Výsledky závodu: Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: D21A

Datum:
04.06.2016
Místo konání:
Ivančice, sportovní hala
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ivančice, M=1:4000, E=2m
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2, Ptáček Pavel - R3
D21A
2.00 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7670
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hepnerová Martina SHK8152 R OK Slavia Hradec Králové 15:02 8187
2. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 15:05 + 0:03 8160
3. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 15:18 + 0:16 8043
3. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 15:18 + 0:16 8043
5. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 15:19 + 0:17 8035
6. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 15:31 + 0:29 7927
7. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 15:34 + 0:32 7900
8. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 15:38 + 0:36 7864
9. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 15:45 + 0:43 7802
10. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 15:54 + 0:52 7721
11. Hlubučková Kristýna KAM9551 R OK Kamenice 15:55 + 0:53 7712
12. Vávrová Veronika ASU8598 C Magnus Orienteering 15:56 + 0:54 7703
13. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:00 + 0:58 7668
14. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 16:15 + 1:13 7533
15. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 16:19 + 1:17 7497
16. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 16:21 + 1:19 7480
17. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 16:23 + 1:21 7462
18. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 16:24 + 1:22 7453
18. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 16:24 + 1:22 7453
20. Horáková Veronika TUR8751 C OOB TJ Turnov 16:37 + 1:35 7336
21. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 16:38 + 1:36 7327
22. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 16:42 + 1:40 7292
23. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:46 + 1:44 7256
23. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 16:46 + 1:44 7256
25. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 16:49 + 1:47 7229
26. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 17:10 + 2:08 7041
27. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 17:18 + 2:16 6969
28. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 17:24 + 2:22 6916
28. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 17:24 + 2:22 6916
30. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 17:31 + 2:29 6853
31. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 17:35 + 2:33 6817
32. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:42 + 2:40 6755
33. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 17:45 + 2:43 6728
34. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 18:08 + 3:06 6522
35. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:19 + 3:17 6423
36. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 18:38 + 3:36 6253
37. Šestáková Petra RBK9357 C SK Radioklub Blansko 18:54 + 3:52 6110
38. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 19:14 + 4:12 5931
39. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 19:18 + 4:16 5895
40. Stehlíková Jana ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno 21:02 + 6:00 4965
41. Hegerová Petra RBK9355 C SK Radioklub Blansko 21:26 + 6:24 4750
Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering DISK 0