Logo

Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace)

Kategorie: H21D

Datum:
01.10.2016
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
kategorie D/H16 - 40 1:15000, ostatní 1:10000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Fencl Petr - R2

H21D 12.40 km, 370 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9379

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 67:37 9938
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 68:24 + 0:47 9827
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 70:43 + 3:06 9499
4. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 71:43 + 4:06 9357
5. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 72:49 + 5:12 9202
6. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 73:11 + 5:34 9150
7. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 73:25 + 5:48 9117
8. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 73:32 + 5:55 9100
9. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 73:58 + 6:21 9039
10. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 74:07 + 6:30 9018
11. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 74:44 + 7:07 8930
12. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 74:54 + 7:17 8907
13. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:39 + 8:02 8800
14. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 76:38 + 9:01 8661
15. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 78:39 + 11:02 8376
16. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 82:09 + 14:32 7880
17. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 82:24 + 14:47 7845
18. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 82:43 + 15:06 7800
19. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 83:26 + 15:49 7699
20. Bugár Gergely 17H9203 C Hungarian Team 85:28 + 17:51
21. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 87:45 + 20:08 7088
22. Morandini Viktor 17H8700 C Hungarian Team 88:18 + 20:41
23. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 89:13 + 21:36 6880
24. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 89:23 + 21:46 6857
25. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 90:16 + 22:39 6731
26. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 90:53 + 23:16 6644
27. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 92:24 + 24:47 6430
28. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 95:26 + 27:49 6000
Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0