Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.04.2015
Místo konání:
Bohdalec
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
Šejby, 1:15000 / 1:10000
Ředitel závodu:
Pelz Lubomír
Hlavní rozhodčí:
Skryja Bořivoj - R2
Stavitel tratí:
Hladílek Jan - R2
JURY:
Voborník Petr, Wurzelová Dana, Nechanický Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Nebylo ošetřeno žádné zranění.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:51
2. Jindřichová Eliška SJI0553 C OK Jihlava 23:40 + 2:49
3. Srbová Michaela SJI0551 C OK Jihlava 25:33 + 4:42
4. Pilná Klára CHT OOB SK Chrast 27:06 + 6:15
5. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 30:48 + 9:57
6. Mašterová Lenka TTR0451 OOB Třebíč 45:13 + 24:22
7. Kubičková Kateřina SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec 55:04 + 34:13
D10N
2.00 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 22:33
2. Přibylová Anežka OSN0551 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:15 + 3:42
3. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 27:53 + 5:20
4. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:03 + 13:30
5. Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 41:22 + 18:49
D12
2.90 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubičková Kristýna SJH0452 B SJH Jindřichův Hradec 34:08
2. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:31 + 2:23
3. Sabolová Marie CTB0353 C SK OB Chotěboř 39:38 + 5:30
4. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:16 + 7:08
5. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 49:04 + 14:56
6. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 50:06 + 15:58
7. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:53 + 19:45
8. Novotná Jitka SJH0454 C SJH Jindřichův Hradec 65:04 + 30:56
MS Dočkalová Klára SJI0250 C OK Jihlava 33:12 +
D14
4.20 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Tereza SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec 39:16
2. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 39:48 + 0:32
3. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:18 + 6:02
4. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:48 + 12:32
5. Suková Hana PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:56 + 29:40
6. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 79:56 + 40:40
D16
5.30 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:56
2. Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 47:05 + 4:09
3. Zrníková Adéla OSN0099 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:42 + 4:46
4. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:05 + 7:09
5. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 50:22 + 7:26
6. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 96:38 + 53:42
7. Niederlová Anneli PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 121:36 + 78:40
Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
D18
6.70 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacková Anna SJI9854 A OK Jihlava 63:21
2. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 65:31 + 2:10
3. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 97:56 + 34:35
D21C
9.50 km, 85 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5901
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 59:06 6831
2. Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 73:18 + 14:12 5636
3. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 78:03 + 18:57 5237
4. Toušová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 81:55 + 22:49 4911
5. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92:12 + 33:06 4046
6. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 96:04 + 36:58 3721
7. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 104:03 + 44:57 3049
8. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 117:11 + 58:05 1945
D21D
5.00 km, 35 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3228
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 44:51 3634
2. Srbová Alena SJI7951 C OK Jihlava 53:26 + 8:35 3093
3. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 55:35 + 10:44 2958
4. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 62:45 + 17:54 2507
5. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 63:50 + 18:59 2439
6. Nováková Eva OSN7960 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:02 + 21:11 2300
7. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 68:03 + 23:12 2173
8. Černíková Zdeňka OSN5964 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 73:48 + 28:57 1811
9. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 81:14 + 36:23 1344
10. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 87:43 + 42:52 935
11. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 109:05 + 64:14 0
D35
6.70 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:15
2. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:02 + 6:47
3. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 64:25 + 9:10
4. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 64:32 + 9:17
5. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 69:15 + 14:00
6. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:49 + 17:34
7. Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 74:16 + 19:01
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 78:34 + 23:19
9. Melounová Miroslava JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 79:46 + 24:31
10. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 82:48 + 27:33
11. Šťastná Alena CTB7351 C SK OB Chotěboř 88:51 + 33:36
12. Přibylová Jana OSN7853 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 91:22 + 36:07
D45
5.20 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 44:17
2. Pijáková Iveta SPE61 KOB Sokol Pezinok 49:33 + 5:16
3. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 51:48 + 7:31
4. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 54:16 + 9:59
5. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 57:53 + 13:36
6. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 59:44 + 15:27
7. Šaterová Monika SJI6551 C OK Jihlava 60:49 + 16:32
8. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 61:45 + 17:28
9. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 63:18 + 19:01
10. Petráčková Zuzana SJI6552 C OK Jihlava 67:38 + 23:21
11. Jahodová Marie SJI6355 C OK Jihlava 70:22 + 26:05
12. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 92:11 + 47:54
13. Zháňalová Jana TTR6051 C OOB Třebíč 93:34 + 49:17
D55
4.60 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 48:13
2. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 56:28 + 8:15
3. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 63:56 + 15:43
4. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 64:19 + 16:06
5. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 74:38 + 26:25
6. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 97:26 + 49:13
H10
2.10 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 17:15
2. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 18:56 + 1:41
3. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 19:35 + 2:20
4. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:37 + 2:22
5. Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:54 + 2:39
6. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 20:17 + 3:02
7. Hendrych Vít SJI0601 C OK Jihlava 24:54 + 7:39
8. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:48 + 8:33
9. Rosecký Adam PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:04 + 20:49
10. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 52:01 + 34:46
11. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 59:51 + 42:36
12. Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 61:51 + 44:36
H10N
2.00 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 20:14
2. Černý Vojtěch SJI0603 C OK Jihlava 20:41 + 0:27
3. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 24:35 + 4:21
4. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 30:39 + 10:25
H12
3.00 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 29:47
2. Orany Vojtěch SJI0401 C OK Jihlava 35:17 + 5:30
3. Přibyl Jan OSN0300 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:04 + 10:17
4. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 49:05 + 19:18
5. Dvořáček Jakub OSN0302 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:58 + 40:11
6. Beneš Roman SJI0403 C OK Jihlava 82:24 + 52:37
7. Rosecký Jan PZR0106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 99:17 + 69:30
Kalas Tomáš PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H14
5.20 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:31
2. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:37 + 2:06
3. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:19 + 4:48
4. Palát Bohuslav TTR0201 C OOB Třebíč 53:37 + 17:06
5. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 55:57 + 19:26
6. Mašek Ondřej PZR0201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:25 + 22:54
7. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 66:51 + 30:20
Močuba Václav Josef OSN0202 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Kopecký Jan PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H16
7.20 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 B OK Jihlava 49:05
2. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 50:07 + 1:02
3. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 50:31 + 1:26
4. Švec Martin CHT9902 B OOB SK Chrast 50:37 + 1:32
5. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 61:10 + 12:05
6. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 61:15 + 12:10
7. Pastyřík Martin PZR9902 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:54 + 15:49
8. Švec Petr CHT9901 C OOB SK Chrast 67:25 + 18:20
9. Čermák Jiří CTB9903 C SK OB Chotěboř 75:25 + 26:20
10. Burkoň Vojtěch CHT0003 C OOB SK Chrast 83:10 + 34:05
11. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 86:55 + 37:50
Burkoň Jan CHT0002 C OOB SK Chrast DISK
H18
10.30 km, 85 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 62:02
2. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 67:02 + 5:00
3. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 121:28 + 59:26
H21C
13.10 km, 95 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8309
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palas Jan ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno 68:23 8607
2. Prášil Marek SJI7313 C OK Jihlava 68:55 + 0:32 8545
3. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 75:30 + 7:07 7774
4. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:46 + 9:23 7508
5. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 77:58 + 9:35 7485
6. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 78:14 + 9:51 7454
7. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 80:05 + 11:42 7237
8. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 81:35 + 13:12 7061
9. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 82:41 + 14:18 6932
10. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 91:59 + 23:36 5843
11. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 92:07 + 23:44 5827
12. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 93:41 + 25:18 5644
13. Hala Lukáš KAR8501 C SK Karlovice 98:25 + 30:02 5089
14. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 109:33 + 41:10 3785
15. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 112:54 + 44:31 3393
16. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 116:39 + 48:16 2954
17. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 116:52 + 48:29 2928
H21D
6.80 km, 30 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1290
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 51:10 1445
2. Močuba Stanislav OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:06 + 7:56 1269
3. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 64:10 + 13:00 1156
4. Choutka Jaroslav BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 69:51 + 18:41 1030
5. Drahotský Jakub NNN9401 Neregistrovaní 70:25 + 19:15
6. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 73:28 + 22:18 950
7. Vacek Jan TTR9303 C OOB Třebíč 77:05 + 25:55 870
8. Švec Jiří CHT7201 C OOB SK Chrast 82:26 + 31:16 751
9. Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 90:19 + 39:09
10. Leksa Robert CHT8002 C OOB SK Chrast 94:11 + 43:01 490
Touš Michal RBK8228 C SK Radioklub Blansko DISK 0
Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
H35
10.30 km, 85 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 70:16
2. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 71:24 + 1:08
3. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 73:21 + 3:05
4. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 74:48 + 4:32
5. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 83:38 + 13:22
6. Klvaňa Milan CHT7502 OOB SK Chrast 84:38 + 14:22
7. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 87:15 + 16:59
8. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:37 + 26:21
9. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 104:22 + 34:06
10. Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 110:17 + 40:01
11. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 116:16 + 46:00
12. Přibyl Jan OSN7801 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 121:29 + 51:13
Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko DISK
Milán Radek TBM7631 KOS TJ Tesla Brno DISK
H45
7.50 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 54:48
2. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 55:01 + 0:13
3. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 57:57 + 3:09
4. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 58:59 + 4:11
5. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 59:19 + 4:31
6. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 61:15 + 6:27
7. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:49 + 8:01
8. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 63:54 + 9:06
9. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 65:27 + 10:39
10. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 65:29 + 10:41
11. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 65:31 + 10:43
12. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 66:22 + 11:34
13. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 66:28 + 11:40
14. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 68:44 + 13:56
15. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 72:09 + 17:21
16. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 73:57 + 19:09
17. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 93:23 + 38:35
Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava DISK
H55
5.20 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav SPE KOB Sokol Pezinok 40:10
2. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:11 + 4:01
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 45:22 + 5:12
4. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 47:11 + 7:01
5. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:54 + 7:44
6. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 48:10 + 8:00
7. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 53:07 + 12:57
8. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 54:01 + 13:51
9. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 55:02 + 14:52
10. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 57:20 + 17:10
11. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 57:37 + 17:27
12. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 59:13 + 19:03
13. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 59:28 + 19:18
14. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 62:44 + 22:34
15. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 63:17 + 23:07
16. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 64:10 + 24:00
17. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 64:36 + 24:26
18. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 67:41 + 27:31
19. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 69:01 + 28:51
20. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 72:52 + 32:42
21. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 83:03 + 42:53
MS Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:43 + 4:33
H65
5.00 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 49:50
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 64:06 + 14:16
3. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 68:39 + 18:49
4. Přikryl Kamil PBM4134 C TJ Spartak 1. Brněnská 73:01 + 23:11
HDR
2.00 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Viktorka TBM0957 KOS TJ Tesla Brno 19:51
2. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 20:26 + 0:35
3. Vernerová Hana TBM KOS TJ Tesla Brno 20:45 + 0:54
4. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 20:58 + 1:07
5. Böhm Jan NNN Neregistrovaní 21:19 + 1:28
6. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 23:19 + 3:28
7. Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 23:24 + 3:33
8. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:51 + 4:00
9. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 23:58 + 4:07
10. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 24:14 + 4:23
11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:48 + 4:57
12. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 24:54 + 5:03
13. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 25:36 + 5:45
14. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 27:13 + 7:22
15. Pilná Anna CHT OOB SK Chrast 29:04 + 9:13
16. Přibyl Daniel OSN0808 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:37 + 10:46
17. Hofhanzlová Štěpánka NNN Neregistrovaní 35:05 + 15:14
18. Böhmová Eva NNN Neregistrovaní 35:36 + 15:45
19. Jindřichová Jana NNN Neregistrovaní 35:39 + 15:48
20. Mašterová Eva TTR OOB Třebíč 36:05 + 16:14
21. Baver Radek NNN Neregistrovaní 39:00 + 19:09
22. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 39:17 + 19:26
23. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:33 + 19:42
24. Doleželová Karolína PZR12 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:58 + 20:07
25. Verner Jan TBM KOS TJ Tesla Brno 45:37 + 25:46
26. Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava 46:31 + 26:40
27. Milánová Sára TBM KOS TJ Tesla Brno 46:45 + 26:54
28. Fikar Michal CTB SK OB Chotěboř 57:16 + 37:25
Močuba Jan Nepomuk OSN0600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Hofhanzl Antonín NNN Neregistrovaní DISK
P
4.00 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Václav OSN9200 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:08
2. Hofhanzl Abraham NNN Neregistrovaní 30:16 + 1:08
3. Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 38:53 + 9:45
4. Trojánková Jitka BZR6666 C Bratrstvo Ždárských vrchů 45:02 + 15:54
5. Novák Lubomír OSN7601 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:13 + 16:05
6. Fiala Jan NNN Neregistrovaní 47:47 + 18:39
7. Hofhanzlová Hana NNN Neregistrovaní 51:52 + 22:44
8. Pospíšil Jiří PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:29 + 24:21
9. Prášilová Mirka TTR7451 C OOB Třebíč 56:03 + 26:55
10. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 58:25 + 29:17
11. Semerád Stanislav TTR OOB Třebíč 58:48 + 29:40
12. Hülle Jan CHT0000 OOB SK Chrast 62:01 + 32:53
13. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 64:09 + 35:01
14. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:15 + 36:07
15. Rosecký Karel PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:54 + 36:46
16. Jindřichová Lenka NNN Neregistrovaní 66:09 + 37:01
17. Stoklasová Markéta OSN7555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:32 + 40:24
18. Poulová Pavla PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:22 + 46:14
19. Poul Josef NNN Neregistrovaní 75:23 + 46:15
20. Štindlová Tereza CTB SK OB Chotěboř 81:38 + 52:30
20. Šulerová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 81:38 + 52:30
22. Dvořák Petr CHT7202 C OOB SK Chrast 82:55 + 53:47
Kubičko Pavel SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec DISK