Výsledky závodu: MMČR+ECTO #9

Datum:
19.09.2015
Místo konání:
Javorník
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
A-Open     E-Junior     E-Open     E-Para    
A-Open
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Däldehög Kerstin 1MS4550
9 bodů / 109 sekund 
2. Lockerová Milena SRK7251
8 bodů / 97 sekund 
E-Junior
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Forst Antonín MFP0101
20 bodů / 12 sekund 
2. Locker Tomáš SRK9802
18 bodů / 15 sekund 
3. Narvaišs Nauris 57L9700
17 bodů / 30 sekund 
4. Locker Daniel SRK0200
14 bodů / 16 sekund 
5. Mierlauks Kristaps 57L0300
13 bodů / 27 sekund 
E-Open
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Stalnacke Erik 59S7700
22 bodů / 18 sekund 
2. Forst Libor MFP6301
22 bodů / 27 sekund 
3. Furucz Ján ZAK7201
22 bodů / 69 sekund 
4. Fredholm Martin 14S7700
22 bodů / 76 sekund 
5. Fišer Jiří SLP8503
21 bodů / 12 sekund 
6. Kurfürst Pavel FSP7400
21 bodů / 14 sekund 
7. Hyvönen Sami 78F0000
21 bodů / 14 sekund 
8. Rukšans Janis 38L0002
21 bodů / 16 sekund 
9. Stankevič Robertas 59L0000
21 bodů / 18 sekund 
10. Bettin Renato 22I6500
21 bodů / 25 sekund 
11. Tertsunen Ari 47F5600
21 bodů / 26 sekund 
12. Opanasenko Mykola 27U5500
21 bodů / 30 sekund 
13. Rukšane Zita 38L0000
21 bodů / 76 sekund 
14. Tisljar Ivo 39H0000
21 bodů / 79 sekund 
15. KACIN EMIL 91SOOOO
21 bodů / 83 sekund 
16. De Pieri Susy 22I7650
20 bodů / 12 sekund 
17. Slovák Miroslav SHK7704
20 bodů / 13 sekund 
18. Cera Michele 22I8400
20 bodů / 16 sekund 
19. Keresteš Krešo 89S7000
20 bodů / 17 sekund 
20. Silvervret Lars 1KS0000
20 bodů / 18 sekund 
21. Trocha Roman 21P6300
20 bodů / 24 sekund 
22. Junttila Esko 62F5200
20 bodů / 29 sekund 
23. Rex William 1NS0000
20 bodů / 35 sekund 
24. Wieszaczewski Jacek 21P8500
20 bodů / 40 sekund 
25. Furucz Dušan ZAK7100
20 bodů / 68 sekund 
26. Lundkvist Erik 82S6200
20 bodů / 69 sekund 
27. Kalousek Jiří DKP6901
20 bodů / 78 sekund 
28. Jacobson Anna 74F7950
20 bodů / 80 sekund 
29. Jovaiša Andrius 34L0000
20 bodů / 153 sekund 
30. Däldehög Karl-Gustaf 1MS4300
19 bodů / 29 sekund 
31. Puhovkin Anton 27U9100
19 bodů / 32 sekund 
32. Aftevik Mikael 92S7300
19 bodů / 96 sekund 
33. Lenarduzzi Fulvio 22I5000
19 bodů / 116 sekund 
34. Kewley John 27G0000
18 bodů / 20 sekund 
35. Rukšans Atis 38L0001
18 bodů / 22 sekund 
36. Mihaczi Zoltan 12H6700
18 bodů / 70 sekund 
37. Sandström Bosse 88S6000
18 bodů / 74 sekund 
38. Locker Martin SRK7001
18 bodů / 80 sekund 
39. Kobzarev Alexander 24R5200
18 bodů / 82 sekund 
40. Šimková Markéta LME7755
17 bodů / 34 sekund 
41. Puternicka Joanna 21P8750
17 bodů / 74 sekund 
42. Kurfürstová Magdalena FSP7852
17 bodů / 79 sekund 
43. Antosik Małgorzata 1DP8250
17 bodů / 84 sekund 
44. Šimek Miroslav LME6300
17 bodů / 86 sekund 
45. Koponen Pentti 61F3800
17 bodů / 102 sekund 
46. Andersson Göran 1JS0000
16 bodů / 27 sekund 
47. Fredholm Eva 14S4550
16 bodů / 29 sekund 
48. Fredholm Owe 14S4600
16 bodů / 39 sekund 
49. Narvaišs Normunds 57L6300
15 bodů / 24 sekund 
50. Forstová Lenka MFP6850
15 bodů / 26 sekund 
51. Johansson Johan 1LS5900
15 bodů / 49 sekund 
52. Keresteš Mateja 89S6650
15 bodů / 79 sekund 
53. Sławiński Tadeusz 78P7300
14 bodů / 27 sekund 
54. Ligienza Krzysztof 21P7200
14 bodů / 94 sekund 
55. SOCHA Zbigniew 81P5400
13 bodů / 82 sekund 
56. Krajcarová Senta SKM6450
13 bodů / 139 sekund 
57. Vovk Yana 27U7350
12 bodů / 52 sekund 
58. Gdula Jacek 21P4800
12 bodů / 154 sekund 
59. Johansson Renée 1LS1234
0 bodů / 155 sekund 
E-Para
Místo
Jméno
Reg. číslo
1. Kosťová Jana KVP7450
22 bodů / 17 sekund 
2. Jansson Ola 87S6600
21 bodů / 28 sekund 
3. Doležalová Hanka VRL8851
21 bodů / 31 sekund 
4. Dokuchaev Dmitriy 26R7800
19 bodů / 23 sekund 
5. Shmatov Pavel 27R8000
19 bodů / 25 sekund 
6. Lažiskiene Laima 58L0000
19 bodů / 84 sekund 
7. Petruchová Silvia 27S8400
19 bodů / 90 sekund 
8. Vovk Vladyslav 27U6800
19 bodů / 98 sekund 
9. Hůlka Bohuslav KVP7403
19 bodů / 146 sekund 
10. Johansson Michael 1LS6500
18 bodů / 72 sekund 
11. Nardo Mauro 22I6000
18 bodů / 88 sekund 
12. Lukaševics Vjačeslavs 56L8900
16 bodů / 150 sekund 
13. Šulcs Andrejs 55L5800
15 bodů / 88 sekund 
14. Krystek Petr KVP6103
14 bodů / 18 sekund 
15. Špidlen Miroslav KVP6000
13 bodů / 94 sekund 
16. Tomanová Eva KVP4751
13 bodů / 104 sekund 
17. Jakubovskis Guntis 54L6600
13 bodů / 172 sekund 
18. Lučný Milan KVP7100
12 bodů / 87 sekund 
19. Strods Valdis 54L6800
11 bodů / 95 sekund 
20. Matulaitis Almas 61L0000
10 bodů / 87 sekund 
21. Dvorský Boris KVP3324
10 bodů / 104 sekund 
22. Mrtková Jarmila KVP4950
10 bodů / 144 sekund 
23. Kadlecová Jitka KVP4351
7 bodů / 101 sekund