Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E1

Kategorie: D21B

Datum:
10.07.2015
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3, Krejsa Vladimír - R3
D21B
3.90 km, 115 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6440
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 38:46 6623
2. Mezníková Lucie ZBM9150 SK Žabovřesky Brno 40:17 + 1:31 6379
3. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:40 + 1:54 6317
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 41:43 + 2:57 6147
5. Mrštíková Květa LPU8753 OK Lokomotiva Pardubice 42:14 + 3:28 6064
6. Beržinská Soňa SBK8554 KOB Start Blansko 42:15 + 3:29 6061
7. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 43:02 + 4:16 5935
8. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 43:17 + 4:31 5895
9. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 43:34 + 4:48 5849
10. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 43:38 + 4:52 5838
11. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 43:52 + 5:06 5800
12. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 43:59 + 5:13 5782
13. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 44:04 + 5:18 5768
14. Boháčová Lucie PTI8771 Sportovní klub Ptení 44:41 + 5:55 5669
15. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 45:26 + 6:40 5548
16. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 45:58 + 7:12 5462
17. Tomešová Daniela SJC8451 TJ Sportcentrum Jičín 46:01 + 7:15 5453
18. Sehnalová Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 46:22 + 7:36 5397
19. Lennerová Hana LPU8952 OK Lokomotiva Pardubice 46:45 + 7:59 5335
20. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 47:16 + 8:30 5252
21. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:20 + 8:34 5241
22. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 48:08 + 9:22 5112
23. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 48:35 + 9:49 5039
24. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 49:33 + 10:47 4883
25. Boumová Irena VSP7751 USK Praha 49:48 + 11:02 4843
26. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 49:51 + 11:05 4835
27. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 49:53 + 11:07 4829
28. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 50:03 + 11:17 4803
29. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 50:06 + 11:20 4795
30. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 50:08 + 11:22 4789
31. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 51:11 + 12:25 4620
32. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 51:16 + 12:30 4606
33. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 51:35 + 12:49 4555
34. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 53:04 + 14:18 4316
35. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 55:49 + 17:03 3872
36. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 55:58 + 17:12 3848
37. Darmovzalová Lenka PGP7951 SK Praga 56:05 + 17:19 3829
38. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:10 + 17:24 3816
39. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 56:25 + 17:39 3775
40. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:58 + 18:12 3686
41. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 57:06 + 18:20 3665
42. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:22 + 18:36 3622
43. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:34 + 19:48 3428
44. Křenková Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 59:11 + 20:25 3329
45. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 59:14 + 20:28 3321
46. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:01 + 21:15 3194
47. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:27 + 22:41 2963
48. Zavadilová Simona PTI8485 Sportovní klub Ptení 62:38 + 23:52 2772
49. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 66:20 + 27:34 2175
50. Zavadilová Zdeňka PTI8689 Sportovní klub Ptení 68:56 + 30:10 1755
51. Švihovská Eva SJC8352 TJ Sportcentrum Jičín 72:32 + 33:46 1174
52. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 73:11 + 34:25 1070
53. Valtrová Barbora LCE9556 OOB TJ Slovan Luhačovice 86:34 + 47:48
54. Toušová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 140:43 + 101:57 0