Event results: Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Class: H21E

Date:
2016/06/04
Place:
Ivančice, sportovní hala
Organiser:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Used map:
Ivančice, M=1:4000, E=2m
Director:
Ptáček Ladislav
Referee:
Aleš David - R1
Course setter:
Ptáček Pavel - R2, Ptáček Pavel - R3
H21E
2.80 km, 20 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9722
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 13:19 10445
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 13:33 + 0:14 10267
3. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 13:38 + 0:19 10204
4. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 14:03 + 0:44 9886
5. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 14:15 + 0:56 9733
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 14:17 + 0:58 9708
7. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 14:20 + 1:01 9669
8. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 14:21 + 1:02 9657
9. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 14:27 + 1:08 9580
10. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 14:30 + 1:11 9542
11. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 14:36 + 1:17 9466
11. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 14:36 + 1:17 9466
13. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 14:44 + 1:25 9364
14. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 14:45 + 1:26 9351
15. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 14:49 + 1:30 9300
16. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 14:50 + 1:31 9288
17. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 14:56 + 1:37 9211
18. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 14:59 + 1:40 9173
19. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 15:00 + 1:41 9160
20. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 15:13 + 1:54 8995
20. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 15:13 + 1:54 8995
22. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 15:23 + 2:04 8868
23. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 15:25 + 2:06 8842
24. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 15:31 + 2:12 8766
25. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 15:33 + 2:14 8741
26. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 15:34 + 2:15 8728
27. Kamenický Jakub PHK9104 R OK 99 Hradec Králové 15:37 + 2:18 8690
28. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 15:47 + 2:28 8562
29. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 15:52 + 2:33 8499
30. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 16:01 + 2:42 8384
31. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 16:13 + 2:54 8232
32. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 16:36 + 3:17 7939
33. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:02 + 3:43 7608
34. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 17:16 + 3:57 7430
35. Fr?yd J?rgen 36N0000 C Larvik OK 20:03 + 6:44
36. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 20:58 + 7:39 4606
Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín DISK 0
Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering
Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové