Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 15:06 | |
2. | Tesařová Tereza | KSU0393 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:49 | + 1:43 |
2. | Thýnová Martina | SHK0350 | B | OK Slavia Hradec Králové | 16:49 | + 1:43 |
4. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 18:40 | + 3:34 |
5. | Koberová Kateřina | LPU0352 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 18:42 | + 3:36 |
6. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:52 | + 5:46 |
7. | Němečková Kateřina | PLU0350 | C | TJ Sokol Plumlov | 23:16 | + 8:10 |
8. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | C | Magnus Orienteering | 27:26 | + 12:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 16:05 | |
2. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 17:45 | + 1:40 |
3. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:20 | + 2:15 |
4. | Zrníková Adéla | OSN0099 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 19:07 | + 3:02 |
5. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | B | K.O.B. Choceň | 19:27 | + 3:22 |
6. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 21:36 | + 5:31 |
7. | Marková Eliška | ASU0199 | C | Magnus Orienteering | 27:13 | + 11:08 |
8. | Benešová Barbora | ASU0096 | C | Magnus Orienteering | 34:59 | + 18:54 |
Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 13:50 | |
2. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 16:27 | + 2:37 |
3. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 16:40 | + 2:50 |
4. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 17:25 | + 3:35 |
5. | Navrátilová Marie | ASU0599 | C | Magnus Orienteering | 18:17 | + 4:27 |
6. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 19:50 | + 6:00 |
7. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:06 | + 16:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 14:25 | |
2. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 15:49 | + 1:24 |
3. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 18:28 | + 4:03 |
4. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 18:45 | + 4:20 |
5. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:42 | + 5:17 |
6. | Pipek Ondřej | LPU0203 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 19:52 | + 5:27 |
7. | Zrník Tomáš | OSN0606 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:46 | + 7:21 |
8. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:28 | + 8:03 |
9. | Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | 23:08 | + 8:43 |
10. | Beneš Jan | ASU0249 | C | Magnus Orienteering | 23:46 | + 9:21 |
11. | Minx Oliver | JPV0303 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:54 | + 10:29 |
12. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 29:27 | + 15:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 13:52 | |
2. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:01 | + 0:09 |
3. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 15:03 | + 1:11 |
4. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:22 | + 1:30 |
5. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 15:32 | + 1:40 |
6. | Roudný Václav | LPU0001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:44 | + 1:52 |
7. | Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 16:54 | + 3:02 |
8. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 19:17 | + 5:25 |
9. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 21:16 | + 7:24 |
10. | Dadák Petr | JPV0101 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 25:14 | + 11:22 |
11. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:47 | + 13:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 15:28 | |
2. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:58 | + 1:30 |
3. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 17:10 | + 1:42 |
4. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 17:14 | + 1:46 |
5. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:14 | + 2:46 |
6. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 19:08 | + 3:40 |
7. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 21:27 | + 5:59 |
7. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:27 | + 5:59 |
9. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:46 | + 7:18 |
10. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:18 | + 7:50 |
11. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 25:15 | + 9:47 |
12. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | 25:39 | + 10:11 |
13. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:24 | + 10:56 |
14. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:45 | + 12:17 |
15. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 28:16 | + 12:48 |
16. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 29:29 | + 14:01 |
17. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 31:09 | + 15:41 |
18. | Prachar Matouš | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 34:07 | + 18:39 |
19. | Pazourová Tereza | ASU9998 | C | Magnus Orienteering | 37:55 | + 22:27 |
Němeček Kryštof | JPV9919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |