Race results: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Date:
2016/05/29
Place:
Černá Voda
Organiser:
AOP - Orientační Běh Opava
Used map:
1:10 000
Director:
Schuster Martin
Referee:
Fiala Jan - R1
Course setter:
Hadač Miroslav - R1
Classes:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H14C     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
D10C
2.60 km, 100 m, 5 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Banasiak Anna 49P0650 C DFS Wroclaw 28:34
2. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:10 + 1:36
3. Fibírová Lucie FSP0777 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:09 + 4:35
4. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 34:10 + 5:36
5. Mianowska Tosia 28P0750 C UNTS Warszawa 36:12 + 7:38
6. Chabiera Filomena 28P0751 C UNTS Warszawa 36:26 + 7:52
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 37:17 + 8:43
8. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:31 + 8:57
9. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:08 + 9:34
10. Šaňáková Marie UOL0651 C SOB Olomouc 40:41 + 12:07
11. Zawada Marcelina 19P0752 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 49:07 + 20:33
12. Halewicz Julia 19P C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 49:14 + 20:40
13. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 49:42 + 21:08
14. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 51:00 + 22:26
15. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 53:43 + 25:09
16. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 53:50 + 25:16
17. Szeliga Sonia 19P0750 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 53:58 + 25:24
18. Kowalczyk Honorata 19P0650 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 54:51 + 26:17
19. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 73:06 + 44:32
20. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 129:55 + 101:21
D12C
2.70 km, 110 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 28:04
2. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 30:34 + 2:30
3. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 31:11 + 3:07
4. Banasiak Joanna 49P0450 C DFS Wroclaw 31:42 + 3:38
5. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 32:57 + 4:53
6. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 35:46 + 7:42
7. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 35:52 + 7:48
8. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 35:59 + 7:55
9. Zawada Karolina 19P0551 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 37:01 + 8:57
10. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 37:46 + 9:42
11. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:36 + 10:32
12. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:29 + 12:25
13. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 46:42 + 18:38
14. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 47:11 + 19:07
15. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 48:11 + 20:07
16. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:30 + 22:26
17. Kowalczyk Wiktoria 19P0450 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 51:34 + 23:30
18. Wittiw Miriam 33P0450 C Echo Twardogóra 52:20 + 24:16
19. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 63:11 + 35:07
20. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 86:17 + 58:13
21. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 88:14 + 60:10
Cetlová Magdalena AOP0552 C Orientační Běh Opava DISK
Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava DISK
Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín DISK
Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice DISK
D14B
3.60 km, 130 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 39:54
2. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 42:20 + 2:26
3. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 44:45 + 4:51
4. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 45:38 + 5:44
5. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:22 + 6:28
6. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 47:15 + 7:21
7. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 54:18 + 14:24
8. Šmelíková Dorota LCE0260 B OOB TJ Slovan Luhačovice 54:57 + 15:03
9. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 56:11 + 16:17
10. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 56:37 + 16:43
11. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 58:00 + 18:06
12. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:01 + 20:07
13. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:09 + 20:15
14. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 61:07 + 21:13
15. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 61:13 + 21:19
16. Sedlářová Jolana TBM0359 B KOS TJ Tesla Brno 61:48 + 21:54
17. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:42 + 23:48
18. Chabiera Lena 28P0351 C UNTS Warszawa 64:47 + 24:53
19. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 66:22 + 26:28
20. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 66:38 + 26:44
21. Borzym Izabela 27P0201 C BKS Wataha Warszawa 67:33 + 27:39
22. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 68:27 + 28:33
23. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 71:42 + 31:48
24. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 72:28 + 32:34
25. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 73:59 + 34:05
26. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 77:30 + 37:36
27. Králová Jolana TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno 82:33 + 42:39
28. Piecek Emilia 19P0350 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 82:53 + 42:59
29. Becmer Aleksandra 49P0250 C DFS Wroclaw 89:44 + 49:50
30. Mazurek Joanna 49P0350 C DFS Wroclaw 139:07 + 99:13
Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava DISK
MS Szajer Paulina 49P9700 C DFS Wroclaw 92:16 + 52:22
D14C
3.20 km, 130 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 49:39
2. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 51:34 + 1:55
3. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 51:53 + 2:14
4. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:13 + 18:34
D16A
4.90 km, 200 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 42:30
2. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 43:15 + 0:45
3. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 46:44 + 4:14
4. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 48:00 + 5:30
5. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 49:03 + 6:33
6. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:19 + 6:49
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 50:36 + 8:06
8. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 51:20 + 8:50
9. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:10 + 9:40
10. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 52:52 + 10:22
11. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 53:35 + 11:05
12. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:35 + 12:05
13. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:48 + 12:18
14. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 54:53 + 12:23
15. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 55:18 + 12:48
16. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 55:30 + 13:00
17. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 57:24 + 14:54
18. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 57:38 + 15:08
19. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 57:56 + 15:26
20. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 58:48 + 16:18
21. Držková Berenika LPU0151 A OK Lokomotiva Pardubice 59:11 + 16:41
22. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 59:15 + 16:45
23. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 59:28 + 16:58
24. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 59:47 + 17:17
25. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 59:48 + 17:18
26. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 60:34 + 18:04
27. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 62:04 + 19:34
28. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 62:22 + 19:52
29. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 62:34 + 20:04
30. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 63:52 + 21:22
31. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 64:25 + 21:55
32. Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 66:28 + 23:58
33. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 66:52 + 24:22
34. Nádeníčková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 68:17 + 25:47
35. Mianowska Julia 28P0150 C UNTS Warszawa 68:55 + 26:25
36. Olszanka Gabriela 23P0151 C OK!Sport 70:18 + 27:48
37. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 72:26 + 29:56
38. Kubíčková Iva LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice 81:30 + 39:00
39. Staszak Alicja 28P0151 C UNTS Warszawa 89:11 + 46:41
Ĺwica Katarzyna 19P0051 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Susek Julia 23P0150 C OK!Sport DISK
D16B
4.50 km, 160 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 50:39
2. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:43 + 1:04
3. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 55:01 + 4:22
4. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 60:30 + 9:51
5. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 64:50 + 14:11
6. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:32 + 14:53
7. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:54 + 15:15
8. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 68:28 + 17:49
9. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 71:46 + 21:07
10. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 73:30 + 22:51
11. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 74:12 + 23:33
12. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 75:26 + 24:47
13. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 81:54 + 31:15
14. Boučková Anna TBM0051 B KOS TJ Tesla Brno 88:48 + 38:09
D16C
3.80 km, 160 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 75:05
2. Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 76:32 + 1:27
3. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 85:19 + 10:14
