Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, Český pohár MTBO - 7. kolo

Datum:
03.07.2015
Místo konání:
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Hašek Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Vodrážka Ondřej
Stavitel tratí:
Hasman Jan
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OL     OS     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M14
2.37 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroc Kryštof VIV0100 GIGANT Orienteering 14:13
2. Tůma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 14:18 + 0:05
3. Břeň Daniel SJC0102 TJ Sportcentrum Jičín 15:13 + 1:00
4. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:32 + 1:19
5. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:48 + 1:35
6. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:57 + 1:44
7. Valík Adam VIV0301 GIGANT Orienteering 16:10 + 1:57
8. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:07 + 2:54
9. Humlíček Tomáš SBK0101 KOB Start Blansko 17:48 + 3:35
10. HOFFMANN Noah T. 1ED0200 OK Pan 18:23 + 4:10
11. Fraňo Jakub 53S0301 KOB Sokol Pezinok 19:41 + 5:28
12. Vayssat Mathieu 56F0400 Noyon 21:49 + 7:36
13. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:19 + 9:06
14. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 23:41 + 9:28
15. Villar-Thiery Aubin 56F0600 Noyon 29:50 + 15:37
16. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:17 + 19:04
17. Honner Jára VPM0701 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:26 + 29:13
18. Kinde Merse Márk 14H0400 MTBO Hungary 116:33 + 102:20
Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
M17
3.23 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DOTT Anathael 69F0005 Youth French team 14:14
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:12 + 0:58
3. POURRE Jeremi 69F0007 Youth French team 16:02 + 1:48
4. Micko Tobias 25A0000 MTBO Youth Team Austria 16:10 + 1:56
5. DUPOUY Hugo 69F0006 Youth French team 16:54 + 2:40
6. Steinthal Thomas 1HD1500 Allerød OK 17:20 + 3:06
7. Osti Dante 26I9800 National Team Italy 17:26 + 3:12
8. Pais Markus 17E0000 Metsaratturid MTBO 17:43 + 3:29
9. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 18:49 + 4:35
10. Pais Märten 17E9800 Metsaratturid MTBO 18:51 + 4:37
11. GRANDADAM Robin 69F0008 Youth French team 18:53 + 4:39
12. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 19:09 + 4:55
13. Aparjods Kristers 38L9800 OK Kāpa 19:35 + 5:21
14. DallaGasperina Giovanni 26I9801 National Team Italy 20:41 + 6:27
15. Bugajski Jakub 86P7101 PKO HARPAGAN Gdańsk 22:42 + 8:28
16. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:50 + 8:36
17. Vacek Jan SLA0004 SKOB Slaný 23:13 + 8:59
18. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 23:31 + 9:17
19. Jurgaitis Martynas 45L0000 S-Sportas 26:00 + 11:46
20. BOEHRINGER Arthur 69F0009 Youth French team 26:06 + 11:52
21. Gajcy Damian 86P7100 PKO HARPAGAN Gdańsk 28:17 + 14:03
22. Pelikán Lukáš SKL9800 SMS Team Kladno 28:52 + 14:38
23. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 29:19 + 15:05
24. Dolatowski Filip 86P7500 PKO HARPAGAN Gdańsk 41:44 + 27:30
Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný DISK
Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál DISK
M20
4.57 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DERIAZ Samson 69F0004 Youth French team 19:54
2. PINSARD Florian 69F0003 Youth French team 20:59 + 1:05
3. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 21:11 + 1:17
4. VERCAUTEREN Antoine 69F0002 Youth French team 21:21 + 1:27
5. Zigilejus Aidas 43L9600 OK Perkūnas 21:32 + 1:38
6. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 22:04 + 2:10
7. Heinols Atis 21L9600 ZVOC 22:07 + 2:13
8. Takáč Teodor VBA9641 ŠK VAZKA Bratislava 22:31 + 2:37
9. Pirtnieks Otto Peteris 26L9600 Auseklis IK 22:56 + 3:02
10. Romanov Georgiy 24U9600 Lyder Tur 23:08 + 3:14
11. Żebrowski Artur 86P0100 PKO HARPAGAN Gdańsk 23:10 + 3:16
12. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 23:49 + 3:55
13. Kalvaitis Nojus 31L9600 IOSK Budakalnis 23:53 + 3:59
14. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 24:15 + 4:21
15. Mišoň Matěj SMR9801 SK SNS Smržovka 24:30 + 4:36
16. Matuš Vojtěch 3RC9600 RD LOB 24:33 + 4:39
17. Hubert Kielak 94P0002 Polish MTBO National Team 25:03 + 5:09
Friis Oliver 1AD9600 Team Denmark DISK
Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Łukasz Czerniak 94P0000 Polish MTBO National Team DISK
Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice DISK
M21E
4.76 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 18:00
2. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:23 + 0:23
3. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 18:43 + 0:43
4. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 18:49 + 0:49
5. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 18:59 + 0:59
6. Laurila Jussi 44F8600 Jalasjärven Jalas 19:02 + 1:02
7. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 19:09 + 1:09
8. Kvale Hans Jurgen 12G9000 GB MTBO 19:41 + 1:41
9. Sogaard Rasmus 1AD9100 Team Denmark 19:43 + 1:43
10. Garde Yoann 58F8400 Team Elite MTBO 19:46 + 1:46
11. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 19:52 + 1:52
12. Fuchs Baptiste 58F8700 Team Elite MTBO 20:03 + 2:03
13. Maišelis Jonas 43L9200 OK Perkūnas 20:04 + 2:04
14. Waldmann Andreas 54A9400 Austria MTBO Team 20:06 + 2:06
15. Exler Florian 54A9200 Austria MTBO Team 20:16 + 2:16
16. Dallavalle Luca 26I8700 National Team Italy 20:17 + 2:17
17. Marques Daniel 93P8400 PORTUGAL MTBO TEAM 20:24 + 2:24
18. Jensen Allan 1ED8100 OK Pan 20:25 + 2:25
19. Stryzhak Artem 24U8600 Lyder Tur 20:31 + 2:31
20. Hallik Margus 19E7800 Estonian MTBO Team 20:36 + 2:36
21. Zaliauskas Tautvydas 43L9201 OK Perkūnas 21:07 + 3:07
22. Nielsen Rasmus Folino 1AD8900 Team Denmark 21:08 + 3:08
23. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 21:22 + 3:22
24. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 21:27 + 3:27
25. Nicolas PINSARD 58F9300 Team Elite MTBO 21:29 + 3:29
26. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 21:31 + 3:31
27. Šurgan Štefan VBA7941 ŠK VAZKA Bratislava 21:33 + 3:33
28. GUELENNOC Thibaud 58F9400 Team Elite MTBO 21:41 + 3:41
29. Jansson Marcus 99S9200 OK Tyr 21:43 + 3:43
30. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 21:47 + 3:47
31. Ferreira Joao 93P8900 PORTUGAL MTBO TEAM 21:55 + 3:55
32. Bergmann Andreas 1HD9100 Allerød OK 22:03 + 4:03
33. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 22:04 + 4:04
34. Rózsa László 14H8300 MTBO Hungary 22:06 + 4:06
35. Lonchamp Loic 58F8401 Team Elite MTBO 22:09 + 4:09
36. Turra Piero 26I8400 National Team Italy 22:15 + 4:15
37. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 22:22 + 4:22
38. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 22:27 + 4:27
39. Zilinskas Tautvydas 31L1500 IOSK Budakalnis 22:38 + 4:38
40. Platakis Audrius 46L8600 OK Telšiai 22:45 + 4:45
41. Ticháček Radek SJC7801 TJ Sportcentrum Jičín 22:48 + 4:48
42. Haselsberger Kevin 23A8900 NF Villach 22:51 + 4:51
43. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:55 + 4:55
43. Pilka Matej 53S8300 KOB Sokol Pezinok 22:55 + 4:55
45. Origgi Giaime 26I7900 National Team Italy 22:56 + 4:56
46. Trnovec Matus VBA8801 ŠK VAZKA Bratislava 22:58 + 4:58
47. Buriánek Vojta SMR7801 SK SNS Smržovka 23:11 + 5:11
48. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 23:13 + 5:13
49. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 23:14 + 5:14
50. MacLassen Johan 1AD8200 Team Denmark 23:18 + 5:18
51. Mood Linus 1BS8800 OK Roslagen 23:27 + 5:27
52. Marques Guilherme 93P8901 PORTUGAL MTBO TEAM 23:30 + 5:30
53. Oliver-james edwyn 12G1501 GB MTBO 23:32 + 5:32
54. SCHMIDT-MORGENROTH Jacques 58F9301 Team Elite MTBO 23:50 + 5:50
55. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 23:53 + 5:53
56. Lasmanis Martins 26L7300 Auseklis IK 23:54 + 5:54
57. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 23:55 + 5:55
58. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 24:13 + 6:13
59. Rief Andreas 19A7602 OLC Graz 24:22 + 6:22
60. Vaněk Petr XHK7600 GHOST RUBENA racing team 24:27 + 6:27
61. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 24:28 + 6:28
62. Peths Matěj ABR8501 A-team NOVO Bruntál 24:29 + 6:29
63. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 24:41 + 6:41
64. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 24:48 + 6:48
65. Seppele Markus 23A9550 NF Villach 25:01 + 7:01
66. Pletzer Matthias 23A9400 NF Villach 25:11 + 7:11
67. Sommer Michael 1AD7600 Team Denmark 25:39 + 7:39
68. Saarinen Juho 19F8100 Mäntsälän Urheilijat 25:47 + 7:47
69. Naryshkin Mihail 11B7500 Kamvol/Minsk 25:48 + 7:48
70. Khasanshin Renat 25U8300 Myxomor 25:49 + 7:49
71. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 27:35 + 9:35
72. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 27:37 + 9:37
73. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:38 + 9:38
74. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 27:45 + 9:45
75. Pistor Matej 45S7300 OK Slovenj Gradec 28:20 + 10:20
76. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 28:32 + 10:32
77. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 29:09 + 11:09
