Výsledky závodu: OCAD.cz cup

Datum:
01.03.2015
Místo konání:
Technická univerzita v Liberci
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Technická univerzita v Liberci, 1 : 5 000, ekv. 2 m, stav 2/2015, autoři Jiří Daněk a Jan Picek, vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D14     D21K     D21L     D45     H10     H14     H21K     H21L     H45     P    
D10
0.80 km, 26 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 9:09
2. Schröterová Adéla CHA0551 OK Chrastava 11:33 + 2:24
3. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 13:20 + 4:11
4. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 15:41 + 6:32
MS. Podrábská Bětka VLI0451 Slavia Liberec orienteering 10:12 + 1:03
D14
1.40 km, 46 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 10:57
2. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 11:59 + 1:02
3. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 12:25 + 1:28
4. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 12:38 + 1:41
5. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 12:56 + 1:59
6. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 13:45 + 2:48
7. Šimonová Magdalena VLI0350 Slavia Liberec orienteering 14:44 + 3:47
8. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 17:51 + 6:54
9. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 18:33 + 7:36
10. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 19:09 + 8:12
D21K
1.40 km, 44 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 10:05
2. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 10:40 + 0:35
3. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 11:50 + 1:45
4. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 12:13 + 2:08
5. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 12:42 + 2:37
6. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 13:35 + 3:30
7. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:29 + 4:24
8. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:51 + 4:46
D21L
2.00 km, 66 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 14:04
2. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 14:38 + 0:34
3. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 15:07 + 1:03
4. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 15:43 + 1:39
5. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 16:03 + 1:59
6. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 16:17 + 2:13
7. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 16:28 + 2:24
8. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 17:15 + 3:11
9. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 17:46 + 3:42
10. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 17:50 + 3:46
11. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 18:36 + 4:32
12. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:15 + 5:11
13. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 19:26 + 5:22
Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering DISK
D45
1.40 km, 44 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 13:27
2. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:00 + 4:33
3. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 18:36 + 5:09
4. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 22:21 + 8:54
5. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 29:37 + 16:10
H10
0.80 km, 26 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 7:12
2. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 8:24 + 1:12
3. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 10:11 + 2:59
4. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 15:11 + 7:59
5. Pecka Vojtěch LLI1101 TJ Loko Liberec 22:25 + 15:13
6. Pecka Matěj LLI0901 TJ Loko Liberec 22:37 + 15:25
MS. Hallman Marek TUV0204 SOK TJ Turnov 10:02 + 2:50
H14
1.40 km, 46 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:40
2. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 13:08 + 0:28
3. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 14:58 + 2:18
4. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 16:54 + 4:14
H21K
2.00 km, 66 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:38
2. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 15:39 + 0:01
3. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 17:51 + 2:13
4. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 18:26 + 2:48
5. Horáček Matěj TUV8501 SOK TJ Turnov 19:05 + 3:27
6. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:51 + 4:13
7. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 20:12 + 4:34
H21L
2.40 km, 80 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 14:31
2. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 14:33 + 0:02
3. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 14:38 + 0:07
4. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 14:51 + 0:20
5. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 14:58 + 0:27
6. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 15:12 + 0:41
7. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 15:42 + 1:11
8. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 15:55 + 1:24
9. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 16:30 + 1:59
10. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 16:49 + 2:18
11. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 17:05 + 2:34
12. Podrábský Ctibor VLI7001 Slavia Liberec orienteering 17:44 + 3:13
13. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 17:49 + 3:18
14. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:05 + 3:34
15. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 18:11 + 3:40
16. Severýn Otto NNN2506 Neregistrovaní 18:30 + 3:59
17. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:57 + 4:26
18. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 19:00 + 4:29
19. Keltner Marek NNN2502 Neregistrovaní 19:09 + 4:38
20. Pešík Michal NNN2501 Neregistrovaní 19:44 + 5:13
21. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:05 + 8:34
22. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 27:33 + 13:02
H45
1.90 km, 74 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:06
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 14:35 + 0:29
3. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 14:43 + 0:37
4. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 15:26 + 1:20
5. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 15:28 + 1:22
6. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 15:29 + 1:23
7. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 15:42 + 1:36
8. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:27 + 2:21
9. Hoidekr Pavel LLI5901 TJ Loko Liberec 17:44 + 3:38
10. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 18:50 + 4:44
11. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:09 + 5:03
12. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 19:37 + 5:31
13. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 19:45 + 5:39
14. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:19 + 6:13
15. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 20:36 + 6:30
16. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 27:18 + 13:12
P
1.40 km, 46 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmída Jiří NNN2510 Neregistrovaní 11:56
2. Popková Klára NNN2504 Neregistrovaní 16:40 + 4:44
3. Hladíková Jana TUV7253 SOK TJ Turnov 19:40 + 7:44
4. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 21:10 + 9:14
5. Kučerová Lucie NNN2505 Neregistrovaní 22:55 + 10:59
6. Schröter Václav NNN2511 Neregistrovaní 28:03 + 16:07
7. Vokouni Mladý NNN2512 Neregistrovaní 30:19 + 18:23