Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2015
Místo konání:
Klouzovy
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Třiteř, 1:15 000, E=5m pro kategorie H21C a H35, 1:10 000, E=5m pro ostatní kategorie, stav 2013, formát A4, tisk laser, není vodovzdorně upravená
Ředitel závodu:
Voborník Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Voborníková Eva - R3
Stavitel tratí:
Šťastná Lenka - R3
Protokol:
Závod proběhl podle časového programu za příjemného podzimního počasí. Protesty proti průběhu závodu nebyly podány. Několik závodníků bylo poštípáno vosami nebo sršni nedaleko od startu závodu. Byli ošetřeni zdravotníky z řad pořadatelů zajišťujícími závod a přivolanou Záchrannou službou.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:43
2. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 17:09 + 0:26
3. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 19:57 + 3:14
4. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:23 + 7:40
5. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 26:41 + 9:58
6. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 28:27 + 11:44
7. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 29:55 + 13:12
8. Nepustilová Kateřina OSN0550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:27 + 19:44
MS Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:37 + 15:54
D10N
1.90 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 23:16
2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 24:13 + 0:57
3. Urbanová Anna SJH0753 SJH Jindřichův Hradec 27:09 + 3:53
4. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 29:54 + 6:38
5. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 11:10
6. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 34:37 + 11:21
7. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 60:01 + 36:45
D12
2.70 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 34:26
2. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 35:35 + 1:09
3. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:09 + 5:43
4. Pilná Klára CHT OOB SK Chrast 40:13 + 5:47
5. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 40:33 + 6:07
6. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:59 + 6:33
7. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:29 + 12:03
D14
3.00 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 25:55
2. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 27:11 + 1:16
3. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:38 + 5:43
4. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:38 + 13:43
5. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 40:25 + 14:30
6. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 57:11 + 31:16
7. Pešková Petra CTB0251 SK OB Chotěboř 62:20 + 36:25
D16
4.20 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 38:27
2. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:56 + 3:29
3. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:00 + 10:33
D18
6.00 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 58:38
2. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 71:18 + 12:40
3. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 74:33 + 15:55
Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast DISK
D21C
7.30 km, 240 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5813
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 53:27 6632
2. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 65:21 + 11:54 5520
3. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 67:52 + 14:25 5285
4. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 67:58 + 14:31 5276
5. Wurzelová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:46 + 17:19 5014
6. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 76:41 + 23:14 4462
7. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 101:23 + 47:56 2154
8. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 107:29 + 54:02 1584
Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast DISK 0
Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk DISK 0
D21D
4.30 km, 135 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 408
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec 43:27 483
2. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 57:40 + 14:13 375
3. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 59:01 + 15:34 365
4. Martincová Kristýna CHT8551 OOB SK Chrast 64:47 + 21:20 321
5. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 66:42 + 23:15 306
6. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 68:22 + 24:55 293
7. Reisigová Jana CHT6652 OOB SK Chrast 74:12 + 30:45 249
8. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 75:34 + 32:07 238
9. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 75:43 + 32:16
10. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 79:12 + 35:45 210
11. Moravčíková Hana CHT9751 OOB SK Chrast 89:53 + 46:26 129
Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava DISK 0
D35
6.00 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:59
2. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 60:28 + 9:29
3. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:29 + 11:30
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 64:07 + 13:08
5. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 64:55 + 13:56
6. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:27 + 16:28
7. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 67:59 + 17:00
8. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:33 + 20:34
9. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 74:35 + 23:36
10. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:13 + 27:14
11. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 78:17 + 27:18
Marečková Kateřina OSN7550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D45
4.30 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 50:15
2. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 59:05 + 8:50
3. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:17 + 15:02
4. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 68:02 + 17:47
5. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 70:58 + 20:43
6. Fialová Dana TTR6153 OOB Třebíč 71:53 + 21:38
7. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 72:48 + 22:33
D55
