Class: D21E
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 74:13 | 9854 | |
2. | Čepová Daniela | PHK8951 | E | OK 99 Hradec Králové | 78:08 | + 3:55 | 9369 |
3. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | R | SK Žabovřesky Brno | 78:10 | + 3:57 | 9365 |
4. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 78:27 | + 4:14 | 9329 |
5. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Žabovřesky Brno | 79:00 | + 4:47 | 9261 |
6. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 80:05 | + 5:52 | 9127 |
7. | Jakobová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 80:52 | + 6:39 | 9030 |
8. | Topinková Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 80:55 | + 6:42 | 9023 |
9. | Procházková Marie | KAM9554 | R | OK Kamenice | 81:59 | + 7:46 | 8891 |
10. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 82:10 | + 7:57 | 8868 |
11. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 82:49 | + 8:36 | 8788 |
12. | Tichovská Martina | PGP8658 | E | SK Praga | 83:14 | + 9:01 | 8736 |
13. | Sklenářová Radka | LCE9250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 84:32 | + 10:19 | 8575 |
14. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 86:26 | + 12:13 | 8339 |
15. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | 86:39 | + 12:26 | 8312 |
16. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 87:05 | + 12:52 | 8259 |
17. | Valešová Jana | PHK9154 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:40 | + 13:27 | 8186 |
18. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 90:11 | + 15:58 | 7874 |
19. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 91:05 | + 16:52 | 7763 |
20. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 91:17 | + 17:04 | 7738 |
21. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 92:03 | + 17:50 | 7643 |
22. | Górska Kinga | 39P8950 | C | UMKS Orkan Ostróda | 93:54 | + 19:41 | |
23. | Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | 94:13 | + 20:00 | 7374 |
24. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 94:35 | + 20:22 | 7329 |
25. | Pabich Maria | 66P7606 | C | UKS Azymut Pabianice | 95:20 | + 21:07 | |
26. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 96:56 | + 22:43 | 7037 |
27. | Szeliga Malgorzata | 19P9350 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 97:14 | + 23:01 | |
28. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 98:02 | + 23:49 | 6901 |
29. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 105:22 | + 31:09 | 5991 |
30. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 109:44 | + 35:31 | 5450 |
Kulhavá Šárka | LPU9357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Pietrowskaja Wioletta | 28P9150 | C | UNTS Warszawa | DISK | |||
Hrušková Barbora | ZBM9354 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |