Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
18.04.2015
Místo konání:
Salavice
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Malý Špičák
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Petráček Aleš - R2
Stavitel tratí:
Kaňák Petr - R3
JURY:
Rosecká Alena, Gregor Martin, Orálek Miroslav
Protokol:
Do závodu odstartovalo a cílem prošlo 267 závodníků. Závod proběhl za oblačného počasí. Po závodě byl podán protest závodnicí Lenkou Šťastnou proti umístění kontroly 165. Tuto kontrolu měly na svých tratích kategorie D21C, D35, H16, H21D, H35, H45 a H55. Výrok JURY: Závod bude ukončen kontrolou předcházející kontrole 165.
H21C
5.60 km, 170 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8248
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 36:50 9094
2. Palas Jan ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno 41:36 + 4:46 8136
3. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 44:42 + 7:52 7513
4. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 46:33 + 9:43 7141
5. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 48:35 + 11:45 6733
6. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 48:55 + 12:05 6666
7. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:00 + 12:10 6649
8. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 50:27 + 13:37 6358
9. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:55 + 14:05 6264
10. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:54 + 15:04 6066
11. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 53:24 + 16:34 5765
12. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:43 + 16:53 5701
13. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 53:47 + 16:57 5688
14. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 55:30 + 18:40 5343
15. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 58:07 + 21:17 4817
16. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 63:50 + 27:00 3668
17. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 64:44 + 27:54 3488
18. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:38 + 31:48 2704
19. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 71:37 + 34:47 2104
20. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:41 + 35:51 1890
21. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:51 + 48:01 0
Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast DISK 0
Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast DISK 0
Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast DISK 0