Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: D21E

Datum:
29.05.2016
Místo konání:
Černá Voda
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
D21E
9.00 km, 350 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8990
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 74:13 9854
2. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 78:08 + 3:55 9369
3. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 78:10 + 3:57 9365
4. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 78:27 + 4:14 9329
5. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 79:00 + 4:47 9261
6. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 80:05 + 5:52 9127
7. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 80:52 + 6:39 9030
8. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 80:55 + 6:42 9023
9. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 81:59 + 7:46 8891
10. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 82:10 + 7:57 8868
11. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 82:49 + 8:36 8788
12. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 83:14 + 9:01 8736
13. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 84:32 + 10:19 8575
14. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 86:26 + 12:13 8339
15. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 86:39 + 12:26 8312
16. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 87:05 + 12:52 8259
17. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 87:40 + 13:27 8186
18. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 90:11 + 15:58 7874
19. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 91:05 + 16:52 7763
20. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 91:17 + 17:04 7738
21. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 92:03 + 17:50 7643
22. Górska Kinga 39P8950 C UMKS Orkan Ostróda 93:54 + 19:41
23. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 94:13 + 20:00 7374
24. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 94:35 + 20:22 7329
25. Pabich Maria 66P7606 C UKS Azymut Pabianice 95:20 + 21:07
26. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 96:56 + 22:43 7037
27. Szeliga Malgorzata 19P9350 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 97:14 + 23:01
28. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 98:02 + 23:49 6901
29. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice 105:22 + 31:09 5991
30. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 109:44 + 35:31 5450
Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Pietrowskaja Wioletta 28P9150 C UNTS Warszawa DISK
Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno DISK 0