Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále)

Kategorie: H21C

Datum:
02.10.2016
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
kategorie D/H 16 - 40 1:15000, ostatní kategorie 1:10000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Kaplan Jan - R2
H21C
12.40 km, 280 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8067
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 76:03 8479
2. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 76:14 + 0:11 8459
3. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 78:20 + 2:17 8230
4. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 78:29 + 2:26 8213
5. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 80:09 + 4:06 8032
6. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 82:02 + 5:59 7826
7. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 82:17 + 6:14 7799
8. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 82:19 + 6:16 7795
9. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 82:20 + 6:17 7793
10. Bugár Gergely 17H9203 C Hungarian Team 82:33 + 6:30
11. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 82:54 + 6:51 7731
11. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 82:54 + 6:51 7731
13. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 83:14 + 7:11 7695
14. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 83:57 + 7:54 7617
15. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 84:09 + 8:06 7595
16. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:10 + 8:07 7593
17. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 84:30 + 8:27 7557
18. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 84:58 + 8:55 7506
19. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:23 + 10:20 7351
20. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 86:46 + 10:43 7309
21. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 87:53 + 11:50 7188
22. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 87:54 + 11:51 7186
23. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 88:06 + 12:03 7164
24. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 88:17 + 12:14 7144
25. Morandini Viktor 17H8700 C Hungarian Team 88:33 + 12:30
26. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 88:49 + 12:46 7086
27. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 89:27 + 13:24 7017
28. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 89:45 + 13:42 6984
29. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 90:57 + 14:54 6853
30. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 91:09 + 15:06 6831
31. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 92:14 + 16:11 6713
32. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 94:45 + 18:42 6438
33. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 94:47 + 18:44 6435
34. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 95:48 + 19:45 6324
35. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 95:50 + 19:47 6320
36. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 98:35 + 22:32 6020
37. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:30 + 23:27 5920
38. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 101:03 + 25:00 5751