Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále)

Kategorie: H21A

Datum:
02.10.2016
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
kategorie D/H 16 - 40 1:15000, ostatní kategorie 1:10000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Kaplan Jan - R2
H21A
17.20 km, 480 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9754
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 89:01 10846
2. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 90:10 + 1:09 10709
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 90:48 + 1:47 10633
4. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 93:09 + 4:08 10353
5. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 95:59 + 6:58 10015
6. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 97:19 + 8:18 9856
7. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 98:47 + 9:46 9681
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 99:09 + 10:08 9638
9. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 101:37 + 12:36 9344
10. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 101:56 + 12:55 9306
11. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 102:08 + 13:07 9282
12. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 102:28 + 13:27 9242
13. Bakó Áron 17H9202 C Hungarian Team 103:35 + 14:34
14. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 104:50 + 15:49 8960
15. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 105:01 + 16:00 8938
16. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 105:06 + 16:05 8928
17. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 105:08 + 16:07 8924
18. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 105:24 + 16:23 8893
19. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 106:26 + 17:25 8769
20. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 106:29 + 17:28 8763
21. Liszka Krisztián 17H9204 C Hungarian Team 107:09 + 18:08
22. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 107:42 + 18:41 8618
23. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 107:53 + 18:52 8596
24. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 108:31 + 19:30 8521
25. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 109:26 + 20:25 8412
26. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 110:44 + 21:43 8257
27. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 111:26 + 22:25 8173
28. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 113:00 + 23:59 7986
29. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 120:02 + 31:01 7148
30. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 128:37 + 39:36 6125
Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové DISK 0