Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Kategorie: H20A

Datum:
28.05.2016
Místo konání:
Černá Voda, místní část Nové Podhradí
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
König Lukáš
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Weiner Jakub - R2
Protokol:
Hlavní rozhodčí obdržel protest proti konečným výsledkům podložený vkladem 200 Kč. Znění protestu: Podáváme protest proti výsledkům, protože Miloš Nykodým před závodem na krátké trati (ČP 28.5.2016, Černá Voda) absolvoval v embargovaném prostoru již dva závody. LPU 8002 Tomáš Udržal LPU 9005 Radek Nožka LPU 9113 David Procházka Jury ve složení Zdenka Kozáková, Jan Netuka a Zdeněk Mazal protest projednala s následujícím výsledkem: Jury v poměru hlasů 2:1 rozhodla o vyhovění protestu a uložila hlavnímu rozhodčímu realizaci následujících opatření: 1. závodník Miloš Nykodým bude ve výsledcích závodu uveden mimo soutěž. 2. vklad za protest se vrací
H20A
4.10 km, 95 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8555
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 25:35 9225
2. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 26:06 + 0:31 9045
3. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 26:25 + 0:50 8935
4. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 26:49 + 1:14 8795
5. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 27:08 + 1:33 8685
6. Dalos Máté 17H9700 C Hungarian Team 27:43 + 2:08
7. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 28:56 + 3:21 8058
8. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 29:34 + 3:59 7838
9. Miavecz Balázs 17H9800 C Hungarian Team 29:44 + 4:09
10. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 29:49 + 4:14 7750
11. Egei Patrik 17H9801 C Hungarian Team 30:28 + 4:53
12. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 30:58 + 5:23 7350
13. Ormay Mihály 17H9901 C Hungarian Team 31:05 + 5:30
14. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 31:23 + 5:48 7205
15. Peregi Dániel 17H9701 C Hungarian Team 31:28 + 5:53
16. Porgányi Márk 17H9703 C Hungarian Team 31:40 + 6:05
17. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 31:48 + 6:13 7060
18. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:14 + 6:39 6909
19. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 32:55 + 7:20 6671
20. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 33:13 + 7:38 6566
21. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:11 + 8:36 6229
22. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 34:58 + 9:23 5957
23. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 35:05 + 9:30 5916
24. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:49 + 10:14 5660
25. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 36:50 + 11:15 5306
26. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 37:35 + 12:00 5045
27. Zacher Márton 17H9803 C Hungarian Team 37:59 + 12:24
28. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 38:05 + 12:30 4871
29. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 38:20 + 12:45
30. Vacek Vojtěch SJI9602 R OK Jihlava 38:24 + 12:49 4761
31. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 39:12 + 13:37 4482
32. Valášek Jiří KAM9700 A OK Kamenice 41:09 + 15:34 3803
33. Weiler Vince 17H9904 C Hungarian Team 42:02 + 16:27
34. Hortobágyi Ákos 17H9802 C Hungarian Team 51:05 + 25:30
Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga DISK 0
Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering DISK 0
Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí DISK 0
Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0