3.60 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:36
2. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 59:21 + 3:45
3. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 65:21 + 9:45
4. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 65:55 + 10:19
5. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 79:32 + 23:56
H10
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 15:47
2. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 16:39 + 0:52
3. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 19:39 + 3:52
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 25:17 + 9:30
5. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 30:41 + 14:54
6. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 31:06 + 15:19
7. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 33:40 + 17:53
8. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 44:58 + 29:11
Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast DISK
H10N
1.90 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 20:44
2. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 26:39 + 5:55
3. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 32:08 + 11:24
4. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 32:40 + 11:56
5. Beneš Tomáš SJI0501 OK Jihlava 32:45 + 12:01
6. Pelikán Jan RUZ0801 TJ Růžená 33:43 + 12:59
7. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 35:32 + 14:48
8. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 41:56 + 21:12
9. Frýba Matyáš SJI0700 OK Jihlava 44:07 + 23:23
H12
3.00 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 29:32
2. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 33:38 + 4:06
3. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 39:52 + 10:20
4. Gregor Jáchym CTB0401 SK OB Chotěboř 44:46 + 15:14
5. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 45:03 + 15:31
6. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 48:23 + 18:51
7. Beneš Roman SJI0403 OK Jihlava 51:08 + 21:36
8. Pavlas Michal CTB0301 SK OB Chotěboř 52:06 + 22:34
9. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 61:03 + 31:31
10. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 73:54 + 44:22
H14
4.20 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:33
2. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:52 + 6:19
3. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:52 + 13:19
4. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 47:34 + 15:01
5. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 51:50 + 19:17
6. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:30 + 35:57
7. Bořil Šimon PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:42 + 49:09
H16
6.10 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 43:52
2. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 50:36 + 6:44
3. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 51:17 + 7:25
4. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 53:46 + 9:54
5. Švec Martin CHT9902 OOB SK Chrast 56:48 + 12:56
6. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 58:06 + 14:14
7. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 78:28 + 34:36
8. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 80:56 + 37:04
Švec Petr CHT9901 OOB SK Chrast DISK
H18
7.30 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 71:47
2. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:05 + 0:18
H21C
11.80 km, 325 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8057
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 67:45 8781
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 72:43 + 4:58 8243
3. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 82:51 + 15:06 7147
4. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 83:36 + 15:51 7065
5. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:02 + 16:17 7019
6. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 84:17 + 16:32 6991
7. Fiala Martin TTR8801 OOB Třebíč 95:46 + 28:01 5749
8. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 95:58 + 28:13 5727
9. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 97:13 + 29:28 5592
10. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 104:02 + 36:17 4854
11. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 104:08 + 36:23 4843
12. Randík Jan SOB8703 SOBSA 105:01 + 37:16 4747
13. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 105:23 + 37:38 4708
14. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 106:48 + 39:03 4554
15. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 109:26 + 41:41 4269
16. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 111:53 + 44:08 4004
17. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 114:22 + 46:37 3735
18. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 116:09 + 48:24 3542
19. Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast 118:04 + 50:19 3335
20. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 120:41 + 52:56 3052
21. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 128:13 + 60:28 2236
22. Janda Petr CHT9101 OOB SK Chrast 129:30 + 61:45 2097
Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast DISK 0
H21D
7.10 km, 205 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 710
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 59:40
2. Černík Václav OSN9200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:15 + 12:35 780
3. Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 81:55 + 22:15
4. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 83:03 + 23:23 684
5. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:52 + 25:12 668
6. Švec Jiří CHT7201 OOB SK Chrast 87:00 + 27:20 649
7. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 89:42 + 30:02 625
Kuban Jiří CHT8401 OOB SK Chrast DISK 0
H35
8.60 km, 270 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 68:15
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 70:06 + 1:51
3. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 70:32 + 2:17
4. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 71:22 + 3:07
5. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 75:25 + 7:10
6. Beran Pavel SJH7801 SJH Jindřichův Hradec 79:34 + 11:19
7. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 80:50 + 12:35
8. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 82:08 + 13:53
9. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 83:15 + 15:00
10. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 83:56 + 15:41
11. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 84:47 + 16:32
12. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 89:41 + 21:26
13. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 91:48 + 23:33
14. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 92:59 + 24:44
15. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 116:48 + 48:33
16. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 118:29 + 50:14
Vaněček Roman SJH7701 SJH Jindřichův Hradec DISK
Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec DISK
H45
7.10 km, 205 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 61:31
2. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 62:47 + 1:16
3. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 62:56 + 1:25
4. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 63:50 + 2:19
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 64:48 + 3:17
6. Trojan Jiří SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 65:43 + 4:12
7. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 67:59 + 6:28
8. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 73:52 + 12:21
9. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 77:43 + 16:12
10. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 80:46 + 19:15
11. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 86:21 + 24:50
12. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 91:06 + 29:35
13. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 107:38 + 46:07
H55
5.20 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:43
2. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 51:36 + 3:53
3. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 57:18 + 9:35
4. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 58:15 + 10:32
5. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 59:35 + 11:52
6. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 61:19 + 13:36
7. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:41 + 13:58
8. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 64:54 + 17:11
9. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 64:55 + 17:12
10. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 65:31 + 17:48
11. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 74:49 + 27:06
12. Záhorec František CHT5502 OOB SK Chrast 85:36 + 37:53
13. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 97:17 + 49:34
Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast DISK
H65
4.10 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:09
2. Pospíšil Jiří PZR4321 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:23 + 10:14
3. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 68:33 + 18:24
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 70:17 + 20:08
HDR
1.90 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cipryán Tobiáš 4DC0701 Báječné ženy v běhu 20:50
2. Bořil David PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:21 + 0:31
3. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 22:05 + 1:15
4. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 22:08 + 1:18
5. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:29 + 3:39
6. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 24:57 + 4:07
7. Urban Jáchym SJH SJH Jindřichův Hradec 26:19 + 5:29
8. Coufalová Júlia SJI0950 OK Jihlava 26:25 + 5:35
9. Pelouchová Aneta CTB SK OB Chotěboř 27:01 + 6:11
10. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 28:57 + 8:07
11. Nováková Anna Marie CTB SK OB Chotěboř 28:59 + 8:09
12. Cipryánová Viktorie 4DC1350 Báječné ženy v běhu 30:07 + 9:17
13. Tecl Jakub CTB SK OB Chotěboř 31:54 + 11:04
14. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:40 + 11:50
15. Šimon Eda PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:41 + 11:51
16. Pilná Anna CHT OOB SK Chrast 32:59 + 12:09
17. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 33:29 + 12:39
18. Beran Antonín SJH1101 SJH Jindřichův Hradec 35:20 + 14:30
19. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:14 + 15:24
20. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 36:49 + 15:59
21. Svitáková Ludmila SJH SJH Jindřichův Hradec 40:06 + 19:16
22. Teclová Magdaléna CTB SK OB Chotěboř 41:43 + 20:53
23. Venhauer Štěpán SJI OK Jihlava 43:09 + 22:19
24. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 44:42 + 23:52
25. Klusáček Mikuláš CTB SK OB Chotěboř 44:45 + 23:55
26. Gregor Marek CTB SK OB Chotěboř 45:57 + 25:07
27. Sytař Petr SJH SJH Jindřichův Hradec 46:23 + 25:33
28. Vaněčková Barbora SJH0952 SJH Jindřichův Hradec 46:50 + 26:00
29. Šťastný Toník CTB SK OB Chotěboř 47:03 + 26:13
30. Sobotková Karolína TTR1152 OOB Třebíč 47:59 + 27:09
31. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 49:19 + 28:29
32. Nepustilová Hana OSN0999 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:38 + 28:48
33. Gregorová Alice CTB SK OB Chotěboř 50:15 + 29:25
34. Gregorová Majda CTB SK OB Chotěboř 50:30 + 29:40
35. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 62:09 + 41:19
36. Hübner Václav CTB SK OB Chotěboř 78:05 + 57:15
37. Pochop Petr NER 86:37 + 65:47
Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast DISK
MS Konfrštová Anička CTB SK OB Chotěboř 28:38 + 7:48
P
3.40 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urban Petr SJH SJH Jindřichův Hradec 42:06
2. Frýba Robert NER6801 47:11 + 5:05
3. Wurzelová Pavlína OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:13 + 5:07
4. Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 47:16 + 5:10
5. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:46 + 6:40
6. Věříš Jan 8RC7100 žádný 49:17 + 7:11
7. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 51:47 + 9:41
8. Hülle Jan CHT6903 OOB SK Chrast 56:31 + 14:25
9. Prášilová Mirka TTR7452 OOB Třebíč 59:52 + 17:46
10. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 68:23 + 26:17
11. Lavička Oldřich NER 70:13 + 28:07
12. Blažek Tomáš NER 72:45 + 30:39
13. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 76:33 + 34:27
14. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 77:15 + 35:09
Jindřichová Lenka SJI OK Jihlava DISK