Výsledky závodu: Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: D20A

Datum:
04.06.2016
Místo konání:
Ivančice, sportovní hala
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ivančice, M=1:4000, E=2m
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2, Ptáček Pavel - R3
D20A
2.20 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8259
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 13:13 8983
2. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 13:34 + 0:21 8758
3. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 13:56 + 0:43 8521
4. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 14:00 + 0:47 8478
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 14:17 + 1:04 8295
6. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 14:29 + 1:16 8166
7. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 14:34 + 1:21 8113
8. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 14:59 + 1:46 7844
9. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 15:16 + 2:03 7661
10. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:19 + 2:06 7629
11. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 15:28 + 2:15 7532
12. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 15:32 + 2:19 7489
13. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 15:42 + 2:29 7382
14. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 15:48 + 2:35 7317
15. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 15:56 + 2:43 7231
16. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 16:05 + 2:52 7134
17. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 16:32 + 3:19 6844
18. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 16:35 + 3:22 6812
19. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 16:37 + 3:24 6790
20. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 16:50 + 3:37 6651
21. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:58 + 3:45 6565
22. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 17:01 + 3:48 6532
23. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 17:18 + 4:05 6350
Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0