4. Mokrá Michaela ABM0063 C KOB Moira Brno 86:53 + 11:48
5. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 87:16 + 12:11
D18A
6.60 km, 240 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 52:11
2. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 54:38 + 2:27
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 54:48 + 2:37
4. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 59:34 + 7:23
5. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 60:11 + 8:00
6. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 61:04 + 8:53
7. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 61:45 + 9:34
8. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 62:23 + 10:12
9. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 62:38 + 10:27
10. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 62:53 + 10:42
11. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 63:19 + 11:08
12. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 65:24 + 13:13
13. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 65:39 + 13:28
14. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 65:44 + 13:33
15. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:43 + 14:32
16. Galla Zofia 1VP9852 C HKS Azymut Mochy 67:08 + 14:57
17. Seidel Julia 1VP9951 C HKS Azymut Mochy 67:23 + 15:12
18. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 67:24 + 15:13
19. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 68:02 + 15:51
20. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 68:32 + 16:21
21. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 68:53 + 16:42
22. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 70:20 + 18:09
22. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 70:20 + 18:09
24. Kinkorová Tereza LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň 70:29 + 18:18
25. Liberdová Jana TRI9852 A TJ TŽ Třinec 72:30 + 20:19
26. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 74:25 + 22:14
27. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 74:36 + 22:25
28. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 76:03 + 23:52
29. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 76:10 + 23:59
30. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 81:08 + 28:57
31. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 82:31 + 30:20
32. Hrabánková Zuzana PGP9950 A SK Praga 83:06 + 30:55
33. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 83:26 + 31:15
34. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 96:34 + 44:23
35. Škarková Kateřina PGP9955 C SK Praga 97:38 + 45:27
36. Marek Wiktoria 28P9950 C UNTS Warszawa 98:48 + 46:37
37. Hudská Ludmila TUR9851 C OOB TJ Turnov 99:18 + 47:07
38. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 100:32 + 48:21
39. Chaloupková Veronika CHC9852 B K.O.B. Choceň 105:30 + 53:19
40. Murawska Marta 1VP9851 C HKS Azymut Mochy 107:39 + 55:28
D18B
5.40 km, 190 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Utíkalová Kateřina TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno 62:19
2. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 69:46 + 7:27
3. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 70:25 + 8:06
4. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 73:51 + 11:32
5. Kůstková Daniela VIC9898 B OB Vizovice 74:34 + 12:15
6. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 79:06 + 16:47
7. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 82:47 + 20:28
8. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 96:17 + 33:58
Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno DISK
Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov DISK
D18C
4.40 km, 180 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 67:45
2. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:21 + 18:36
Porada Lilianna 12P9850 C UKS Reflex Rybnik DISK
D20A
7.10 km, 270 m, 12 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 7908
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 58:36 8576
2. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 59:16 + 0:40 8483
3. Weiler Virág 17H9650 C Hungarian Team 59:40 + 1:04
4. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 62:05 + 3:29 8089
5. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 63:45 + 5:09 7856
6. Wanczyk Zuzanna 25P9752 C PUKS Mlode Orly 65:05 + 6:29
7. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 65:51 + 7:15 7563
8. Szuromi Luca 17H9652 C Hungarian Team 66:21 + 7:45
9. GOLDMANN Julia 17H9694 C Hungarian Team 66:41 + 8:05
10. Matyba Anna 34P9651 C WKS Grunwald Poznań 66:43 + 8:07
11. Sárközy Zsófia 17H9954 C Hungarian Team 68:40 + 10:04
12. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 68:55 + 10:19 7134
13. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 69:18 + 10:42 7081
14. Viniczai Csenge 17H9751 C Hungarian Team 70:52 + 12:16
15. Péntek Gréti 17H9691 C Hungarian Team 72:10 + 13:34
16. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 72:24 + 13:48 6647
17. Becze Rita 17H9654 C Hungarian Team 72:36 + 14:00
18. Gorczyca Maria 55P9700 C Grunwald Poznań 73:00 + 14:24
19. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 73:14 + 14:38 6531
20. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:09 + 15:33 6403
21. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 74:25 + 15:49 6366
22. Dominiak Dagmara 25P9751 C PUKS Mlode Orly 74:30 + 15:54
23. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 75:02 + 16:26 6279
24. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 75:08 + 16:32 6265
25. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 75:11 + 16:35 6258
26. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 75:55 + 17:19 6156
27. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 76:26 + 17:50 6084
28. Liszka Eszter 17H9651 C Hungarian Team 76:42 + 18:06
29. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 76:58 + 18:22 6009
30. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 77:10 + 18:34 5981
31. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 78:03 + 19:27 5858
32. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 80:44 + 22:08 5483
33. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 81:13 + 22:37 5415
34. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 81:31 + 22:55 5373
35. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 81:47 + 23:11 5336
36. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 88:53 + 30:17 4344
37. KOVACS Eszter 17H9692 C Hungarian Team 89:32 + 30:56
38. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 93:09 + 34:33 3748
Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
Koderičová Tereza PHK9666 R OK 99 Hradec Králové DISK 0
Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Lavičková Michaela PGP9656 B SK Praga DISK 0
D20B
6.10 km, 220 m, 11 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 100:45 0
2. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 106:11 + 5:26 0
D21E
9.00 km, 350 m, 14 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8990
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 74:13 9854
2. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 78:08 + 3:55 9369
3. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 78:10 + 3:57 9365
4. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 78:27 + 4:14 9329
5. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 79:00 + 4:47 9261
6. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 80:05 + 5:52 9127
7. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 80:52 + 6:39 9030
8. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 80:55 + 6:42 9023
9. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 81:59 + 7:46 8891
10. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 82:10 + 7:57 8868
11. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 82:49 + 8:36 8788
12. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 83:14 + 9:01 8736
13. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 84:32 + 10:19 8575
14. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 86:26 + 12:13 8339
15. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 86:39 + 12:26 8312
16. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 87:05 + 12:52 8259
17. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 87:40 + 13:27 8186
18. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 90:11 + 15:58 7874
19. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 91:05 + 16:52 7763
20. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 91:17 + 17:04 7738
21. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 92:03 + 17:50 7643
22. Górska Kinga 39P8950 C UMKS Orkan Ostróda 93:54 + 19:41
23. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 94:13 + 20:00 7374
24. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 94:35 + 20:22 7329
25. Pabich Maria 66P7606 C UKS Azymut Pabianice 95:20 + 21:07
26. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 96:56 + 22:43 7037
27. Szeliga Malgorzata 19P9350 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 97:14 + 23:01
28. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 98:02 + 23:49 6901
29. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice 105:22 + 31:09 5991
30. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 109:44 + 35:31 5450
Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Pietrowskaja Wioletta 28P9150 C UNTS Warszawa DISK
Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21A
7.50 km, 280 m, 13 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 7890
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 66:14 8887
2. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 72:27 + 6:13 8151
3. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 73:16 + 7:02 8054
4. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 75:05 + 8:51 7839
5. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 75:57 + 9:43 7736
6. Hepnerová Martina SHK8152 R OK Slavia Hradec Králové 76:02 + 9:48 7727
7. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 76:16 + 10:02 7699
8. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 77:32 + 11:18 7549
9. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 77:35 + 11:21 7543
10. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 78:19 + 12:05 7456
11. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:30 + 12:16 7435
12. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 78:45 + 12:31 7405
13. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 79:42 + 13:28 7292
14. Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 80:07 + 13:53 7243
14. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 80:07 + 13:53 7243
16. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 82:58 + 16:44 6906
17. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 83:12 + 16:58 6878
18. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:48 + 18:34 6689
19. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 85:01 + 18:47 6663
20. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 85:06 + 18:52 6653
21. Wysocka Malwina 23P8500 C OK!Sport 85:43 + 19:29
22. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 86:36 + 20:22 6476
23. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 87:25 + 21:11 6379
24. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:28 + 21:14 6373
25. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 87:43 + 21:29 6343
26. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 88:16 + 22:02 6278
27. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 88:32 + 22:18 6247
28. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 90:39 + 24:25 5996
29. Kocińska Agnieszka 39P8750 C UMKS Orkan Ostróda 91:29 + 25:15
30. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 92:03 + 25:49 5830
31. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 94:45 + 28:31 5511
32. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 95:27 + 29:13 5428
33. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 96:09 + 29:55 5345
34. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 96:44 + 30:30 5276
35. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 96:56 + 30:42 5252
36. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 97:25 + 31:11 5195
37. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 97:57 + 31:43 5132
38. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 99:37 + 33:23 4935
39. Szlendak Joanna LCE9352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 104:41 + 38:27
40. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 105:13 + 38:59 4272
41. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 106:19 + 40:05 4141
42. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 108:26 + 42:12 3891
43. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 109:25 + 43:11 3774
44. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 118:51 + 52:37 2658
45. Ĺlusarczyk Katarzyna 23P8951 C OK!Sport 120:20 + 54:06
46. Barrable Sarah-Jane 31G8450 C South London Orienteers (SLOW) 139:27 + 73:13
Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast DISK 0
Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D21B
6.80 km, 240 m, 10 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 5698
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 81:14 6109
2. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 82:12 + 0:58 6037
3. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 83:03 + 1:49 5975
4. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 83:35 + 2:21 5936
5. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 84:03 + 2:49 5901
6. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:35 + 3:21 5862
7. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 86:58 + 5:44 5687
8. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 87:38 + 6:24 5638
9. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 88:55 + 7:41 5544
10. Czajka Iza 23P8250 C OK!Sport 91:37 + 10:23
11. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 93:01 + 11:47 5242
12. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 97:10 + 15:56 4937
13. MiĹkiewicz Martyna 23P8950 C OK!Sport 97:29 + 16:15
14. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 97:52 + 16:38 4886
15. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 100:11 + 18:57 4715
16. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 101:37 + 20:23 4610
17. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 101:55 + 20:41 4588
18. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 102:47 + 21:33 4524
19. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 107:59 + 26:45 4142
Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko DISK 0
D21C
6.30 km, 210 m, 10 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 2425
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Bulvova Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 74:11 2827
2. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 83:54 + 9:43 2524
3. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 89:08 + 14:57 2361
4. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:44 + 19:33 2218
5. Fidrmucová Linda UOL8650 C SOB Olomouc 98:30 + 24:19 2069
Svobodná Šárka DKP8850 R Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35B
5.80 km, 200 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 56:56
2. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 61:52 + 4:56
3. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 67:15 + 10:19
4. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 69:06 + 12:10
5. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 72:29 + 15:33
6. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:58 + 25:02
7. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 87:07 + 30:11
8. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 94:04 + 37:08
9. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 111:33 + 54:37
10. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 116:08 + 59:12
11. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 124:10 + 67:14
12. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 126:51 + 69:55
13. Golinowska Elzbieta 1VP8051 C HKS Azymut Mochy 157:46 + 100:50
Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
D35C
5.50 km, 190 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 58:45
2. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 61:56 + 3:11
3. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 72:13 + 13:28
4. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:44 + 13:59
5. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 74:30 + 15:45
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 76:01 + 17:16
7. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 81:19 + 22:34
8. Fibírová Zuzana FSP7555 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 87:20 + 28:35
9. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:32 + 29:47
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 92:04 + 33:19
11. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 93:20 + 34:35
12. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 106:57 + 48:12
13. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 107:34 + 48:49
14. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 112:24 + 53:39
15. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 113:56 + 55:11
16. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 138:28 + 79:43
17. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 176:17 + 117:32
18. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 191:23 + 132:38
MS Kubes Jaromir PLU C TJ SOKOL Plumlov 81:08 + 22:23
D40B
5.60 km, 190 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 60:23
2. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:27 + 8:04
3. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 73:58 + 13:35
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 77:11 + 16:48
5. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:15 + 18:52
6. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 84:21 + 23:58
7. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 90:26 + 30:03
8. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 113:25 + 53:02
9. Mianowska Dorota 28P7450 C UNTS Warszawa 117:10 + 56:47
10. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 118:18 + 57:55
D45B
4.60 km, 180 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 45:56
2. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 51:08 + 5:12
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 51:31 + 5:35
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:04 + 8:08
5. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 60:36 + 14:40
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 62:04 + 16:08
7. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 62:13 + 16:17
8. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 62:49 + 16:53
9. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 63:34 + 17:38
10. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 65:14 + 19:18
11. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 67:33 + 21:37
12. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 67:49 + 21:53
13. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 68:38 + 22:42
14. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 68:47 + 22:51
15. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 70:34 + 24:38
16. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 71:05 + 25:09
17. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 73:10 + 27:14
18. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:28 + 28:32
19. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 77:34 + 31:38
20. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 83:46 + 37:50
21. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 90:16 + 44:20
Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod DISK
D45C
4.40 km, 170 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 64:12
2. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 71:58 + 7:46
3. Benrothová Irena 5YC7151 C Benroth 76:47 + 12:35
4. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 81:14 + 17:02
5. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 83:44 + 19:32
6. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 93:41 + 29:29
7. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 96:47 + 32:35
8. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 116:21 + 52:09
D50B
4.40 km, 160 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 58:05
2. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 62:58 + 4:53
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 66:27 + 8:22
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 66:32 + 8:27
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:53 + 11:48
6. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 78:08 + 20:03
7. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 78:43 + 20:38
8. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 78:47 + 20:42
9. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 79:35 + 21:30
10. Czerkawska Urszula 1SP6250 C Neregistrovaní - Czerkawska 80:36 + 22:31
11. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 84:28 + 26:23
12. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 92:05 + 34:00
13. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 100:15 + 42:10
Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice DISK
D55B
3.80 km, 150 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:21
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 65:20 + 9:59
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 70:15 + 14:54
4. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:57 + 22:36
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 79:10 + 23:49
6. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:02 + 29:41
D55C
4.10 km, 150 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 64:57
2. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 70:22 + 5:25
3. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 75:17 + 10:20
4. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 89:37 + 24:40
5. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 126:25 + 61:28
D60B
3.60 km, 140 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 49:34
2. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 62:18 + 12:44
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 65:58 + 16:24
4. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 172:24 + 122:50
MS Horváth Magda 17H5750 C Hungarian Team 47:58 +
D65B
3.50 km, 130 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Christine Roberts 32G5151 C EBOR DISK
H10C
2.60 km, 100 m, 5 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:55
2. Pachnik Jędrzej 19P0600 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 28:07 + 2:12
3. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 29:01 + 3:06
4. Skripnik Nikola FSP0600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:06 + 5:11
5. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 31:19 + 5:24
6. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 32:15 + 6:20
7. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:15 + 10:20
8. Kotkowiak Bartosz 1HP0601 C BnO Szczecin 38:15 + 12:20
9. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 38:31 + 12:36
10. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 40:12 + 14:17
11. Skripnik Matouš FSP0800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:08 + 17:13
12. Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 48:34 + 22:39
Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H12C
2.90 km, 110 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 23:36
2. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 25:03 + 1:27
3. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:13 + 3:37
4. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 27:55 + 4:19
5. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 28:54 + 5:18
6. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 28:57 + 5:21
7. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 32:24 + 8:48
8. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 32:55 + 9:19
9. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 33:25 + 9:49
10. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 34:57 + 11:21
11. Hustý Adam TZL0403 C SKOB Zlín 37:13 + 13:37
12. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 40:16 + 16:40
13. Šperlich Jan KSU0403 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:32 + 17:56
14. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:30 + 18:54
15. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 42:39 + 19:03
16. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 43:12 + 19:36
17. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 44:08 + 20:32
18. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:54 + 24:18
19. Jelewski Karol 33P0500 C Echo Twardogóra 50:35 + 26:59
20. Vítek Filip AOP0401 C Orientační Běh Opava 55:01 + 31:25
21. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:46 + 32:10
22. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:03 + 34:27
23. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 63:05 + 39:29
24. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:53 + 44:17
25. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 73:34 + 49:58
26. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:48 + 50:12
Kotkowiak Piotr 1HP0401 C BnO Szczecin DISK
H14B
4.40 km, 170 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 39:58
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 43:18 + 3:20
3. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 44:32 + 4:34
4. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 45:33 + 5:35
5. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:41 + 7:43
6. Chaloupský Jakub PHK0302 B OK 99 Hradec Králové 48:10 + 8:12
7. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 49:14 + 9:16
8. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 50:04 + 10:06
9. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:19 + 11:21
10. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 51:35 + 11:37
11. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 51:38 + 11:40
12. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 53:20 + 13:22
13. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 54:23 + 14:25
14. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 55:01 + 15:03
15. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 57:52 + 17:54
16. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 58:22 + 18:24
17. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 58:37 + 18:39
18. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 58:54 + 18:56
19. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 59:49 + 19:51
20. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:06 + 20:08
21. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 60:35 + 20:37
22. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 61:09 + 21:11
23. Kula Mateusz 1HP0203 C BnO Szczecin 63:56 + 23:58
24. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 64:51 + 24:53
25. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 67:02 + 27:04
26. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 68:57 + 28:59
27. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 69:38 + 29:40
28. Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 71:45 + 31:47
29. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 74:57 + 34:59
30. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 76:32 + 36:34
31. Biernat Michal 1HP0201 C BnO Szczecin 80:12 + 40:14
32. Toborek Jakub 49P0300 C DFS Wroclaw 82:33 + 42:35
33. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:41 + 43:43
34. Cych Maksymilian 33P0301 C Echo Twardogóra 86:47 + 46:49
35. Kondys Jakub 1HP0202 C BnO Szczecin 92:10 + 52:12
36. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 92:47 + 52:49
37. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 92:53 + 52:55
38. Nowakowski Maciej 27P0200 C BKS Wataha Warszawa 107:31 + 67:33
39. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 143:10 + 103:12
Gierus Mateusz 33P0302 C Echo Twardogóra DISK
Pachnik Stanislaw 19P0300 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec DISK
Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory DISK
H14C
3.70 km, 130 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 102:02
Gruss Zdeněk VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
H16A
7.10 km, 260 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 53:43
2. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 54:05 + 0:22
3. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 55:23 + 1:40
4. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 55:58 + 2:15
5. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 56:00 + 2:17
6. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 60:34 + 6:51
7. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 61:02 + 7:19
8. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 62:05 + 8:22
9. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 62:16 + 8:33
10. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 66:18 + 12:35
11. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 67:01 + 13:18
12. Choros Tomasz 25P0001 C PUKS Mlode Orly 67:40 + 13:57
13. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 68:19 + 14:36
14. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 68:47 + 15:04
15. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 69:32 + 15:49
16. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 70:36 + 16:53
17. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 71:16 + 17:33
18. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 71:24 + 17:41
19. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:34 + 18:51
20. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 73:07 + 19:24
21. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 73:35 + 19:52
22. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:46 + 20:03
23. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 75:57 + 22:14
24. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 76:32 + 22:49
25. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 76:48 + 23:05
26. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 77:18 + 23:35
27. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 77:34 + 23:51
28. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 79:30 + 25:47
29. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 80:27 + 26:44
30. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 87:07 + 33:24
31. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 C UKS Siódemka Rumia 110:02 + 56:19
