Výsledky závodu: Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: H21A

Datum:
17.09.2016
Místo konání:
Brno – Nový Lískovec, areál ZŠ Svážná
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Nový Lískovec, 1 : 4 000, E = 2,5 m, stav léto 2016
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Klimpl Petr - R1
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
H21A
2.20 km, 55 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8517
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 13:04 9051
2. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 13:06 + 0:02 9028
3. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 13:08 + 0:04 9005
4. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 13:25 + 0:21 8810
5. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 13:29 + 0:25 8764
6. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 13:31 + 0:27 8741
6. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:31 + 0:27 8741
8. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 13:36 + 0:32 8683
9. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 13:39 + 0:35 8649
10. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 13:44 + 0:40 8591
11. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 13:46 + 0:42 8568
12. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 13:47 + 0:43 8557
13. Kamenický Jakub PHK9104 R OK 99 Hradec Králové 13:53 + 0:49 8488
14. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 13:54 + 0:50 8476
15. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 13:56 + 0:52 8454
15. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 13:56 + 0:52 8454
17. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 14:00 + 0:56 8408
18. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 14:04 + 1:00 8362
19. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:10 + 1:06 8293
20. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:11 + 1:07 8281
20. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 14:11 + 1:07 8281
22. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 14:19 + 1:15 8189
22. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 14:19 + 1:15 8189
24. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 14:22 + 1:18 8155
25. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 14:25 + 1:21 8120
26. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:26 + 1:22 8109
27. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 14:27 + 1:23 8097
27. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 14:27 + 1:23 8097
29. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 14:34 + 1:30 8017
30. Melecký Martin AOP9001 R Orientační Běh Opava 14:36 + 1:32 7994
31. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 14:39 + 1:35 7960
32. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 14:42 + 1:38 7925
33. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 14:44 + 1:40 7902
34. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 14:48 + 1:44 7856
35. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 14:51 + 1:47 7822
36. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 14:52 + 1:48 7810
37. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:56 + 1:52 7764
38. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:02 + 1:58 7695
39. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 15:03 + 1:59 7684
40. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 15:08 + 2:04 7627
41. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 15:09 + 2:05 7615
42. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 15:13 + 2:09 7569
43. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 15:14 + 2:10 7558
43. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 15:14 + 2:10 7558
45. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 15:18 + 2:14 7512
46. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 15:19 + 2:15 7500
47. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 15:22 + 2:18 7466
48. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 15:26 + 2:22 7420
49. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 15:30 + 2:26 7374
50. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 15:33 + 2:29 7339
50. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 15:33 + 2:29 7339
52. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 15:35 + 2:31 7316
53. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 15:36 + 2:32 7305
54. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 15:42 + 2:38 7236
55. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 15:44 + 2:40 7213
56. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 15:51 + 2:47 7133
57. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 15:53 + 2:49 7110
58. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 15:54 + 2:50 7098
59. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 15:55 + 2:51 7087
60. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 15:56 + 2:52 7075
61. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 16:08 + 3:04 6937
62. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 16:10 + 3:06 6914
63. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 16:14 + 3:10 6868
64. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 16:19 + 3:15 6811
65. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 16:24 + 3:20 6754
66. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 16:25 + 3:21 6742
67. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 16:27 + 3:23 6719
68. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 16:35 + 3:31 6627
69. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 16:37 + 3:33 6604
70. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 16:40 + 3:36 6570
71. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 16:50 + 3:46 6455
72. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 16:51 + 3:47 6444
73. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 17:16 + 4:12 6156
74. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 17:24 + 4:20 6064
75. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 18:36 + 5:32 5238
Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava DISK 0