78. Victor DESREUMAUX 56F9400 Noyon 30:55 + 12:55
79. Vidovič Iztok 45S7600 OK Slovenj Gradec 31:27 + 13:27
80. Bethaz Alberto 13I8400 IKP 31:48 + 13:48
81. Toth Zoltan 18R7800 CS Garage Racing 32:48 + 14:48
Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka DISK
Wallas Gert 23A9000 NF Villach DISK
Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha DISK
M21A
4.57 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Jakub 3RC8800 RD LOB 19:54
2. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 20:31 + 0:37
3. Konring Andreas 1GD9000 Søllerød OK 20:45 + 0:51
4. Kalvaitis Danius 31L9400 IOSK Budakalnis 21:24 + 1:30
5. Proschowsky Andreas 14D9200 OK Øst 21:36 + 1:42
6. Bedő Csaba 14H9200 MTBO Hungary 21:37 + 1:43
7. Beöthy Ádám 14H9000 MTBO Hungary 22:11 + 2:17
8. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 22:35 + 2:41
9. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 22:44 + 2:50
10. Jedlička Marek XHK7502 GHOST RUBENA racing team 22:54 + 3:00
11. Husák Václav XHK7702 GHOST RUBENA racing team 23:00 + 3:06
12. Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko 23:05 + 3:11
13. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 23:06 + 3:12
14. Kirilla Péter 14H9400 MTBO Hungary 23:29 + 3:35
15. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 23:31 + 3:37
16. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 23:36 + 3:42
17. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 23:43 + 3:49
18. Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 23:57 + 4:03
19. Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 24:00 + 4:06
20. Goder Josef ZUP8201 MTBO ČZU Praha 24:12 + 4:18
21. Drobník Lukáš SJC8500 TJ Sportcentrum Jičín 24:23 + 4:29
22. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 24:26 + 4:32
23. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 24:37 + 4:43
24. Karlík Michal VIV8000 GIGANT Orienteering 24:52 + 4:58
25. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 25:01 + 5:07
26. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 25:03 + 5:09
27. Bezouška Tomáš DMS7601 Dynamo Malá Skála 25:04 + 5:10
28. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 25:11 + 5:17
29. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 25:24 + 5:30
30. Johansen Henrik Konge 1AD9101 Team Denmark 25:52 + 5:58
31. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 26:16 + 6:22
32. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 26:24 + 6:30
33. Tománek Otakar VLI8300 Slavia Liberec orienteering 26:40 + 6:46
34. Horvát Petr 3RC9400 RD LOB 26:56 + 7:02
35. Jiran Jan XHK7701 GHOST RUBENA racing team 27:16 + 7:22
36. Rasko Yuriy 24U8400 Lyder Tur 27:33 + 7:39
37. Šenk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 27:41 + 7:47
38. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 28:30 + 8:36
39. Šafka Dan 73X9100 Opět na Kozla 28:35 + 8:41
40. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 29:51 + 9:57
41. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 30:39 + 10:45
42. Burmann Rainer 21A9201 OLT Transdanubien 31:05 + 11:11
43. Pais Mart 17E7600 Metsaratturid MTBO 32:31 + 12:37
Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Pašek František ZUP7601 MTBO ČZU Praha DISK
M21B
3.89 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíček Tomáš KNC8700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 20:20
2. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 20:22 + 0:02
3. Šmíd Ivo SJC7700 TJ Sportcentrum Jičín 20:32 + 0:12
4. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 20:46 + 0:26
5. Bezděk Václav ABR8502 A-team NOVO Bruntál 20:54 + 0:34
6. Kovařík Radovan XHK8503 GHOST RUBENA racing team 21:07 + 0:47
7. Skoupý Jan VIV9400 GIGANT Orienteering 21:10 + 0:50
8. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 21:20 + 1:00
9. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:40 + 1:20
10. Michalička David ZUP8001 MTBO ČZU Praha 21:42 + 1:22
11. Jedlička Lukáš XHK8100 GHOST RUBENA racing team 22:25 + 2:05
12. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 22:32 + 2:12
13. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 23:13 + 2:53
14. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 23:35 + 3:15
15. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 23:50 + 3:30
16. Komín David LME7401 SK Los Mělník 24:00 + 3:40
17. Jiran Václav XBM7601 PELL’S ABND RACING TEAM 24:07 + 3:47
18. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 24:10 + 3:50
19. Bitter Aleš KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:23 + 4:03
20. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 24:34 + 4:14
21. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 24:42 + 4:22
22. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 24:43 + 4:23
23. Uhlemann Ulf 74D7901 ESV Dresden MTBO 24:50 + 4:30
24. Pátek Richard SBK7609 KOB Start Blansko 25:03 + 4:43
25. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 25:19 + 4:59
26. Andrejc Gregor 45S7000 OK Slovenj Gradec 25:26 + 5:06
26. Zdanavicius Tomas 42L8200 OK Dainava 25:26 + 5:06
28. Hodoň Miroslav VIV8100 GIGANT Orienteering 26:55 + 6:35
29. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 27:00 + 6:40
30. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 27:34 + 7:14
31. Krnáč Peter 34S7700 Viatoris Zvolen 27:48 + 7:28
32. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 28:35 + 8:15
33. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 29:16 + 8:56
34. Fahrland Christian 55D8900 GRT/ESV BITTERFELD 30:07 + 9:47
35. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 31:27 + 11:07
Horák Pavel VSP7200 USK Praha DISK
Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna DISK
Haberecht Ralf 55D7800 GRT/ESV BITTERFELD DISK
M21C
3.23 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 18:52
2. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 20:40 + 1:48
3. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 21:01 + 2:09
4. Kinde Kálmán 14H6800 MTBO Hungary 21:55 + 3:03
5. Havlůj František VSP8308 USK Praha 22:08 + 3:16
6. Doležal Tomáš 1BX8400 AAA 22:58 + 4:06
7. Jirásek Radek XPU7802 PARDUBICE BIKERS 23:45 + 4:53
8. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 23:59 + 5:07
9. Kiss Zoltán 14H6500 MTBO Hungary 24:11 + 5:19
10. Vajda Peter 14H8000 MTBO Hungary 25:15 + 6:23
11. Csordás Kornél 14H7700 MTBO Hungary 26:35 + 7:43
12. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 26:48 + 7:56
13. Molnár Attila 14H7000 MTBO Hungary 28:36 + 9:44
14. Reif Jan TSU8604 LKT 80 Šumperk 30:29 + 11:37
15. Pačes Martin FSP7902 VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:27 + 13:35
Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno DISK
Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk DISK
M40
4.00 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 16:57
2. Pedersen Lasse Brun 14D7400 OK Øst 17:22 + 0:25
3. Kyyrönen Samuli 41F7000 Rajamäen Rykmentti 19:13 + 2:16
4. Gasperotti Ivan 26I7000 National Team Italy 19:20 + 2:23
5. Zrník Tomáš VIV7118 GIGANT Orienteering 19:25 + 2:28
6. Viitmaa Alar 11E7000 OK Lehola 19:44 + 2:47
7. HOFFMANN BJARNE 1ED6900 OK Pan 19:45 + 2:48
8. Valík Luděk VIV7101 GIGANT Orienteering 20:00 + 3:03
9. Malátek Rastislav VBA7401 ŠK VAZKA Bratislava 20:03 + 3:06
10. Bureš Pavel XBM7549 PELL’S ABND RACING TEAM 20:07 + 3:10
11. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 20:18 + 3:21
12. Windrum Andrew 21G7100 Airienteers 20:35 + 3:38
13. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 20:36 + 3:39
14. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 20:43 + 3:46
15. Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering 21:12 + 4:15
16. Venelaine Margus 19E7000 Estonian MTBO Team 21:13 + 4:16
17. Marosffy Daniel 13H7300 Fonnyadt Makk 21:19 + 4:22
18. Sacchet Daniele 26I6700 National Team Italy 21:26 + 4:29
19. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 21:44 + 4:47
20. Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 21:55 + 4:58
21. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 22:16 + 5:19
22. Kalvaitis Darius 31L6801 IOSK Budakalnis 22:20 + 5:23
23. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 22:32 + 5:35
24. Voutilainen Arto 62F7500 Muuramen Rasti 22:36 + 5:39
25. Fraňo Peter 53S7100 KOB Sokol Pezinok 23:02 + 6:05
26. Kalsztein Karol 86P7400 PKO HARPAGAN Gdańsk 23:06 + 6:09
27. Minchukov Alexander 11B7300 Kamvol/Minsk 23:07 + 6:10
28. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 23:08 + 6:11
29. Skoupý Jan VIV7001 GIGANT Orienteering 23:12 + 6:15
30. Arvydas Žvirblis 31L0000 IOSK Budakalnis 23:16 + 6:19
30. Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín 23:16 + 6:19
32. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 23:18 + 6:21
33. Jurgaitis Vaidas 45L7100 S-Sportas 23:29 + 6:32
34. Šmahel David TBM7407 KOS TJ Tesla Brno 23:34 + 6:37
35. Rubaževičius Jurgis 16L6900 Fortuna OK 23:43 + 6:46
36. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 23:44 + 6:47
37. PEREZ JARAMILLO DAVID 18E7100 MTBO Spain 24:05 + 7:08
38. Sturm Michael 72D6800 ESV Bitterfeld 24:10 + 7:13
39. Bober Bartłomiej 86P6800 PKO HARPAGAN Gdańsk 24:23 + 7:26
40. Lindholm Michael 1DD7000 OK Sorø 24:39 + 7:42
41. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 24:59 + 8:02
42. Antoš Svatopluk SJC6602 TJ Sportcentrum Jičín 25:18 + 8:21
43. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 25:24 + 8:27
44. Kašpar Jaroslav SSU7004 SK Severka Šumperk 25:26 + 8:29
45. Kaden Olaf 27D5500 tomotion racing 25:37 + 8:40
46. THIERY Sebastien 56F7200 Noyon 25:46 + 8:49
47. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 25:49 + 8:52
48. Cucalón Irache Senén 18E6700 MTBO Spain 25:50 + 8:53
49. ELHOMBRE ANGEL 18E7200 MTBO Spain 25:58 + 9:01
50. Raj Gregor 45S7400 OK Slovenj Gradec 26:06 + 9:09
51. Geisler Michal SKL7500 SMS Team Kladno 26:13 + 9:16
52. Dankó István 12H6901 TIPO TKE 26:51 + 9:54
53. Vít Vlastimil 92C6801 Sokolovští veteráni 26:56 + 9:59
54. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 27:16 + 10:19
55. Švarcbach Michal KNC7001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 27:32 + 10:35
56. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 27:43 + 10:46
57. Pálfi Antal 14H6600 MTBO Hungary 29:11 + 12:14
58. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 31:08 + 14:11
59. Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 31:21 + 14:24
60. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:21 + 15:24
61. Olsson Peter 1CS7000 OK Djerf 32:56 + 15:59
62. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 33:15 + 16:18
Conn Andy 12G1500 GB MTBO DISK
Klech Richard 3RC7200 RD LOB DISK
M50
3.46 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kollberg Stefan 56S6000 Eksjö SOK 17:27
2. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 18:21 + 0:54
3. Michel Denaix 72F6000 COCS 19:02 + 1:35
4. Hejna Jiří KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 19:16 + 1:49
5. Sonnenberg Sergej 1JD5600 Osanbrücker TB 19:29 + 2:02
6. Jankó Tamás 14H5800 MTBO Hungary 19:30 + 2:03
7. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 19:51 + 2:24
8. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 20:27 + 3:00
9. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 20:50 + 3:23
10. Sucksdorff Bjarke 1HD6100 Allerød OK 21:02 + 3:35
11. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 21:06 + 3:39
12. Hansen Troels Bent 1HD5800 Allerød OK 21:38 + 4:11
13. Serralheiro Inácio 61P5800 Clube de Orientaçāo do Centro COC 21:41 + 4:14
14. Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO 22:09 + 4:42
15. Melcher Michael 25A6200 MTBO Youth Team Austria 22:21 + 4:54
16. Peths Pavel ABR5801 A-team NOVO Bruntál 23:20 + 5:53
17. John Rawden 12G0000 GB MTBO 23:46 + 6:19
18. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 24:11 + 6:44
19. Christian PROST 48F0000 C.O.Colmar 24:29 + 7:02
20. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 24:31 + 7:04
21. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 24:32 + 7:05
22. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 24:55 + 7:28
23. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 25:06 + 7:39
24. Rochford Iain 69F0001 Youth French team 25:36 + 8:09
25. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 25:48 + 8:21
26. Jansson Torbjörn 99S5800 OK Tyr 26:20 + 8:53
27. Serralheiro Pedro 61P6100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 26:48 + 9:21
28. Strumskis Mindaugas 43L6300 OK Perkūnas 27:20 + 9:53
29. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 27:25 + 9:58
30. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 27:36 + 10:09
31. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 28:03 + 10:36
32. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 28:57 + 11:30
33. Dawson Keith 12G5800 GB MTBO 29:13 + 11:46
34. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 34:57 + 17:30
35. Vodovnik Mirko 45S5600 OK Slovenj Gradec 42:43 + 25:16
Gustavsson Per 22S6100 Göteborg-Majorna OK DISK
Mets Miklós 14H6100 MTBO Hungary DISK
LORANG François 69F0010 Youth French team DISK
HERMET Andre 69F5600 Youth French team DISK
Németh Zsolt 44H6500 Veszprémi Honvéd SE DISK
Havlíček Ivo KNC5800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
M60
3.46 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 20:40
2. Nielsen Jorgen 1HD5200 Allerød OK 21:44 + 1:04
3. Norman Stuart 21G5400 Airienteers 22:20 + 1:40
4. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 22:52 + 2:12
5. Collins Nick 14N5100 North West Orienteering Club 23:19 + 2:39
6. RAHM Walter 4TC4800 OLG Pfäffikon 24:02 + 3:22
7. Hausner Jan 1FD4401 OK Øst Birkerød 27:08 + 6:28
8. Fink Karl 19A4900 OLC Graz 27:22 + 6:42
9. Andren Esbjörn 97S5000 Kvarnsvedens GOIF OK 27:38 + 6:58
10. Müller Petr JEP4800 Jehlanka Team 27:57 + 7:17
11. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 29:08 + 8:28
12. Gelderman Chris 14N4200 North West Orienteering Club 35:28 + 14:48
13. Andersen Tage V. 1FD4500 OK Øst Birkerød 44:02 + 23:22
Garden Rob 14N4900 North West Orienteering Club DISK
Wollgarten Hermann 91G5000 91G - Hansa Simmer DISK
Rasmussen John 1BD0000 Silkeborg OK DISK
OL
3.89 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Ondřej XHK8505 GHOST RUBENA racing team 21:10
2. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 23:37 + 2:27
3. Homola Dušan 98C7400 Neregistrovaní - Žabouš 26:53 + 5:43
4. Pilný Jiří 37C7000 Bez registrace 30:04 + 8:54
OS
2.48 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bergman Camilla 1FD4400 OK Øst Birkerød 16:06
2. Váchová Ilona 37C - Bez registrace 23:25 + 7:19
3. Vítová Jana 92C7350 Sokolovští veteráni 25:03 + 8:57
4. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 28:55 + 12:49
W14
2.37 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rubaževičiute Ula 16L0150 Fortuna OK 18:06
2. Voutilainen Lotta 62F0400 Muuramen Rasti 24:17 + 6:11
3. Vítová Lucie LPM0000 OK Lokomotiva Plzeň 28:03 + 9:57
4. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 60:53 + 42:47
5. Villar-Thiery Faustine 56F0850 Noyon 81:53 + 63:47
Skoupá Vendula VIV0152 GIGANT Orienteering DISK
W17
2.48 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DEVILLERS Constance 69F0051 Youth French team 10:56
2. SIPOS Mathilde 69F0052 Youth French team 11:39 + 0:43
3. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 12:13 + 1:17
4. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:42 + 1:46
5. GIRARD Clarisse 69F0056 Youth French team 12:53 + 1:57
6. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 13:06 + 2:10
7. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 13:16 + 2:20
8. Kalvaityte Austeja 31L9950 IOSK Budakalnis 13:39 + 2:43
9. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:29 + 3:33
10. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 14:32 + 3:36
11. Olsson Erica 1CS0050 OK Djerf 15:04 + 4:08
12. GARCIN Lou 69F0054 Youth French team 15:12 + 4:16
13. FAUTRAT Pauline 69F0053 Youth French team 15:45 + 4:49
14. Rubaževičiute Egle 16L9950 Fortuna OK 15:47 + 4:51
15. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:53 + 4:57
16. Tomaselli Michela 26I9850 National Team Italy 15:54 + 4:58
17. Brejnak Natalia 86P0300 PKO HARPAGAN Gdańsk 16:07 + 5:11
18. Voutilainen Viivi 62F0050 Muuramen Rasti 16:15 + 5:19
19. Lisewska Agnieszka 86P0450 PKO HARPAGAN Gdańsk 16:25 + 5:29
19. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:25 + 5:29
19. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 16:25 + 5:29
22. DENOUAL Marine 69F0055 Youth French team 17:20 + 6:24
23. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:45 + 6:49
24. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 18:20 + 7:24
25. Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 19:25 + 8:29
26. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 19:54 + 8:58
Spanner Katrine 1AD0050 Team Denmark DISK
W20
3.65 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michnovič Viktorija 43L9750 OK Perkūnas 18:34
2. Babrauskaite Patricija 43L9650 OK Perkūnas 19:47 + 1:13
3. DENAIX Lou 69F0050 Youth French team 20:34 + 2:00
4. Fantoni Antonella 23A9750 NF Villach 20:48 + 2:14
5. Hofer Saskia 25A9650 MTBO Youth Team Austria 21:12 + 2:38
6. Pirker Lisa 25A9551 MTBO Youth Team Austria 21:20 + 2:46
7. Ryge Carlsen Caroline 1AD9550 Team Denmark 22:16 + 3:42
8. Ritter Julia 25A9550 MTBO Youth Team Austria 22:33 + 3:59
9. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 24:19 + 5:45
10. BUCAMP Noémie 56F0000 Noyon 24:42 + 6:08
11. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 25:21 + 6:47
12. Waldmann Brigitte 25A9750 MTBO Youth Team Austria 29:41 + 11:07
13. Přibylová Anežka PFP9750 VŠSK PedF UK Praha 30:38 + 12:04
14. Žuchová Daniela SMR9750 SK SNS Smržovka 32:10 + 13:36
W21E
4.43 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benham Emily 12G1550 GB MTBO 20:57
2. Barlet Gaelle 58F8800 Team Elite MTBO 21:24 + 0:27
3. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 21:28 + 0:31
4. Hoffmann Nina 1AD7350 Team Denmark 21:35 + 0:38
5. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 22:23 + 1:26
6. Garde Hana 58F8450 Team Elite MTBO 22:29 + 1:32
7. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 22:38 + 1:41
8. Scaravonati Laura 26I7850 National Team Italy 22:47 + 1:50
9. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 23:04 + 2:07
10. Arlauskiene Ramune 31L7350 IOSK Budakalnis 23:11 + 2:14
11. Rothweiler Maja 7MC8450 Thömus Racing Team 23:20 + 2:23
12. Zinkl Sonja 54A8150 Austria MTBO Team 23:33 + 2:36
13. Gelderman Marquita 14N6750 North West Orienteering Club 23:34 + 2:37
14. Christoffersen Cacilie 1AD0051 Team Denmark 23:37 + 2:40
15. Stengard Ingrid 45F7551 OK Trian 24:14 + 3:17
16. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 24:15 + 3:18
17. Laurila Susanna 44F8950 Jalasjärven Jalas 24:16 + 3:19
18. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 24:40 + 3:43
19. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 24:55 + 3:58
20. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 25:13 + 4:16
21. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 25:28 + 4:31
22. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 25:32 + 4:35
23. Anna Kamińska 94P0050 Polish MTBO National Team 25:37 + 4:40
24. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 25:42 + 4:45
25. Zaliauskaite Algirda 43L9450 OK Perkūnas 25:43 + 4:46
26. Füzy Anna 14H7650 MTBO Hungary 26:04 + 5:07
27. Reiner Marina 23A9150 NF Villach 26:16 + 5:19
28. Konring Caroline 1GD9250 Søllerød OK 26:31 + 5:34
29. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 26:40 + 5:43
30. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 27:42 + 6:45
31. Jackson Carolyn 24A5750 (GER) Hansa Simmerath 27:53 + 6:56
32. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 29:04 + 8:07
33. Lamichová Martina XHK9150 GHOST RUBENA racing team 29:06 + 8:09
34. Tučková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 30:11 + 9:14
35. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO 32:58 + 12:01
36. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 33:10 + 12:13
37. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 33:11 + 12:14
38. Kinde Vanda 14H9450 MTBO Hungary 39:12 + 18:15
39. Tyson Adel 12G7750 GB MTBO 45:55 + 24:58
40. Naryshkina Olga 11B7250 Kamvol/Minsk 46:41 + 25:44
41. Creswick Natalie 12G7751 GB MTBO 47:24 + 26:27
Sogaard Camilla 1AD9150 Team Denmark DISK
Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk DISK
W21A
3.65 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 20:25
2. Jedličková Zuzana XHK8150 GHOST RUBENA racing team 20:45 + 0:20
3. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 21:22 + 0:57
4. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 21:45 + 1:20
5. Jiranová Kateřina XHK8350 GHOST RUBENA racing team 21:53 + 1:28
6. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 21:55 + 1:30
7. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 22:17 + 1:52
7. Jakobová Adélka VSP9050 USK Praha 22:17 + 1:52
9. Kotačková Lenka EKP8387 VŠTJ Ekonom Praha 22:57 + 2:32
10. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 23:05 + 2:40
11. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 23:08 + 2:43
12. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:11 + 2:46
13. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 23:17 + 2:52
14. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 23:28 + 3:03
15. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 24:30 + 4:05
16. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 24:35 + 4:10
17. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 24:41 + 4:16
18. Plysevskaja Kira 31L8450 IOSK Budakalnis 24:44 + 4:19
19. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 24:51 + 4:26
20. Šenková Natalia VBA8554 ŠK VAZKA Bratislava 24:59 + 4:34
21. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko 25:13 + 4:48
22. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 25:14 + 4:49
23. Hanajová Káťa SMR8451 SK SNS Smržovka 25:15 + 4:50
24. Stachoňová Barbara SBK8451 KOB Start Blansko 25:30 + 5:05
25. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 25:36 + 5:11
26. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 25:37 + 5:12
27. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 25:40 + 5:15
28. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 26:03 + 5:38
29. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:32 + 6:07
29. Jeníčková Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 26:32 + 6:07
31. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 26:46 + 6:21
32. Horová Klára VSP8455 USK Praha 28:13 + 7:48
33. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 29:43 + 9:18
34. Strasser Spela 1DS8050 Mariborski OK 32:52 + 12:27
35. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 35:14 + 14:49
Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko DISK
W21B
3.13 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 17:17
2. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 19:56 + 2:39