32. Sloma Grzegorz 19P0100 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 120:56 + 67:13
Petersburski Krystian 1HP0001 C BnO Szczecin DISK
Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem DISK
Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha DISK
Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor DISK
H16B
6.00 km, 210 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zentrich Dušan LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovice 54:28
2. Grebík Radim ASU0101 B Magnus Orienteering 59:12 + 4:44
3. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:12 + 7:44
4. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:08 + 11:40
5. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 66:28 + 12:00
6. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 70:30 + 16:02
7. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:26 + 16:58
8. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 72:30 + 18:02
9. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 72:46 + 18:18
10. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 74:26 + 19:58
11. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 75:05 + 20:37
12. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 78:38 + 24:10
13. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 82:14 + 27:46
14. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 82:50 + 28:22
15. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 89:30 + 35:02
16. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 101:02 + 46:34
H16C
4.80 km, 190 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 68:44
2. Zimmer Jan ZVO0001 C OB SK Zvole 86:20 + 17:36
H18A
8.90 km, 320 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 59:19
2. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 61:21 + 2:02
3. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 62:38 + 3:19
4. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 64:33 + 5:14
5. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 65:31 + 6:12
6. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 66:37 + 7:18
7. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 67:37 + 8:18
8. Pryjma Fryderyk JPV9803 A Oddíl OS SK Prostějov 67:48 + 8:29
9. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 68:09 + 8:50
10. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 68:47 + 9:28
11. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 68:51 + 9:32
12. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 69:05 + 9:46
13. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 69:15 + 9:56
14. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:47 + 11:28
15. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 71:41 + 12:22
16. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 73:16 + 13:57
17. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 73:36 + 14:17
18. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:56 + 14:37
19. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 74:26 + 15:07
20. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 74:37 + 15:18
21. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:25 + 16:06
22. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 75:41 + 16:22
23. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 76:02 + 16:43
24. Bartoš Vojtěch PGP9809 A SK Praga 79:09 + 19:50
25. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 79:24 + 20:05
26. Holesz Sebastian TRI9902 A TJ TŽ Třinec 80:16 + 20:57
27. Cuprys Gracjan 1VP9901 C HKS Azymut Mochy 80:50 + 21:31
28. Horčička Vít UOL9919 A SOB Olomouc 83:37 + 24:18
29. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 83:59 + 24:40
30. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 84:23 + 25:04
31. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 85:58 + 26:39
32. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:36 + 27:17
33. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 87:55 + 28:36
34. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 90:10 + 30:51
35. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:45 + 31:26
36. Kašpar Ludvík BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor 91:29 + 32:10
37. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 91:37 + 32:18
38. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 93:50 + 34:31
39. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 94:36 + 35:17
40. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 98:28 + 39:09
41. Hubáček Filip JPV9800 A Oddíl OS SK Prostějov 102:32 + 43:13
42. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 105:14 + 45:55
Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové DISK
Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H18B
6.90 km, 280 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 69:06
2. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 73:39 + 4:33
3. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 77:11 + 8:05
4. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:53 + 8:47
5. Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín 78:44 + 9:38
6. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 79:06 + 10:00
7. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 80:19 + 11:13
8. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 80:24 + 11:18
9. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 88:45 + 19:39
10. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 89:54 + 20:48
11. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 99:47 + 30:41
12. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 101:38 + 32:32
13. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 121:42 + 52:36
Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H20A
10.00 km, 370 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8583
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 66:34 9614
2. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 71:28 + 4:54 8982
3. Dalos Máté 17H9700 C Hungarian Team 72:02 + 5:28
4. Zacher Márton 17H9803 C Hungarian Team 73:10 + 6:36
5. Egei Patrik 17H9801 C Hungarian Team 73:18 + 6:44
6. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 73:40 + 7:06 8699
7. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 74:50 + 8:16 8548
8. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 75:11 + 8:37 8503
9. Miavecz Balázs 17H9800 C Hungarian Team 76:04 + 9:30
10. Peregi Dániel 17H9701 C Hungarian Team 76:47 + 10:13
11. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 76:53 + 10:19 8284
12. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 78:00 + 11:26 8140
13. Ormay Mihály 17H9901 C Hungarian Team 80:22 + 13:48
14. Kuca Kacper 41P9900 C WKS Wawel Kraków 81:47 + 15:13
15. Biederman Marcin 41P C WKS Wawel Kraków 82:13 + 15:39
16. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 83:00 + 16:26 7495
17. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 83:11 + 16:37 7472
18. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 83:12 + 16:38 7469
19. Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí 85:00 + 18:26 7237
20. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 85:19 + 18:45 7196
21. Porgányi Márk 17H9703 C Hungarian Team 85:37 + 19:03
22. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 87:24 + 20:50 6928
23. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:27 + 21:53 6792
24. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 88:56 + 22:22 6730
25. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 89:55 + 23:21 6603
26. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 92:47 + 26:13 6234
27. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 93:06 + 26:32 6193
28. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 93:29 + 26:55 6144
29. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 93:41 + 27:07 6118
30. Vacek Vojtěch SJI9602 R OK Jihlava 98:18 + 31:44 5523
31. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 100:08 + 33:34 5286
32. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 102:31 + 35:57 4979
33. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 109:09 + 42:35 4124
34. Fleiss Sebastian 2JD9601 C Berliner TSC 109:34 + 43:00
35. Weiler Vince 17H9904 C Hungarian Team 111:30 + 44:56
36. Hortobágyi Ákos 17H9802 C Hungarian Team 131:22 + 64:48
Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava DISK 0
Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa DISK
H20B
8.80 km, 310 m, 13 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 94:54 0
H21E
13.80 km, 540 m, 23 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9428
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 97:40 10213
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 99:38 + 1:58 10016
3. Bakó Áron 17H9202 C Hungarian Team 102:08 + 4:28
4. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 102:16 + 4:36 9753
5. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 102:33 + 4:53 9724
6. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 102:36 + 4:56 9719
7. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 103:32 + 5:52 9626
8. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 104:13 + 6:33 9557
9. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 105:29 + 7:49 9431
10. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 106:03 + 8:23 9374
11. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 106:10 + 8:30 9362
12. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 106:55 + 9:15 9287
13. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 107:20 + 9:40 9245
14. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 108:46 + 11:06 9102
15. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 108:56 + 11:16 9085
16. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 109:17 + 11:37 9050
17. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 109:59 + 12:19 8980
18. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 110:49 + 13:09 8897
19. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 112:13 + 14:33 8757
20. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 112:17 + 14:37 8750
21. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 112:47 + 15:07 8700
22. Baumholczer Máté 17H9201 C Hungarian Team 113:17 + 15:37
23. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 113:46 + 16:06 8602
24. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 114:24 + 16:44 8538
25. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 115:29 + 17:49 8430
26. Tugyi Levente 17H9404 C Hungarian Team 116:00 + 18:20
27. Kisvölcsey Ákos 17H7201 C Hungarian Team 116:25 + 18:45
28. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 116:44 + 19:04 8305
29. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 118:00 + 20:20
30. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 118:30 + 20:50 8128
31. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 121:13 + 23:33 7856
32. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 127:50 + 30:10 7194
33. Bugár Gergely 17H9203 C Hungarian Team 131:44 + 34:04
34. Fehérvári Dániel 17H9402 C Hungarian Team 148:13 + 50:33
35. Galicz Karol 27P8600 C BKS Wataha Warszawa 173:54 + 76:14
Liszka Krisztián 17H9204 C Hungarian Team DISK
Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín DISK 0
Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov DISK 0
H21A
12.30 km, 500 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8637
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 91:12 9391
2. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 93:46 + 2:34 9140
3. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 95:52 + 4:40 8935
4. Dragowski Kuba TUR9003 C OOB TJ Turnov 96:37 + 5:25 8862
5. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 97:40 + 6:28 8759
6. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 98:52 + 7:40 8642
7. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 99:02 + 7:50 8625
8. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 99:29 + 8:17 8581
9. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 101:23 + 10:11 8395
10. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 103:54 + 12:42 8149
11. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 105:13 + 14:01 8021
12. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 105:41 + 14:29 7975
13. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 106:12 + 15:00 7924
14. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 107:07 + 15:55 7835
15. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 107:12 + 16:00 7827
16. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 107:13 + 16:01 7825
17. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 107:37 + 16:25 7786
18. Neumann Josef 33D8400 C USV TU Dresden 109:08 + 17:56
19. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 109:49 + 18:37 7571
20. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 110:12 + 19:00 7533
21. Pachnik Wojciech 19P9100 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 110:20 + 19:08
22. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 110:50 + 19:38 7471
23. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 111:34 + 20:22 7399
24. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 112:39 + 21:27 7294
25. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 112:56 + 21:44 7266
26. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 113:05 + 21:53 7251
27. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 113:22 + 22:10 7223
28. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 113:59 + 22:47 7163
29. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 115:05 + 23:53 7056
30. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 116:14 + 25:02
31. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 116:35 + 25:23 6909
32. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 117:15 + 26:03 6844
33. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 117:28 + 26:16 6822
34. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 117:48 + 26:36 6790
35. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 118:00 + 26:48 6770
36. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 119:23 + 28:11 6635
37. Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 119:57 + 28:45 6580
38. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 120:18 + 29:06 6545
39. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120:51 + 29:39 6492
40. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 123:12 + 32:00 6262
41. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 124:31 + 33:19 6133
42. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 125:10 + 33:58 6069
43. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 125:32 + 34:20 6033
44. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 126:30 + 35:18 5939
45. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 126:53 + 35:41 5901
46. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 127:15 + 36:03 5866
47. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 127:21 + 36:09 5856
48. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 129:26 + 38:14 5652
49. Wojnowicz Marek 19P9201 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 130:40 + 39:28
50. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 131:59 + 40:47 5403
51. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 135:15 + 44:03 5083
52. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 137:47 + 46:35 4835
53. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 141:32 + 50:20 4469
54. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 148:10 + 56:58 3820
55. SCULTETY Marton 17H9415 C Hungarian Team 148:34 + 57:22
56. Dobra Tom 29G9200 C University of Bristol Orienteering Club 151:45 + 60:33
Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Prasal Jakub 25P9501 C PUKS Mlode Orly DISK
Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Madej Mateusz 19P9101 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov DISK 0
Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín DISK 0
Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK 0
Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška DISK 0
H21B
11.30 km, 440 m, 17 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 7115
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 88:45 7683
2. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 89:39 + 0:54 7608
3. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 92:54 + 4:09 7337
4. Müller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 94:16 + 5:31 7223
5. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 94:59 + 6:14 7163
6. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 95:53 + 7:08 7088
7. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 99:09 + 10:24 6815
8. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 99:33 + 10:48 6782
9. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 99:35 + 10:50 6779
10. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 100:23 + 11:38 6712
11. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 101:32 + 12:47 6617
12. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 102:25 + 13:40 6543
13. Halama Jakub KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:34 + 13:49 6530
14. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 102:59 + 14:14 6496
15. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 107:52 + 19:07 6088
16. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 109:25 + 20:40 5959
17. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 110:04 + 21:19 5905
18. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 110:28 + 21:43 5872
19. Skripnik Štěpán FSP7909 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 111:17 + 22:32 5803
20. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 111:53 + 23:08 5753
21. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 112:46 + 24:01 5680
22. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 121:24 + 32:39 4960
23. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 121:50 + 33:05 4924
24. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 122:09 + 33:24 4897
25. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 123:13 + 34:28 4808
26. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 127:01 + 38:16 4491
27. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 132:55 + 44:10 3999
28. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 136:39 + 47:54 3688
29. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 137:55 + 49:10 3582
30. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 139:02 + 50:17 3489
31. Dragowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 140:17 + 51:32
32. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 144:13 + 55:28 3057
33. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 144:17 + 55:32 3051
34. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 147:18 + 58:33 2800
35. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 151:03 + 62:18 2487
36. JAROSI Adam 17H9416 C Hungarian Team 207:26 + 118:41
Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč DISK 0
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov DISK 0
Kuriak Jakub VZA9301 C Slávia ŽU Žilina DISK
H21C
9.30 km, 300 m, 15 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 1851
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 84:58 2181
2. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 93:50 + 8:52 1999
3. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 108:07 + 23:09 1706
4. Humlíček Aleš ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno 109:59 + 25:01 1668
5. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 132:26 + 47:28 1207
Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21D
7.30 km, 260 m, 12 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 76:08 0
2. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 106:38 + 30:30 0
3. Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN 113:41 + 37:33
4. Podhrázský Zbyšek MBM8242 C O-mikron 117:23 + 41:15 0
Jedlička Lukáš SHK8100 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
H35B
8.90 km, 320 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 69:42
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 78:44 + 9:02
3. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 80:04 + 10:22
4. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 82:33 + 12:51
5. Golinowski Pawel 1VP7901 C HKS Azymut Mochy 85:01 + 15:19
6. Tkaczuk Tomasz 66P7900 C UKS Azymut Pabianice 85:06 + 15:24
7. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 89:36 + 19:54
8. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 90:55 + 21:13
9. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 94:59 + 25:17
10. Plesinski Mariusz 1VP7301 C HKS Azymut Mochy 95:05 + 25:23
11. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 97:00 + 27:18
12. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 98:36 + 28:54
13. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 99:02 + 29:20
14. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 99:34 + 29:52
15. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 100:17 + 30:35
16. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 101:56 + 32:14
17. Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc 105:41 + 35:59
18. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 118:40 + 48:58
19. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 121:25 + 51:43
20. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 123:35 + 53:53
21. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 130:50 + 61:08
22. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 132:01 + 62:19
23. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 190:00 + 120:18
Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha DISK
H35C
7.30 km, 280 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 70:27
2. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 73:06 + 2:39
3. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 76:56 + 6:29
4. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 77:07 + 6:40
5. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:45 + 13:18
6. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:05 + 16:38
7. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 88:50 + 18:23
8. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 88:57 + 18:30
9. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 90:59 + 20:32
10. Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:33 + 22:06
11. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 93:34 + 23:07
12. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:31 + 24:04
13. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 96:55 + 26:28
14. Opravil Pavel KSU7502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:06 + 29:39
15. Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 100:35 + 30:08
16. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:48 + 32:21
17. Siatka Radim ZLH7200 C OOB TJ Zlaté Hory 103:16 + 32:49
18. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 111:21 + 40:54
19. Zbořil Ctirad UOL7200 C SOB Olomouc 113:19 + 42:52
20. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 115:52 + 45:25
21. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 116:37 + 46:10
22. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 120:51 + 50:24
23. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120:55 + 50:28
24. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 123:26 + 52:59
25. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 154:52 + 84:25
26. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 171:58 + 101:31
Pilat Miroslav NNN C Neregistrovaní DISK
H40B
8.40 km, 300 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Barrable Nick 19G7400 C South Yorkshire Orienteers (SYO) 66:36
2. Dénes Zoltán 17H7200 C Hungarian Team 70:13 + 3:37
3. Mankus Guntars C 74:32 + 7:56
4. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 75:12 + 8:36
5. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 76:48 + 10:12
6. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 87:21 + 20:45
7. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 97:28 + 30:52
8. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 105:11 + 38:35
9. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 106:40 + 40:04
10. Mianowski Rafal 28P7300 C UNTS Warszawa 108:26 + 41:50
11. Porada Robert 12P7200 C UKS Reflex Rybnik 110:36 + 44:00
12. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 111:29 + 44:53
13. Kašpar Jaroslav UOL7004 C SOB Olomouc 111:31 + 44:55
14. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 117:23 + 50:47
15. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 124:02 + 57:26
16. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 131:38 + 65:02
Féder Medard LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H45B
7.90 km, 280 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 69:31
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 72:05 + 2:34
3. Ratajczak Piotr 23P6901 C OK!Sport 73:26 + 3:55
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 73:47 + 4:16
5. Dzik Miroslaw 86P7102 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 77:32 + 8:01
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 79:08 + 9:37
7. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 80:29 + 10:58
8. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 84:44 + 15:13
9. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 87:35 + 18:04
10. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:06 + 19:35
11. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 89:10 + 19:39
12. Szczygiel Marcin 49P7100 C DFS Wroclaw 91:01 + 21:30
13. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 92:00 + 22:29
14. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 93:07 + 23:36
15. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 95:47 + 26:16
16. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 96:01 + 26:30
17. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 97:06 + 27:35
18. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 97:43 + 28:12
19. Pachnik Dariusz 19P6900 C UKS "Orientpark.pl" Iwiny 103:13 + 33:42
20. Staszak Artur 28P7000 C UNTS Warszawa 105:57 + 36:26
21. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 113:15 + 43:44
22. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 138:00 + 68:29
Borcin Peter C DISK
Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice DISK
Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Becmer Dariusz 49P0151 C DFS Wroclaw 106:56 + 37:25
H45C
6.50 km, 220 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 81:11
2. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 81:57 + 0:46
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 84:35 + 3:24
4. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 93:41 + 12:30
5. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 112:27 + 31:16
6. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 112:51 + 31:40
7. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 134:55 + 53:44
8. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 139:16 + 58:05
9. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 148:43 + 67:32
Benroth Miroslav 5YC7101 C Benroth DISK
MS Mazurek Piotr 49P0302 C DFS Wroclaw DISK
H50B
7.10 km, 260 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 68:09
2. Chachurski Ryszard 45P6300 C KU AZS WAT Warszawa 76:10 + 8:01
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 76:53 + 8:44
4. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 80:17 + 12:08
5. Wolowczyk Marek 28P6300 C UNTS Warszawa 80:25 + 12:16
6. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 82:18 + 14:09
7. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 82:29 + 14:20
8. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 83:17 + 15:08
9. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 86:32 + 18:23
10. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 88:25 + 20:16
11. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 88:40 + 20:31
12. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 92:25 + 24:16
12. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 92:25 + 24:16
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 93:24 + 25:15
15. Huzan Peter 33G6500 C British Army OC 95:07 + 26:58
16. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 97:21 + 29:12
17. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:29 + 30:20
18. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 99:28 + 31:19
19. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 101:37 + 33:28
20. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 103:36 + 35:27
21. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 108:41 + 40:32
22. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 111:11 + 43:02
Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice DISK
H55B
6.00 km, 230 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 53:22
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 58:47 + 5:25
3. Bromley Gardner Charles 33G6000 C British Army OC 60:36 + 7:14
4. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:14 + 7:52
5. Drągowski Robert 23P5900 C OK!Sport 61:20 + 7:58
6. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 62:38 + 9:16
7. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 63:09 + 9:47
8. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 64:06 + 10:44
9. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:46 + 15:24
10. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 68:56 + 15:34
11. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 69:24 + 16:02
12. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 73:40 + 20:18
13. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 73:42 + 20:20
14. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 74:19 + 20:57
15. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 81:04 + 27:42
16. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:21 + 27:59
17. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 81:37 + 28:15
18. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 85:11 + 31:49
19. Konstanciak Andrzej 23P5901 C OK!Sport 91:52 + 38:30
20. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Havířov 92:25 + 39:03
21. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 98:02 + 44:40
22. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:45 + 47:23
H55C
5.00 km, 180 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 56:02
2. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:13 + 5:11
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 68:18 + 12:16
4. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:40 + 13:38
5. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 83:04 + 27:02
6. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 96:12 + 40:10
Czerkawski Waclaw 1SP6000 C Neregistrovaní - Czerkawska DISK
H60B
5.40 km, 210 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 66:45
2. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 71:06 + 4:21
3. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 79:50 + 13:05
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 82:04 + 15:19
5. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 96:12 + 29:27
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 111:34 + 44:49
7. Jelínek Roman ADA5506 C OOB Spartak Adamov 113:31 + 46:46
Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín DISK
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
H65B
4.70 km, 190 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 53:20
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 60:25 + 7:05
3. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 60:54 + 7:34
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:08 + 7:48
5. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 64:19 + 10:59
6. Trzpil Lech 23P4900 C OK!Sport 68:28 + 15:08
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 68:42 + 15:22
8. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 68:46 + 15:26
9. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:50 + 19:30
10. Edward Bartkowiak 55P4800 C Grunwald Poznań 76:42 + 23:22
11. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 78:13 + 24:53
12. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 80:26 + 27:06
13. Wysocki Andrzej 14P5100 C UKS Kometa Gliwice 81:31 + 28:11
14. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 85:24 + 32:04
15. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 88:46 + 35:26
16. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 92:00 + 38:40
17. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 98:22 + 45:02
18. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 109:02 + 55:42
19. Wollenberg Bernd 2JD4801 C Berliner TSC 111:48 + 58:28
20. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 123:20 + 70:00
21. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 129:36 + 76:16
Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec DISK
H70B
3.80 km, 160 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 65:35
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 67:42 + 2:07
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 68:47 + 3:12
4. Waldemar Pietkiewicz 55P4301 C Grunwald Poznań 97:35 + 32:00
5. Blimke Roman 1WP4601 C Neregistrovaní - Blimke 98:43 + 33:08
6. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 99:07 + 33:32
7. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 128:27 + 62:52
Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk DISK
H75B
3.60 km, 130 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 130:50
HDR
2.30 km, 100 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 27:01
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 27:28 + 0:27
3. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 29:15 + 2:14
4. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 29:25 + 2:24
5. Skorpil Marek SJC0900 C Sportcentrum Jičín 30:35 + 3:34
6. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 31:13 + 4:12
7. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 31:34 + 4:33
8. Maslan Prokop TZL C SKOB Zlín 31:41 + 4:40
9. Betak Ondra NNN C Neregistrovaní 33:40 + 6:39
10. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 34:28 + 7:27
11. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 34:33 + 7:32
12. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 35:05 + 8:04
13. Slamova Julie LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:10 + 8:09
14. Chachurski Mieszko 28P0701 C UNTS Warszawa 36:43 + 9:42
15. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:19 + 10:18
16. Fodorová Natálie TUR1155 C OOB TJ Turnov 39:28 + 12:27
17. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 40:33 + 13:32
18. Podhrázský Tomáš ZBM1101 C SK Žabovřesky Brno 41:33 + 14:32
19. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 41:44 + 14:43
20. Maslanova Ema TZL C SKOB Zlín 42:12 + 15:11
21. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 42:39 + 15:38
22. Kroul František KSU1010 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:12 + 16:11
23. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:41 + 16:40
24. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 16:42
25. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:49 + 16:48
26. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 44:07 + 17:06
27. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 45:30 + 18:29
28. Fibír Jakub FSP0900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:33 + 18:32
29. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 47:38 + 20:37
30. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:12 + 21:11
31. Szczygiel Hanna 49P0700 C DFS Wroclaw 48:19 + 21:18
32. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:22 + 21:21
33. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 49:07 + 22:06
34. Možný Šimon SSU0800 C SK Severka Šumperk 49:26 + 22:25
35. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 51:09 + 24:08
36. Trckovi NNN C Neregistrovaní 51:24 + 24:23
37. Mrkvica Jan ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 52:50 + 25:49
38. Pietraszková Hana OOP1050 C TJ Opava 53:53 + 26:52
39. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:36 + 27:35
40. Vítek Tadeáš AOP C Orientační Běh Opava 56:56 + 29:55
41. Banasiak Emilia 49P9701 C DFS Wroclaw 57:36 + 30:35
42. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 58:52 + 31:51
43. Pietraszková Zuzana OOP0750 C TJ Opava 58:56 + 31:55
43. Pietraszková Magdalena OOP1151 C TJ Opava 58:56 + 31:55
45. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 59:55 + 32:54
46. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 63:07 + 36:06
47. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 64:13 + 37:12
48. Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 64:31 + 37:30
49. Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín 83:12 + 56:11
50. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 92:56 + 65:55
P
3.40 km, 120 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 32:00
2. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 35:45 + 3:45
3. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 37:56 + 5:56
4. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 38:46 + 6:46
5. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 38:53 + 6:53
6. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:21 + 8:21
7. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 40:37 + 8:37
8. Schejbalova Karina NNN C Neregistrovaní 43:29 + 11:29
9. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 43:57 + 11:57
10. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:26 + 12:26
11. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 45:33 + 13:33
12. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 45:58 + 13:58
13. Nebesky Daniel NNN C Neregistrovaní 46:56 + 14:56
14. Duda Tonda TJN8705 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:12 + 15:12
15. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:03 + 16:03
16. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 49:22 + 17:22
17. Melicharkova Kristyna TZL9090 C SKOB Zlín 50:06 + 18:06
18. Kvapil Ladislav ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory 50:41 + 18:41
19. Kroulová Markéta KSU7474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:46 + 18:46
20. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 53:34 + 21:34
21. Weiler Zsolt 17H6200 C Hungarian Team 53:48 + 21:48
22. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 54:31 + 22:31
23. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:54 + 25:54
24. Dragowska Marzena C 58:00 + 26:00
25. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 58:51 + 26:51
26. TOTH Agnes 17H9090 C Hungarian Team 59:57 + 27:57
27. Poborska Jana PGP C SK Praga 63:58 + 31:58
28. Duda Miroslav NNN E Neregistrovaní 64:53 + 32:53
29. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 67:09 + 35:09
30. Groh Alexander NNN C Neregistrovaní 67:22 + 35:22
31. Křesťanová Gabriela TRI9251 C TJ TŽ Třinec 68:24 + 36:24
32. Slámová Alena NNN0099 C Neregistrovaní 77:16 + 45:16
33. Pilatova Petra NNN C Neregistrovaní 78:10 + 46:10
33. Haider Anna 26A5650 C HSV Ried 78:10 + 46:10
35. Musilová Jana ASUXXXX C Magnus Orienteering 81:57 + 49:57
36. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:30 + 50:30
37. Šaňáková Šárka UOL7655 C SOB Olomouc 83:45 + 51:45
38. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 101:19 + 69:19
39. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 113:23 + 81:23
40. Ilczyk Agata 23P8251 C OK!Sport 137:34 + 105:34
41. Vrtalová Gabriela UOL7050 C SOB Olomouc 138:08 + 106:08
Brhelova Luisa NNN C Neregistrovaní DISK
Skonieczny Andrzej 29P5701 C Paulinum J.G. DISK
Zimmer Jiří ZVO6601 C OB SK Zvole DISK
T
4.40 km, 200 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sedláček Tomáš ASU8601 C Magnus Orienteering 40:02
2. Asaf Avner NNN C Neregistrovaní 40:49 + 0:47
3. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 45:29 + 5:27
4. Pokorný David SRK9701 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:46 + 6:44
5. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:53 + 14:51
6. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:25 + 16:23
7. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 56:48 + 16:46
8. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 61:58 + 21:56
9. Suchý Matěj ASU8942 C Magnus Orienteering 64:43 + 24:41
10. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 71:22 + 31:20
11. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 83:21 + 43:19
12. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 91:57 + 51:55
13. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 98:35 + 58:33
14. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 104:27 + 64:25
15. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 125:14 + 85:12
Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK