Event results: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Class: H21E

Date:
2016/05/29
Place:
Černá Voda
Organiser:
AOP - Orientační Běh Opava
Used map:
1:10 000
Director:
Schuster Martin
Referee:
Fiala Jan - R1
Course setter:
Hadač Miroslav - R1
H21E
13.80 km, 540 m, 23 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9428
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 97:40 10213
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 99:38 + 1:58 10016
3. Bakó Áron 17H9202 C Hungarian Team 102:08 + 4:28
4. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 102:16 + 4:36 9753
5. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 102:33 + 4:53 9724
6. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 102:36 + 4:56 9719
7. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 103:32 + 5:52 9626
8. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 104:13 + 6:33 9557
9. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 105:29 + 7:49 9431
10. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 106:03 + 8:23 9374
11. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 106:10 + 8:30 9362
12. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 106:55 + 9:15 9287
13. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 107:20 + 9:40 9245
14. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 108:46 + 11:06 9102
15. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 108:56 + 11:16 9085
16. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 109:17 + 11:37 9050
17. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 109:59 + 12:19 8980
18. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 110:49 + 13:09 8897
19. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 112:13 + 14:33 8757
20. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 112:17 + 14:37 8750
21. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 112:47 + 15:07 8700
22. Baumholczer Máté 17H9201 C Hungarian Team 113:17 + 15:37
23. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 113:46 + 16:06 8602
24. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 114:24 + 16:44 8538
25. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 115:29 + 17:49 8430
26. Tugyi Levente 17H9404 C Hungarian Team 116:00 + 18:20
27. Kisvölcsey Ákos 17H7201 C Hungarian Team 116:25 + 18:45
28. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 116:44 + 19:04 8305
29. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 118:00 + 20:20
30. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 118:30 + 20:50 8128
31. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 121:13 + 23:33 7856
32. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 127:50 + 30:10 7194
33. Bugár Gergely 17H9203 C Hungarian Team 131:44 + 34:04
34. Fehérvári Dániel 17H9402 C Hungarian Team 148:13 + 50:33
35. Galicz Karol 27P8600 C BKS Wataha Warszawa 173:54 + 76:14
Liszka Krisztián 17H9204 C Hungarian Team DISK
Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín DISK 0
Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov DISK 0