Logo

Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace)

Kategorie: D21C

Datum:
01.10.2016
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
kategorie D/H16 - 40 1:15000, ostatní 1:10000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Fencl Petr - R2

D21C 7.30 km, 210 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9405

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 47:32 10052
2. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 49:22 + 1:50 9686
3. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 49:46 + 2:14 9606
4. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 50:11 + 2:39 9522
5. Šafka Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 50:37 + 3:05 9436
6. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 52:36 + 5:04 9039
7. Toivonen Alma 22F C Kuopion Suunnistajat 52:40 + 5:08
8. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 53:23 + 5:51 8882
9. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 53:54 + 6:22 8779
10. Szuromi Luca 17H9652 C Hungarian Team 54:05 + 6:33
11. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 55:41 + 8:09 8422
12. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 55:42 + 8:10 8419
13. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 56:13 + 8:41 8315
14. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 57:16 + 9:44 8105
15. Myslivcová Pavla SHK9352 R OK Slavia Hradec Králové 57:33 + 10:01 8048
16. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 58:22 + 10:50 7885
17. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 59:20 + 11:48 7692
18. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 59:36 + 12:04 7638
19. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 59:56 + 12:24 7572
20. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:53 + 14:21 7181
21. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 62:08 + 14:36 7131
22. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 62:43 + 15:11 7015
23. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 63:08 + 15:36 6931
24. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 65:48 + 18:16 6398
25. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 68:50 + 21:18 5791
26. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 69:20 + 21:48 5691
27. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 69:58 + 22:26 5564
28. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 70:18 + 22:46 5497
29. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 70:34 + 23:02 5444
30. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 70:54 + 23:22 5377
31. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 84:56 + 37:24 2570
Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno DISK 0