Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: H21A

Datum:
01.05.2016
Místo konání:
Trutnov - Horní Staré Město
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Zámecké skály 1:10000
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R3
JURY:
Kozáková Zdenka, Wolf Daniel, Matras Tomáš
H21A
5.03 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8462
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 32:15 9096
2. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:36 + 0:21 9000
3. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 33:17 + 1:02 8813
4. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 34:05 + 1:50 8593
5. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 34:37 + 2:22 8447
6. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 34:48 + 2:33 8397
7. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 34:51 + 2:36 8383
8. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 34:53 + 2:38 8374
9. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 35:07 + 2:52 8310
10. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 35:25 + 3:10 8228
11. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 35:29 + 3:14 8209
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 35:44 + 3:29 8141
13. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 36:16 + 4:01 7995
14. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 36:20 + 4:05 7976
15. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 36:23 + 4:08 7963
16. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 36:25 + 4:10 7953
17. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 36:28 + 4:13 7940
18. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 36:29 + 4:14 7935
19. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 36:30 + 4:15 7931
20. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 36:33 + 4:18 7917
21. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 36:40 + 4:25 7885
22. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 36:43 + 4:28 7871
23. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 36:45 + 4:30 7862
24. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 37:09 + 4:54 7752
25. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 37:22 + 5:07 7693
26. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 37:23 + 5:08 7688
27. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 37:28 + 5:13 7666
28. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 37:45 + 5:30 7588
29. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 37:51 + 5:36 7560
30. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 37:55 + 5:40 7542
31. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 38:09 + 5:54 7478
32. Košárek Pavel AOP7102 Orientační Běh Opava 38:17 + 6:02 7442
33. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 38:27 + 6:12 7396
34. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 38:28 + 6:13 7391
35. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 38:35 + 6:20 7359
36. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 38:37 + 6:22 7350
37. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:39 + 6:24 7341
38. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 38:40 + 6:25 7336
39. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 38:54 + 6:39 7272
40. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 39:18 + 7:03 7163
41. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 39:22 + 7:07 7145
42. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 39:26 + 7:11 7126
43. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 39:42 + 7:27 7053
44. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 40:09 + 7:54 6930
45. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 40:10 + 7:55 6925
46. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 40:23 + 8:08 6866
47. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 40:37 + 8:22 6802
48. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 40:41 + 8:26 6783
49. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 40:43 + 8:28 6774
50. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 40:56 + 8:41 6715
51. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 41:04 + 8:49 6678
52. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 41:08 + 8:53 6660
53. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 41:09 + 8:54 6656
54. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 41:38 + 9:23 6523
55. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 41:53 + 9:38 6454
56. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:00 + 9:45 6422
57. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 42:38 + 10:23 6249
58. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 42:44 + 10:29 6221
59. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 42:53 + 10:38 6180
60. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:07 + 10:52 6116
61. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 43:24 + 11:09 6039
62. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 43:35 + 11:20 5988
63. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 43:39 + 11:24 5970
64. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 44:01 + 11:46 5869
65. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 45:36 + 13:21 5435
66. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 45:45 + 13:30 5394
67. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:42 + 14:27 5134
68. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport 56:19 + 24:04
69. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 62:27 + 30:12 815
Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Paclík Roman SHK OK Slavia Hradec Králové DISK
Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 42:04 + 9:49 0