Výsledky závodu: Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: D21E

Datum:
04.06.2016
Místo konání:
Ivančice, sportovní hala
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ivančice, M=1:4000, E=2m
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2, Ptáček Pavel - R3
D21E
2.40 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9557
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 14:31 10142
2. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 14:32 + 0:01 10130
3. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 14:33 + 0:02 10119
4. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 14:51 + 0:20 9910
5. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 14:57 + 0:26 9840
6. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 15:01 + 0:30 9794
7. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 15:10 + 0:39 9689
8. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 15:12 + 0:41 9666
9. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 15:15 + 0:44 9631
10. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 15:19 + 0:48 9584
11. Chromá Kateřina ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno 15:29 + 0:58 9468
11. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 15:29 + 0:58 9468
13. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 15:42 + 1:11 9317
14. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 16:03 + 1:32 9073
15. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 16:08 + 1:37 9015
16. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 16:11 + 1:40 8980
17. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 16:24 + 1:53 8829
18. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 17:06 + 2:35 8341
19. Košárková Iva AOP8152 R Orientační Běh Opava 17:17 + 2:46 8214
20. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 17:38 + 3:07 7970
21. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 17:47 + 3:16 7865
22. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 17:49 + 3:18 7842
23. Šimková Johanka ZBM9350 E SK Žabovřesky Brno 17:50 + 3:19 7830
24. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 18:29 + 3:58 7377
25. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 18:55 + 4:24 7075
Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno DISK 0