Výsledky závodu: 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
17.01.2015
Místo konání:
Lhota pod Kosířem 10, Pivovarská hospoda
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Gabrielov Nostalgia, měřítko: 1:10 000, E=5m, leden 2015
Ředitel závodu:
Zdráhal Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Petřivalský Bernat
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D14
3.00 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 30:50
2. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 32:52 + 2:02
3. Hečová Veronika UOL0455 C SK UP Olomouc 36:34 + 5:44
4. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 36:55 + 6:05
5. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 37:03 + 6:13
6. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 38:47 + 7:57
7. Staňková Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov 61:02 + 30:12
D18
4.10 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 37:16
2. Tichá Yvona C Neregistrovaní - Marešovi 84:10 + 46:54
D19
6.30 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 68:10
2. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 72:26 + 4:16
3. Dosedělová Jana CEL8686 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 92:04 + 23:54
D35
5.00 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 53:01
2. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 57:17 + 4:16
3. Chmelařová Radka C Neregistrovaní - Marešovi 57:57 + 4:56
4. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 60:01 + 7:00
5. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 65:59 + 12:58
6. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 68:28 + 15:27
7. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 72:07 + 19:06
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 72:27 + 19:26
9. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 80:43 + 27:42
10. Janečková Marta JPV6665 C Oddíl OS SK Prostějov 91:02 + 38:01
MS Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 55:56 + 2:55
H10
2.20 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 16:20
2. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 19:37 + 3:17
3. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 23:45 + 7:25
H14
3.00 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 30:24
2. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 33:37 + 3:13
3. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 33:52 + 3:28
4. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 35:53 + 5:29
5. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 36:11 + 5:47
6. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 59:59 + 29:35
H18
5.00 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 59:02
MS Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 54:57 +
H19
9.80 km, 350 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 64:38
2. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 67:33 + 2:55
3. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 75:39 + 11:01
4. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 81:52 + 17:14
5. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 88:06 + 23:28
6. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 88:52 + 24:14
7. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 88:57 + 24:19
8. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 94:35 + 29:57
9. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 99:46 + 35:08
H35
6.30 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 46:44
2. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 48:52 + 2:08
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 49:12 + 2:28
4. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ Sokol Plumlov 52:37 + 5:53
5. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 56:47 + 10:03
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 60:15 + 13:31
7. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 61:16 + 14:32
8. Mikuš Oldřich PTI8204 C Sportovní klub Ptení 65:22 + 18:38
9. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 66:33 + 19:49
10. Šimek Martin KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:47 + 24:03
11. Novotný Petr NNN C Neregistrovaní 74:04 + 27:20
12. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 78:46 + 32:02
13. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 99:09 + 52:25
14. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 110:14 + 63:30
H50
5.00 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 56:33
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 62:29 + 5:56
3. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 67:07 + 10:34
4. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 67:18 + 10:45
5. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 68:58 + 12:25
6. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 69:23 + 12:50
7. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 70:30 + 13:57
8. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 72:27 + 15:54
9. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 77:27 + 20:54
10. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 83:09 + 26:36
HDR
2.20 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikuš Matěj PTI0808 C Sportovní klub Ptení 22:32
2. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 24:02 + 1:30
3. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 24:19 + 1:47
4. Ratiborský Michal C Neregistrovaní - Marešovi 41:34 + 19:02
5. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 42:06 + 19:34
6. Hečová Veronika 9XC0450 C Neregistr 146:36 + 124:04
Binar Vít UOL C SK UP Olomouc DISK
P
3.00 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 30:01
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 30:51 + 0:50
3. Fajkusová Klára JPV9150 C Oddíl OS SK Prostějov 31:53 + 1:52
4. Vlčková Lenka C Neregistrovaní - Marešovi 34:16 + 4:15
5. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 35:36 + 5:35
6. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 37:51 + 7:50
7. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 40:35 + 10:34
8. Černohorská Anna CEL8679 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 40:43 + 10:42
9. Valls Izard Cecilia OOL6956 C SK Haná orienteering 41:59 + 11:58
10. Vaculová Jana OOL8050 C SK Haná orienteering 46:02 + 16:01
11. Černohorská Věra CEL5979 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 47:35 + 17:34
12. Benešová Petra KON0373 C KOB Konice 48:17 + 18:16