Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.08.2015
Místo konání:
Trocnov - Památník Jana Žižky z Trocnova
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Památník; 1:10000; ekv. 5 m; stav 04/2013; Rychtecký, Hulec F.
Ředitel závodu:
Stachová Alena - R3
Hlavní rozhodčí:
Rychtecký Josef - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R3
Kategorie:
C     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DBK     DBL     DF     H10     H14     H16     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HA     HBK     HBL     HDR     HF     KF     P    
C
2.90 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Silvia 1PA0001 61:37
2. Simon Alfred 1LI0017 61:45 + 0:08
3. Simon Christopher 1LI0018 65:26 + 3:49
4. Simon Alexander 1LI0016 69:24 + 7:47
5. Boučková Ludmila OCB0006 OC České Budějovice 90:20 + 28:43
6. Haider Anna 1RI0001 100:48 + 39:11
7. Ash Kristina OCB0005 OC České Budějovice 109:20 + 47:43
Mairhofer Evelyn 1LI1055 DISK
D10
1.40 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 17:11
2. Janošíková Eva VCB0552 TJ OB České Budějovice 19:00 + 1:49
3. Janošíková Marie VCB0752 TJ OB České Budějovice 23:06 + 5:55
4. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 34:47 + 17:36
D12
1.50 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 16:55
2. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 17:35 + 0:40
3. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 19:11 + 2:16
4. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 21:45 + 4:50
5. Čechmánková Anna PVP VSS Přírodověda Praha 60:03 + 43:08
D14
2.90 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 27:51
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 29:33 + 1:42
3. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 46:25 + 18:34
4. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 48:25 + 20:34
5. Rudová Magdaléna VTA0254 vebr-sport 50:14 + 22:23
D16
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Anna PGP0050 SK Praga 54:40
2. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 56:32 + 1:52
3. Rudová Anna VTA0051 vebr-sport 114:22 + 59:42
Klimešová Šarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D18
4.10 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottfriedová Adéla VCB9755 TJ OB České Budějovice 63:13
D21
5.30 km, 85 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 46:52 0
2. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 47:12 + 0:20 0
3. Krejsová Lucie LPU9161 OK Lokomotiva Pardubice 69:09 + 22:17 0
D21K
4.00 km, 60 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2207
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pataki Réka Dalida BBM9951 BETA URSUS Orienteering 44:28 2430
2. Zemanová Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 51:15 + 6:47 2127
3. Martanová Michaela LEN8851 SKI Klub Lenora 52:37 + 8:09 2066
4. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 54:51 + 10:23 1966
5. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 57:15 + 12:47
6. Králová Vanda 4DC8251 Báječné ženy v běhu 59:01 + 14:33
7. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 62:43 + 18:15 1615
8. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 64:12 + 19:44 1549
D35
4.10 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 34:35
2. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:49 + 3:14
3. Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec 39:52 + 5:17
4. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 41:33 + 6:58
5. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 51:57 + 17:22
6. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 58:25 + 23:50
7. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 59:42 + 25:07
8. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 63:15 + 28:40
9. Pospíšilová Štěpánka 4DC7650 Báječné ženy v běhu 74:53 + 40:18
10. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 76:34 + 41:59
D45
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 57:16
2. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 58:07 + 0:51
3. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 61:01 + 3:45
4. Zimmermannová Milena KRE6851 OOB TJ Sokol Křemže 62:58 + 5:42
5. Gottfriedová Marcela VCB7055 TJ OB České Budějovice 64:58 + 7:42
6. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 69:16 + 12:00
D55
2.90 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 60:56
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 62:32 + 1:36
D65
2.90 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 83:58
DBK
4.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gittmaier Katharina 1RI0004 50:00
2. Pühringer Anna 1LI0013 68:02 + 18:02
3. Gusenbauer Petra 1LI0006 71:21 + 21:21
4. Kugler Andrea 1LI0008 72:12 + 22:12
5. Ash Hana OCB0004 OC České Budějovice 77:20 + 27:20
6. Peter Elke 1LI0012 86:54 + 36:54
7. Wagner Elfi 1LI0023 97:00 + 47:00
DBL
5.30 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Escglböck Gudrun 1LI0001 63:10
2. Wagner Birgit 1LI0024 75:52 + 12:42
3. Ziegerhofer Anneliese 1LI0026 94:26 + 31:16
DF
1.30 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 20:46
2. Doleželová Vendula KTA0751 SK Kotnov Tábor 28:59 + 8:13
Šandová Lucie LEN SKI Klub Lenora DISK
H10
1.50 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 40:35
2. Čechmánek Václav PVP VSS Přírodověda Praha 49:52 + 9:17
3. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 97:56 + 57:21
H14
4.10 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 49:55
2. Sobotka Vojtěch PGP0203 SK Praga 57:05 + 7:10
3. Lukeš Prokop VTA0201 vebr-sport 84:43 + 34:48
4. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 122:49 + 72:54
H16
5.30 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 63:38
2. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 64:19 + 0:41
3. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 127:38 + 64:00
