Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Kategorie: H21A

Datum:
11.07.2015
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R1
H21A
10.80 km, 320 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8047
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 72:41 8056
2. Matula Petr ADA8202 OOB TJ Spartak Adamov 72:44 + 0:03 8050
3. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 72:53 + 0:12 8034
4. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 73:43 + 1:02 7942
5. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 75:06 + 2:25 7789
6. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:32 + 3:51 7630
7. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 76:38 + 3:57 7619
8. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 76:42 + 4:01 7612
9. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 77:06 + 4:25 7567
10. Jirka Michal PTI8403 Sportovní klub Ptení 77:11 + 4:30 7558
11. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 78:02 + 5:21 7464
12. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 79:11 + 6:30 7337
13. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 80:04 + 7:23 7239
14. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 80:04 + 7:23 7239
15. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 80:31 + 7:50 7190
16. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 83:06 + 10:25 6904
17. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:23 + 10:42 6873
18. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 83:57 + 11:16 6810
19. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:33 + 11:52 6744
20. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 84:33 + 11:52 6744
21. Švihovský Jaromír SJC8005 TJ Sportcentrum Jičín 84:49 + 12:08 6714
22. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 85:06 + 12:25 6683
23. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 85:22 + 12:41 6653
24. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 85:22 + 12:41 6653
25. Klváček Aleš PTI8527 Sportovní klub Ptení 85:49 + 13:08 6604
26. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 86:13 + 13:32 6559
27. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 87:22 + 14:41 6432
28. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 87:31 + 14:50 6416
29. Stehlík Martin ZBM8503 SK Žabovřesky Brno 88:39 + 15:58 6290
30. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 88:51 + 16:10 6268
31. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 89:20 + 16:39 6215
32. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 89:34 + 16:53 6189
33. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 89:51 + 17:10 6158
34. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 90:19 + 17:38 6106
35. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 92:05 + 19:24 5911
36. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 92:59 + 20:18 5811
37. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 93:24 + 20:43 5765
38. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 99:54 + 27:13 5046
39. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 100:06 + 27:25 5024
40. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 101:29 + 28:48 4871
41. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 108:38 + 35:57 4080
42. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 111:35 + 38:54 3754
43. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 111:48 + 39:07 3730
44. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 124:42 + 52:01 2304
Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka DISK 0
Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Kondrát Martin PGP6501 SK Praga DISK 0