510 C SK Žabovřesky Brno 19:22 + 6:17
7. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 19:41 + 6:36
8. Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 20:21 + 7:16
9. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 21:18 + 8:13
10. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 21:33 + 8:28
11. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 22:23 + 9:18
12. Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 23:47 + 10:42
13. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 24:33 + 11:28
14. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 25:32 + 12:27
15. Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno 30:42 + 17:37
16. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 30:55 + 17:50
17. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 31:27 + 18:22
18. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 33:42 + 20:37
19. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 37:27 + 24:22
Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno DISK
Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno DISK
H10N
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 16:06
2. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 16:32 + 0:26
3. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 17:39 + 1:33
4. Němec Filip TZL0549 C SKOB Zlín 18:14 + 2:08
5. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 18:58 + 2:52
6. Denemarek Max BBM0800 C BETA URSUS Orienteering 20:09 + 4:03
7. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 22:35 + 6:29
8. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 26:34 + 10:28
9. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 28:55 + 12:49
10. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 29:47 + 13:41
11. Martinek Matyáš TZL0548 C SKOB Zlín 29:54 + 13:48
12. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 44:08 + 28:02
H12
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 19:40
2. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 20:25 + 0:45
3. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 20:44 + 1:04
4. Musil Štěpán VBM0302 C VSK Mendelu Brno 21:53 + 2:13
5. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 22:32 + 2:52
6. Kraus Jakub ZBM0304 C SK Žabovřesky Brno 23:36 + 3:56
7. Štěrbák Josef ZBM0409 C SK Žabovřesky Brno 25:10 + 5:30
8. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 33:00 + 13:20
9. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 35:05 + 15:25
10. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 38:53 + 19:13
11. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 38:54 + 19:14
12. Račanský Matěj TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno 38:59 + 19:19
13. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 40:08 + 20:28
14. Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko 46:40 + 27:00
15. Šnyrch Azíz ABM0405 C KOB Moira Brno 58:08 + 38:28
16. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 73:42 + 54:02
17. Hartman Matyáš TZL C SKOB Zlín 80:52 + 61:12
Mendlík Daniel ZBM0305 C SK Žabovřesky Brno DISK
MS Čeleďová Justína TZL C SKOB Zlín 92:50 + 73:10
H14
4.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grebík Radim KVS0100 B SKOB Kobra Vsetín 32:09
2. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 47:42 + 15:33
3. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 47:43 + 15:34
4. Němec Ondřej VBM0102 C VSK Mendelu Brno 48:01 + 15:52
5. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 50:36 + 18:27
6. Janda Přemek TZL0103 C SKOB Zlín 58:58 + 26:49
7. Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 67:54 + 35:45
8. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 77:57 + 45:48
9. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 82:03 + 49:54
H16
5.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 45:14
2. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 48:16 + 3:02
3. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 48:39 + 3:25
4. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 52:05 + 6:51
5. Jirgl Karel TBM9902 C KOS TJ Tesla Brno 54:59 + 9:45
6. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:31 + 15:17
7. Hartman Vojtěch TZL9904 B SKOB Zlín 62:15 + 17:01
8. Syrový Lukáš 77X0000 C Neregistrovaní - Syrový 134:54 + 89:40
H18
6.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vít KVS9700 B SKOB Kobra Vsetín 81:34
H21C
10.60 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8453
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 59:42 8727
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 61:51 + 2:09 8432
3. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 63:33 + 3:51 8200
4. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 63:52 + 4:10 8156
5. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 65:21 + 5:39 7953
6. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 68:56 + 9:14 7462
7. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 69:24 + 9:42 7398
8. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 69:27 + 9:45 7391
9. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 70:08 + 10:26 7298
10. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 70:51 + 11:09 7199
11. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 71:28 + 11:46 7115
12. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 73:41 + 13:59 6811
13. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 78:38 + 18:56 6133
14. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 79:04 + 19:22 6074
15. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 79:06 + 19:24 6069
16. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 80:59 + 21:17 5811
17. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 81:48 + 22:06 5699
18. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 83:06 + 23:24 5521
19. Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK Mendelu Brno 83:50 + 24:08 5421
20. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 83:59 + 24:17 5400
21. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 85:31 + 25:49 5190
22. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 88:45 + 29:03 4747
23. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 88:46 + 29:04 4745
24. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 90:24 + 30:42 4521
25. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 92:05 + 32:23 4290
26. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 98:42 + 39:00 3384
27. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 100:32 + 40:50 3133
28. Toman Filip ABM9309 C KOB Moira Brno 106:01 + 46:19 2382
29. Eliáš Jan ZBM8207 C SK Žabovřesky Brno 109:46 + 50:04 1868
30. Strachota Tomáš 1VX8001 C 116:10 + 56:28
31. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 121:35 + 61:53 249
32. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 126:25 + 66:43 0
33. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 130:19 + 70:37 0
34. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 167:59 + 108:17 0
Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering DISK 0
Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice DISK 0
H21D
6.20 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 992
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 63:45 1019
2. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:17 + 1:32 995
3. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 67:28 + 3:43 962
4. Nováček Radek TTR8701 C OOB Třebíč 68:33 + 4:48 946
5. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 71:15 + 7:30 905
6. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 75:01 + 11:16 848
7. Novotný Petr 6PC8000 C Neregistrovaný - Novotný 77:21 + 13:36
8. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 102:01 + 38:16 439
9. Leitner Matej 84S9101 C Akademik TU Košice 105:06 + 41:21
10. Drašar Martin 8XC8400 C NER - Neregistrovaní 124:33 + 60:48
Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko DISK 0
H35
8.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 51:47
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 58:39 + 6:52
3. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 61:40 + 9:53
4. Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 62:25 + 10:38
5. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 63:04 + 11:17
6. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 66:11 + 14:24
7. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 67:10 + 15:23
8. Humlíček Aleš ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno 69:01 + 17:14
9. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 71:25 + 19:38
10. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 71:29 + 19:42
11. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 72:13 + 20:26
12. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 73:30 + 21:43
13. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 74:47 + 23:00
14. Klieštík Jiří 18C8000 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 75:29 + 23:42
15. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 76:50 + 25:03
16. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 77:51 + 26:04
17. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 78:52 + 27:05
18. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:16 + 27:29
19. Klimánek Martin ABM7703 C KOB Moira Brno 80:24 + 28:37
20. Klaska Jan NER C 86:17 + 34:30
21. Zejda Jiří ABM7805 C KOB Moira Brno 91:31 + 39:44
22. Evstafev Ivan 69C8000 C Neregistrovaní - Evstafev 93:47 + 42:00
23. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 94:17 + 42:30
24. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 94:31 + 42:44
25. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 94:46 + 42:59
26. Ryšavý Miloš ZBM7607 C SK Žabovřesky Brno 95:34 + 43:47
27. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 109:41 + 57:54
28. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 116:24 + 64:37
29. Vykydal Radek 75X8000 C Neregistrovaní - Patermannová 143:50 + 92:03
30. Starčuk Zenon TBM6202 C KOS TJ Tesla Brno 159:03 + 107:16
Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK
H45
6.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 47:15
2. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 50:05 + 2:50
3. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 51:55 + 4:40
4. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 53:28 + 6:13
5. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 54:26 + 7:11
6. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 55:23 + 8:08
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 57:10 + 9:55
8. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 58:23 + 11:08
9. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:16 + 12:01
10. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 59:25 + 12:10
11. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 62:07 + 14:52
12. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 64:43 + 17:28
13. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 69:22 + 22:07
14. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 70:47 + 23:32
15. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 71:15 + 24:00
16. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 72:22 + 25:07
17. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 75:23 + 28:08
18. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 82:09 + 34:54
19. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 84:03 + 36:48
20. Fuchs Vladimír NNN6100 C Neregistrovaní 90:52 + 43:37
21. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 102:10 + 54:55
H55
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 43:09
2. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 43:18 + 0:09
3. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 44:24 + 1:15
4. Šuler Josef TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno 46:54 + 3:45
5. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 47:11 + 4:02
6. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 54:53 + 11:44
7. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 55:00 + 11:51
8. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 55:49 + 12:40
9. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:06 + 12:57
10. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 56:38 + 13:29
11. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 62:08 + 18:59
12. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 62:22 + 19:13
13. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:00 + 20:51
14. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 64:04 + 20:55
15. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 65:20 + 22:11
16. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 67:13 + 24:04
17. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 67:40 + 24:31
18. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 68:33 + 25:24
19. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 70:31 + 27:22
20. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 74:40 + 31:31
21. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 75:15 + 32:06
22. Fráňa Pavel 65C5900 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 78:41 + 35:32
23. Durmon Petr TBM4501 C KOS TJ Tesla Brno 78:55 + 35:46
Přikryl Kamil PBM4134 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno DISK
H65
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 41:09
2. Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno 46:55 + 5:46
3. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 49:05 + 7:56
HDR
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 15:46
2. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 19:31 + 3:45
3. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 20:41 + 4:55
4. Růžička Matěj NER C 21:11 + 5:25
5. Veselá Magdalena NER C 21:16 + 5:30
6. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 22:50 + 7:04
7. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 22:51 + 7:05
8. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 23:12 + 7:26
9. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:04 + 9:18
10. Ježková Ivana RBK1298 C SK Radioklub Blansko 25:35 + 9:49
11. Ježek David RBK1246 C SK Radioklub Blansko 25:43 + 9:57
12. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB TJ Spartak Adamov 25:59 + 10:13
13. Bartnatová Magda NER C 26:30 + 10:44
14. Mudráková Natálie NER C 27:06 + 11:20
15. Růžičková Adéla NER C 27:34 + 11:48
16. Frkal Jiří NER C 28:01 + 12:15
17. Hiklová Eva 7DC0750 C NT-team 28:02 + 12:16
18. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 28:14 + 12:28
19. Buličková Klára ZBM1250 C SK Žabovřesky Brno 28:20 + 12:34
20. Malý Matyáš TBM C KOS TJ Tesla Brno 28:50 + 13:04
21. Pekárek David TZL C SKOB Zlín 29:11 + 13:25
22. Barnatová Táňa NER C 29:39 + 13:53
23. Stašková Tereza ZBM C SK Žabovřesky Brno 30:04 + 14:18
24. Žižková Klára NER C 30:43 + 14:57
25. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 30:44 + 14:58
26. Stašková Sofie ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno 30:57 + 15:11
27. Berka Petr NER C 31:45 + 15:59
28. Evstafeva Simona 69C1050 C Neregistrovaní - Evstafev 31:47 + 16:01
29. Pospíšil Matěj PBM1247 C TJ Spartak 1. Brněnská 33:31 + 17:45
30. Denemarek Albert BBM C BETA URSUS Orienteering 33:39 + 17:53
31. Lasota Jakub ZBM C SK Žabovřesky Brno 34:20 + 18:34
32. Novotná Helena NER C 35:02 + 19:16
33. Janíková Anna PBM1292 C TJ Spartak 1. Brněnská 35:48 + 20:02
34. Pospíšil Martin PBM0801 C TJ Spartak 1. Brněnská 35:49 + 20:03
35. Šidla Dalibor TZL C SKOB Zlín 35:56 + 20:10