H21
8.30 km, 90 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7401
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 49:46 8037
2. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 56:13 + 6:27 7160
3. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 57:21 + 7:35 7006
4. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 62:12 + 12:26 6347
5. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 69:22 + 19:36 5373
6. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 70:38 + 20:52 5200
7. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 71:18 + 21:32 5110
8. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 71:50 + 22:04 5037
9. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 84:21 + 34:35 3336
10. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 86:38 + 36:52 3025
11. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 90:06 + 40:20 2554
12. Jíša Ondřej KRE9303 OOB TJ Sokol Křemže 106:42 + 56:56 298
Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek DISK 0
H21K
5.30 km, 80 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 63:14 0
H35
6.80 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 47:58
2. Kejmar Václav ABM7420 KOB Moira Brno 57:20 + 9:22
3. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 57:54 + 9:56
4. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 64:04 + 16:06
5. Čechmánek Vladimír OKP SK OK 24 Praha 65:28 + 17:30
6. Heřman Daniel SRK7102 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:10 + 25:12
7. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 73:44 + 25:46
8. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 76:06 + 28:08
9. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 78:37 + 30:39
10. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 87:40 + 39:42
Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec DISK
H45
5.30 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 46:07
2. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 48:16 + 2:09
3. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 48:34 + 2:27
4. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 50:00 + 3:53
5. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 52:26 + 6:19
6. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 53:49 + 7:42
7. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 117:40 + 71:33
H55
5.30 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 59:51
2. Gavel Jiří BBM0000 BETA URSUS Orienteering 70:48 + 10:57
3. Moravec Miloš KRE5301 OOB TJ Sokol Křemže 72:46 + 12:55
H65
4.10 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 56:29
2. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 58:25 + 1:56
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 64:07 + 7:38
4. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 67:25 + 10:56
Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice DISK
HA
8.30 km, 90 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gittmaier Thomas 1RI0003 64:12
2. Stadler Siegfried 1LI0019 74:30 + 10:18
3. Redl Guido 1AM0001 78:07 + 13:55
4. Kugler Johann 1LI0009 80:31 + 16:19
5. Falk Martin 1LI0003 88:40 + 24:28
6. Eschlböck Rainer 1LI0002 94:40 + 30:28
7. Pühringer Dominik 1LI0015 106:10 + 41:58
HBK
4.10 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lederbauer Johannes 1RI0007 48:24
2. Stadler Peter 1LI0020 54:41 + 6:17
3. Bouček Václav OCB0002 OC České Budějovice 67:03 + 18:39
4. Ash Adam OCB0003 OC České Budějovice 70:08 + 21:44
HBL
5.30 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kugler Tobias 1LI0010 48:14
2. Hones Josef 1RI0002 49:57 + 1:43
3. Treml Peter 1LI0022 54:55 + 6:41
4. Ziegerhofer Othmar 1LI0027 57:24 + 9:10
5. Obernberger Michael 1LI0011 68:06 + 19:52
6. Bláha Petr PVD8901 OOB TJ Sokol Pražák 69:44 + 21:30
7. Schwanitz Jürgen 2DE0001 76:39 + 28:25
8. Wagner Max 1LI0025 77:48 + 29:34
9. Pühringer Dieter 1LI0014 77:56 + 29:42
Gittmaier Georg 1RI0006 DISK
HDR
1.30 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 TJ OB České Budějovice 20:45
2. Blažková Amálie OPI0950 Orientační sporty Písek 23:02 + 2:17
3. Míka Ondřej KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:13 + 2:28
4. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 25:40 + 4:55
5. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 26:25 + 5:40
6. Marešová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 27:25 + 6:40
7. Minařík František VCB1103 TJ OB České Budějovice 27:52 + 7:07
8. Minařík Josef VCB0903 TJ OB České Budějovice 27:58 + 7:13
9. Doleželová Jolana KTA1151 SK Kotnov Tábor 28:34 + 7:49
10. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 36:09 + 15:24
11. Nechanická Nela VCB TJ OB České Budějovice 45:55 + 25:10
12. Nechanická Emma VCB TJ OB České Budějovice 45:57 + 25:12
13. Moravcová Šárka KRE0050 OOB TJ Sokol Křemže 52:14 + 31:29
14. Jelenová Natálie KRE9950 OOB TJ Sokol Křemže 52:15 + 31:30
HF
1.30 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 14:27
2. Střelba Antonín KTA SK Kotnov Tábor 18:01 + 3:34
3. Mikuláš Jiří VCB TJ OB České Budějovice 20:04 + 5:37
4. Vacek Vojtěch xVA0500 24:27 + 10:00
5. Vacek Matěj xVA0700 25:27 + 11:00
6. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 25:46 + 11:19
KF
1.30 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Redl Geradl 1AM0002 42:05
2. Redl Gregor 1AM0003 42:06 + 0:01
3. Teringlová Veronika VCB1251 TJ OB České Budějovice 45:39 + 3:34
4. Kugler Ida 1LI 54:37 + 12:32
4. Kugler Tim 1LI 54:37 + 12:32
P
2.40 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Olga VCB7552 TJ OB České Budějovice 42:58
2. Vacková jun. xVA0001 44:50 + 1:52
3. Vacková Irena xVA0002 45:48 + 2:50
4. Krška David KTA SK Kotnov Tábor 54:47 + 11:49
5. Mikuláš Jan VCB TJ OB České Budějovice 56:43 + 13:45
6. Vokálová Jaroslava CHA OK Chrastava 58:51 + 15:53
7. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 66:58 + 24:00