3. Kuželová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:51 + 3:34
4. Michaličková Veronika ZUP8651 MTBO ČZU Praha 21:26 + 4:09
5. Drahorádová Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 21:33 + 4:16
6. Homolová Gabriela 98C7750 Neregistrovaní - Žabouš 22:21 + 5:04
7. Kiss Vivien 14H9201 MTBO Hungary 22:45 + 5:28
8. Valíková Petra VIV7350 GIGANT Orienteering 23:39 + 6:22
9. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 24:21 + 7:04
10. Rohtla Merle 17E8150 Metsaratturid MTBO 24:55 + 7:38
11. Balažič Petja 45S8350 OK Slovenj Gradec 24:59 + 7:42
12. Mědílková Iva SKL7150 SMS Team Kladno 25:03 + 7:46
13. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 25:48 + 8:31
14. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 27:18 + 10:01
15. Raj Nastja 45S0000 OK Slovenj Gradec 27:24 + 10:07
16. Hejnová Aneta KNC9350 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 27:29 + 10:12
17. Aart Helen 17E8350 Metsaratturid MTBO 27:39 + 10:22
18. Kinde Zsófia 14H9550 MTBO Hungary 28:14 + 10:57
19. Novotná Veronika BOR8052 OK Jiskra Nový Bor 28:40 + 11:23
20. Visinski Andrejc Maja 45S8150 OK Slovenj Gradec 31:19 + 14:02
21. Karlíková Zuzana VIV8050 GIGANT Orienteering 35:28 + 18:11
22. Mišoňová Ivana SMR7451 SK SNS Smržovka 39:58 + 22:41
23. Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 40:51 + 23:34
24. Bonne Camilla Franzisk 1AD7850 Team Denmark 44:42 + 27:25
Skobova Tereza VIP7855 SK VIPrahlo DISK
Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Vajda-Kovács Ágnes 14H8250 MTBO Hungary DISK
Žuchová Nikola SMR9351 SK SNS Smržovka DISK
W40
3.13 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Divilová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 16:29
2. VILLAR Aurélie 56F5601 Noyon 17:18 + 0:49
3. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 17:52 + 1:23
4. Venelaine Marje 19E7550 Estonian MTBO Team 17:53 + 1:24
5. Marosffy Orsolya 45H7200 Száguldó Virágok 18:38 + 2:09
6. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 18:57 + 2:28
7. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 19:02 + 2:33
8. Rubaževičiene Giedre 16L6950 Fortuna OK 19:59 + 3:30
9. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 20:01 + 3:32
10. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 21:18 + 4:49
11. Hausermann Ursula 9DC5900 OLG Thun 21:31 + 5:02
12. sonnenberg Olga 74D5850 ESV Dresden MTBO 21:32 + 5:03
13. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 21:58 + 5:29
14. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 23:38 + 7:09
15. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:13 + 7:44
16. Malkova Elena 18D6300 Post SV Dresden 24:29 + 8:00
17. Németh Zsoltné 44H6850 Veszprémi Honvéd SE 26:23 + 9:54
18. Németh Ágnes 14H6950 MTBO Hungary 27:27 + 10:58
19. Zajícová Petra LOV7351 lepus.cz 29:27 + 12:58
20. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 38:55 + 22:26
21. Török Lavinia 29A7200 ÖTK-Wien 60:19 + 43:50
Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno DISK
W50
2.48 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 13:50
2. Kollberg Monica 56S6151 Eksjö SOK 13:59 + 0:09
3. Somers Cock Charlie 21G6050 Airienteers 14:23 + 0:33
4. Bergmann Charlotte 1HD6450 Allerød OK 15:45 + 1:55
5. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 17:21 + 3:31
6. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 19:09 + 5:19
7. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 20:04 + 6:14
8. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 20:07 + 6:17
9. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 20:15 + 6:25
10. Jansson Birgitta 99S5750 OK Tyr 21:19 + 7:29
11. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 23:37 + 9:47
12. Sucksdorff Gigi 1HD6300 Allerød OK 24:33 + 10:43
13. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 27:58 + 14:08
14. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 28:26 + 14:36
15. Balažič Irena 45S6050 OK Slovenj Gradec 31:26 + 17:36
Annie Peronno 48F6001 C.O.Colmar DISK
W60
2.48 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausner Birgit 1FD5050 OK Øst Birkerød 18:02
2. MacLassen Ansa 1CD4950 Rold skov OK 19:17 + 1:15
3. Brunstedt Kirsten 1FD4850 OK Øst Birkerød 20:09 + 2:07
4. Lukavcová Lenka SMR5450 SK SNS Smržovka 20:36 + 2:34
5. Sommer Ellis Byrgiel 1FD4350 OK Øst Birkerød 20:43 + 2:41
6. Haarsma Kay 57A5450 Tintookies 22:59 + 4:57
7. Gelderman Yett 14N4250 North West Orienteering Club 25:45 + 7:43
8. Králová Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 37:15 + 19:13
Liley Kathy 16A4750 Yarra Valley OC DISK