Logo

Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E1

Kategorie: H21C

Datum:
10.07.2015
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3, Krejsa Vladimír - R3

H21C 4.20 km, 95 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5586

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 35:54 5718
2. Láznička Jan TZL9405 SKOB Zlín 37:12 + 1:18 5521
3. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 37:13 + 1:19 5518
4. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 37:37 + 1:43 5458
5. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 39:21 + 3:27 5194
6. Žemlička Jakub CHT OOB SK Chrast 39:53 + 3:59
7. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 41:32 + 5:38 4863
8. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB TJ Spartak Adamov 41:39 + 5:45 4845
9. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 41:40 + 5:46 4842
10. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 43:03 + 7:09 4632
11. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 44:16 + 8:22 4448
12. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 45:33 + 9:39 4253
13. Valenta Miloslav LPU7712 OK Lokomotiva Pardubice 46:02 + 10:08 4179
14. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ Sokol Plumlov 46:19 + 10:25 4136
15. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 46:41 + 10:47 4080
16. Mikuš Oldřich PTI8204 Sportovní klub Ptení 47:17 + 11:23 3989
17. Háněl Aleš ZBP7400 OOB SK Zbraslav 47:38 + 11:44 3936
18. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:20 + 12:26 3830
19. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 49:12 + 13:18 3698
20. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 49:32 + 13:38 3647
21. Kovář Petr 2GC8200 3.LF UK 51:18 + 15:24
22. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 51:36 + 15:42 3334
23. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 51:47 + 15:53 3306
24. Jevsejenko Alexandr ZBM8110 SK Žabovřesky Brno 52:26 + 16:32 3207
25. Kuchař Jiří 4HC0000 PSÍ TÝM 53:41 + 17:47
26. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 54:16 + 18:22 2928
27. Šnyrch Marek NNN0005 Neregistrovaní 54:23 + 18:29
28. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 55:07 + 19:13 2799
29. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 55:23 + 19:29 2759
30. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 56:06 + 20:12 2650
31. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 56:08 + 20:14 2645
32. Černík Václav OSN9200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:50 + 20:56 2539
33. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 58:13 + 22:19 2328
34. Kalousek Tomáš ZAM8901 OB T.J. Sokol Žamberk 59:43 + 23:49 2101
35. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 63:59 + 28:05 1452
36. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 64:15 + 28:21 1412
37. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:34 + 33:40 604
38. Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor 71:30 + 35:36 311
39. Štěpán Marek 2GC8900 3.LF UK 74:54 + 39:00
40. Kobilka Jan 6YC8800 Neregistrovaní 76:14 + 40:20
41. Vinopal Vilém LPU8508 OK Lokomotiva Pardubice 78:10 + 42:16 0
42. Otrusina David VBM8205 VSK Mendelu Brno 82:46 + 46:52 0
43. Průša Ondřej DKL9600 KOB Kladno 106:17 + 70:23 0
44. Matoušek Daniel LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 106:55 + 71:01