Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.10.2015
Místo konání:
Salavice
Pořadatel:
RUZ - TJ Růžená
Mapa:
Korunní vrch, 1:10 000, stav 7/2014
Ředitel závodu:
Kodys Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Polednová Hana - R3
Stavitel tratí:
Jelínek Luboš - R3, Kubešová Eva - R3
Protokol:
Závod proběhl za příznivého počasí. Nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu. Omlouváme se závodníkům za rozdíl v konečných časech (všichni + 2 minuty), v konečných výsledcích opraveno.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.60 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 18:39
2. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 21:53 + 3:14
3. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:34 + 3:55
4. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25:54 + 7:15
5. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 26:40 + 8:01
6. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 30:47 + 12:08
7. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 40:50 + 22:11
Kubičková Kateřina SJH0652 SJH Jindřichův Hradec DISK
Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava DISK
D10N
2.20 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 23:43
2. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 26:01 + 2:18
3. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 27:51 + 4:08
4. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:07 + 4:24
5. Pangracová Anna MFP0650 VŠSK MFF UK Praha 32:27 + 8:44
6. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 33:40 + 9:57
7. Urbanová Anna SJH0753 SJH Jindřichův Hradec 42:45 + 19:02
8. Bubeníková Nicol SJH0853 SJH Jindřichův Hradec 47:01 + 23:18
9. Mácová Barbora SJI0753 OK Jihlava 62:29 + 38:46
10. Krátká Eliška SJI OK Jihlava 93:06 + 69:23
Bubeníková Denisa SJH0852 SJH Jindřichův Hradec DISK
D12
2.60 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 23:24
2. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH Jindřichův Hradec 25:27 + 2:03
3. Sabolová Marie CTB0353 SK OB Chotěboř 26:48 + 3:24
4. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 26:59 + 3:35
5. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 27:37 + 4:13
6. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 34:26 + 11:02
Fišarová Barbora RUZ TJ Růžená DISK
D14
3.40 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 26:26
2. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:55 + 5:29
3. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 34:29 + 8:03
4. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:05 + 10:39
Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast DISK
D16
4.70 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 40:51
2. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 50:57 + 10:06
3. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 84:45 + 43:54
D18
6.50 km, 325 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 73:49
D21C
7.70 km, 305 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6177
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 59:06 7054
2. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 73:29 + 14:23 5764
3. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 74:03 + 14:57 5714
4. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 78:54 + 19:48 5279
5. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 82:03 + 22:57 4996
6. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 87:48 + 28:42 4480
7. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 90:49 + 31:43 4210
8. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:06 + 32:00 4184
9. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 91:21 + 32:15 4162
10. Typltová Hana SNY 97:33 + 38:27
11. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 98:22 + 39:16 3533
12. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 103:25 + 44:19 3080
Štěpánová Petra SNY DISK
D21D
4.70 km, 160 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 653
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondráčková Lucie CTB9254 SK OB Chotěboř 53:45 719
2. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 61:12 + 7:27 638
3. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:24 + 10:39 603
4. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 74:11 + 20:26 496
5. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 76:49 + 23:04 467
6. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 87:44 + 33:59 348
7. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 91:07 + 37:22 311
8. Kubanová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast 94:57 + 41:12 269
D35
6.50 km, 325 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:57
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 63:47 + 0:50
3. Pangrácová Jana MFP7653 VŠSK MFF UK Praha 66:51 + 3:54
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 67:39 + 4:42
5. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 69:44 + 6:47
6. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 69:49 + 6:52
7. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80:57 + 18:00
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 85:36 + 22:39
9. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 88:51 + 25:54
10. Kubičková Martina SJH7752 SJH Jindřichův Hradec 99:18 + 36:21
D45
4.70 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 48:39
2. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 56:40 + 8:01
3. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 61:20 + 12:41
4. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 61:33 + 12:54
5. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 64:30 + 15:51
Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast DISK
D55
3.90 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:26
2. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 68:46 + 7:20
3. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 68:58 + 7:32
H10
2.60 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 16:55
2. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 18:51 + 1:56
3. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 20:18 + 3:23
4. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 21:03 + 4:08
5. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 21:33 + 4:38
6. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 24:22 + 7:27
7. Potužník Viktor SJH SJH Jindřichův Hradec 25:45 + 8:50
8. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 36:09 + 19:14
9. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 43:15 + 26:20
10. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 49:12 + 32:17
11. Rosecký Adam PZR0501 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:11 + 36:16
Máca Dominik SJI0503 OK Jihlava DISK
H10N
2.20 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ficenc Richard SJI0202 OK Jihlava 27:41
2. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 38:30 + 10:49
3. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 42:26 + 14:45
4. Novotný Jakub SJI0504 OK Jihlava 43:22 + 15:41
Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec DISK
H12
3.00 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Kryštof RUZ0500 TJ Růžená 22:54
2. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 23:08 + 0:14
3. Hudec Filip SJI0304 OK Jihlava 27:43 + 4:49
4. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 46:43 + 23:49
H14
4.50 km, 195 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:30
2. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 46:54 + 1:24
3. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 50:57 + 5:27
4. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:17 + 9:47
5. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 61:40 + 16:10
6. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 64:42 + 19:12
7. Bořil Šimon PZR0101 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:40 + 22:10
8. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:28 + 23:58
9. Stoklas Adam TTR0149 OOB Třebíč 81:02 + 35:32
H16
6.50 km, 325 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 51:21
2. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 64:16 + 12:55
3. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 65:04 + 13:43
4. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 68:10 + 16:49
5. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 68:19 + 16:58
6. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 93:34 + 42:13
7. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 97:32 + 46:11
Burkoň Jan CHT0002 OOB SK Chrast DISK
Burkoň Vojtěch CHT0003 OOB SK Chrast DISK
H18
9.10 km, 360 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 113:47
H21C
11.50 km, 480 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7795
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 68:34 8646
2. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 81:04 + 12:30 7380
3. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 81:15 + 12:41 7361
4. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 84:18 + 15:44 7052
5. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 84:39 + 16:05 7017
6. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 85:32 + 16:58 6927
7. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 85:41 + 17:07 6912
8. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 88:42 + 20:08 6606
9. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 89:09 + 20:35 6561
10. Fiala Martin TTR8801 OOB Třebíč 90:53 + 22:19 6385
11. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 94:29 + 25:55 6021
12. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 101:46 + 33:12 5283
13. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 101:53 + 33:19 5271
14. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 104:50 + 36:16 4972
15. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 106:12 + 37:38 4834
16. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 107:13 + 38:39 4731
17. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 116:21 + 47:47 3806
18. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 125:57 + 57:23 2833
19. Šnyrch Marek SNY 142:22 + 73:48
Štěpán Marek 2GC8900 3. LF UK DISK
H21D
7.40 km, 300 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1505
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 74:46 1862
2. Záboj Petr SJI7202 OK Jihlava 107:21 + 32:35 1363
3. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 112:11 + 37:25 1289
4. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 114:26 + 39:40 1254
5. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 119:17 + 44:31 1180
Rosecký Karel PZR7302 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
H35
9.10 km, 360 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 75:00
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 77:06 + 2:06
3. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 83:04 + 8:04
4. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 86:39 + 11:39
5. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 87:25 + 12:25
6. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 91:00 + 16:00
7. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 97:27 + 22:27
8. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 97:36 + 22:36
9. Vaněček Roman SJH7701 SJH Jindřichův Hradec 108:43 + 33:43
Kroupa Václav TTR8003 OOB Třebíč DISK
H45
6.70 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 60:21
2. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 60:33 + 0:12
3. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 61:37 + 1:16
4. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:29 + 3:08
5. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 67:27 + 7:06
6. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 67:30 + 7:09
7. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 68:43 + 8:22
8. Trojan Jiří SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 69:44 + 9:23
9. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 73:47 + 13:26
10. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 76:55 + 16:34
11. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 77:34 + 17:13
12. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 86:54 + 26:33
13. Culka Josef JHB6202 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 88:28 + 28:07
14. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 92:54 + 32:33
15. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 100:51 + 40:30
16. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 118:48 + 58:27
H55
5.30 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 52:44
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:54 + 1:10
3. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 54:03 + 1:19
4. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:26 + 1:42
5. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 56:06 + 3:22
6. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 56:48 + 4:04
7. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 60:13 + 7:29
8. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 61:29 + 8:45
9. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 63:18 + 10:34
10. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 63:31 + 10:47
11. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 69:15 + 16:31
12. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 80:20 + 27:36
H65
4.70 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří PZR4321 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:35
2. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 69:44 + 0:09
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 70:42 + 1:07
4. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 73:09 + 3:34
HDR
2.20 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Karolína SJI OK Jihlava 18:30
2. Tichý Tomáš SJI OK Jihlava 19:42 + 1:12
3. Komínová Vendula RUZ TJ Růžená 21:01 + 2:31
4. Zažímal Kryštof RUZ TJ Růžená 23:53 + 5:23
5. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 25:08 + 6:38
6. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 25:40 + 7:10
7. Kresta Aleš KRS 26:50 + 8:20
8. Pangrácová Eva MFP1051 VŠSK MFF UK Praha 27:03 + 8:33
9. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 28:07 + 9:37
10. Bořil David PZR0707 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:10 + 11:40
11. Urban Jáchym SJH SJH Jindřichův Hradec 30:47 + 12:17
11. Honzárek Matyáš RUZ TJ Růžená 30:47 + 12:17
13. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 31:45 + 13:15
14. Nováková Anna Marie CTB SK OB Chotěboř 31:52 + 13:22
15. Šidlák Dominik JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:29 + 13:59
16. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 33:24 + 14:54
17. Kroupa Vít TTR1001 OOB Třebíč 33:35 + 15:05
18. Blažek Vojtěch SJH SJH Jindřichův Hradec 34:00 + 15:30
19. Ficenc Dalibor NER 34:02 + 15:32
20. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 34:12 + 15:42
21. Trojanová Lucie RUZ TJ Růžená 35:43 + 17:13
22. Gregor Adam RUZ TJ Růžená 36:08 + 17:38
23. Veselý Matyáš SJH SJH Jindřichův Hradec 37:15 + 18:45
24. Přecechtělová Lucie+Ema SJH SJH Jindřichův Hradec 37:53 + 19:23
25. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 39:28 + 20:58
26. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 40:10 + 21:40
27. Michal Jan TTR OOB Třebíč 40:11 + 21:41
28. Kopenec Šimon SJH SJH Jindřichův Hradec 40:47 + 22:17
29. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 42:59 + 24:29
30. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 43:05 + 24:35
31. Skřivanková Anna 1XC0800 Skřivankovi 44:53 + 26:23
32. Venhauer Štěpán SJI OK Jihlava 49:14 + 30:44
33. Komárková Radka SJH1199 SJH Jindřichův Hradec 59:28 + 40:58
34. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:16 + 50:46
35. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:36 + 51:06
Vaněčková Barbora SJH0952 SJH Jindřichův Hradec DISK
P
3.40 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kresta Aleš KRS 33:17
2. Růžičková Jana KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:14 + 2:57
3. Hülle Jan CHT6903 OOB SK Chrast 44:15 + 10:58
4. Lavička Oldřich NER 44:51 + 11:34
5. Blažek Tomáš NER 46:45 + 13:28
6. Šnyrchová Božena SNY 47:17 + 14:00
7. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 48:01 + 14:44
8. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 48:20 + 15:03
9. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 49:18 + 16:01
10. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 49:19 + 16:02
11. Polanský Pavel PZR6201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:48 + 16:31
12. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 50:12 + 16:55
13. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:22 + 20:05
14. Prášilová Mirka TTR7401 OOB Třebíč 53:35 + 20:18
15. Kopenec Milan SJH SJH Jindřichův Hradec 60:11 + 26:54
16. Pilař Ondřej JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:11 + 30:54
17. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 66:32 + 33:15
18. Parkanová Romana SJH7252 SJH Jindřichův Hradec 72:27 + 39:10
19. Pilařová Adéla JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 120:03 + 86:46
Veselá Denisa SJH7251 SJH Jindřichův Hradec DISK
Urban Petr SJH SJH Jindřichův Hradec DISK
Jindřichová Lenka SJI OK Jihlava DISK