36. Eliášová Marta ZBM0851 C SK Žabovřesky Brno 38:12 + 22:26
37. Eliáš Václav ZBM1000 C SK Žabovřesky Brno 38:13 + 22:27
38. Šicha Matěj NER C 38:49 + 23:03
39. Šichová Zuzka NER C 38:52 + 23:06
40. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 23:37
41. Ježek Filip RBK1245 C SK Radioklub Blansko 39:59 + 24:13
42. Zavrik Andrej NER C 41:05 + 25:19
43. Jirglová Kristýna TBM1057 C KOS TJ Tesla Brno 41:22 + 25:36
44. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 42:13 + 26:27
45. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 42:33 + 26:47
45. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 42:33 + 26:47
47. Ryglová Adéla TBM C KOS TJ Tesla Brno 42:34 + 26:48
48. Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 43:20 + 27:34
49. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 43:47 + 28:01
50. Skácelová Beáta NER C 45:06 + 29:20
51. Paděra Lukáš NER C 46:36 + 30:50
52. Kučerová Tereza ZBM C SK Žabovřesky Brno 46:57 + 31:11
53. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 47:46 + 32:00
54. Skácel Viktor NER C 47:51 + 32:05
55. Janíková Klára PBM1291 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:36 + 35:50
56. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 56:52 + 41:06
57. La Carbonara Noemi TBM C KOS TJ Tesla Brno 57:12 + 41:26
58. Robotková Tereza PBM C TJ Spartak 1. Brněnská 61:08 + 45:22
59. Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 61:14 + 45:28
60. Ramachová Anna PBM C TJ Spartak 1. Brněnská 61:25 + 45:39
61. Janík Jan NER C 63:09 + 47:23
62. Stachoň Štěpán ZBM1247 C SK Žabovřesky Brno 67:56 + 52:10
63. Pánek Matouš 1WX1300 C 76:10 + 60:24
64. Pánková Markéta 1WX1150 C 76:39 + 60:53
65. Havlíčková Anežka ZBM1298 C SK Žabovřesky Brno 80:10 + 64:24
66. Otrusinová Klára NER C 117:20 + 101:34
Veselý Vítězslav NER C DISK
Pospíšil Jan TBM0616 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno DISK
P
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Jindřich TBM9110 C KOS TJ Tesla Brno 26:24
2. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 26:37 + 0:13
3. Musil Radek NER C 29:11 + 2:47
4. Dušek Václav PTI7619 C Sportovní klub Ptení 29:52 + 3:28
5. Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 32:30 + 6:06
6. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 33:24 + 7:00
7. Novotný Tomáš 1UX7701 C 38:50 + 12:26
8. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 39:37 + 13:13
9. Račanský Martin NER C 40:20 + 13:56
10. Jurčová Michaela MBM8989 C O-mikron 40:37 + 14:13
11. Urbánek Petr 14X0000 C Neregistrovaní Urbánkovi 43:04 + 16:40
12. Kraus Martin NER C 43:07 + 16:43
13. Dosedla Pavel NER C 43:30 + 17:06
14. Weigner Radek 5RC7700 C NNN 43:37 + 17:13
15. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 43:43 + 17:19
16. Jirásková Dora 89C0051 C Neregistrovaní - Jirásková 45:34 + 19:10
17. Mikušová Ivana PTI8365 C Sportovní klub Ptení 45:37 + 19:13
18. Jakubková Vendula ABM9262 C KOB Moira Brno 46:50 + 20:26
19. Pikula Stanislav NER C 47:18 + 20:54
20. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 47:46 + 21:22
21. Folprecht Jaroslav NER C 48:29 + 22:05
22. Pospíšilová Iva PBM7750 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:52 + 22:28
23. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 49:47 + 23:23
24. Finstrlová Alena ZBM C SK Žabovřesky Brno 49:54 + 23:30
25. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:33 + 25:09
26. Kunc Vladimír NER C 51:35 + 25:11
27. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 52:40 + 26:16
28. Obdržálková Veronika NER C 54:37 + 28:13
28. Obdržálek Milan 13X6912 C Neregistrovaní Obdržálkovi 54:37 + 28:13
30. Vizner Vojtěch 85X9600 C Neregistrovani - Vizner 55:41 + 29:17
31. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 56:25 + 30:01
32. Kačín Miroslav NER C 57:35 + 31:11
33. Hartman Radek TZL C SKOB Zlín 58:21 + 31:57
34. Obdržálková Radmila 13X7050 C Neregistrovaní Obdržálkovi 59:45 + 33:21
35. Veselá Lucie 89C0052 C Neregistrovaní - Jirásková 60:31 + 34:07
36. Doušek Ivo TBM C KOS TJ Tesla Brno 63:03 + 36:39
37. Pánek Tomáš NER C 63:13 + 36:49
38. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 63:25 + 37:01
39. Urbánková Lenka 14X0050 C Neregistrovaní Urbánkovi 65:49 + 39:25
40. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 66:20 + 39:56
41. Dobrovolný Vladimír NER C 69:39 + 43:15
42. Schrotlová Daniela NER C 76:18 + 49:54
43. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 81:39 + 55:15
44. Němcová Romana VBM7754 C VSK Mendelu Brno 88:36 + 62:12
45. Michalík Ivan XBM6834 C PELLŽS ABND RACING TEAM 89:01 + 62:37
46. Mikušková Radka NER C 90:13 + 63:49
47. Mrkvičková Jitka TZL0098 C SKOB Zlín 91:30 + 65:06
48. Kycl Lukáš LBM9998 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:39 + 65:15
49. Danzinger Dalibor NER C 100:32 + 74:08
50. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 106:06 + 79:42
51. Mrkvičková Alena TZL0099 C SKOB Zlín 118:40 + 92:16
52. Kycl Michal a Ondřej LBM9999 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 123:20 + 96:56
Jelínková Irena NER C DISK
Vizner Ondřej NER C DISK
Klíčová Tereza NER C DISK