Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H21C

Datum:
18.06.2016
Místo konání:
Chvojkovský mlýn
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
JES - OK Rakovník
Mapa:
DH 16-21 1:15 000, ostatní 1:10 000 ekv 5m, stav 5/2016
Ředitel závodu:
Hanák Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Milota Josef, Vácha Tomáš, Hašek Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad za slunečného počasí. Ošetřeno pár drobných zranění.

H21C 10.86 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5852

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 86:57 6147
2. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 87:45 + 0:48 6091
3. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 88:47 + 1:50 6020
4. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 88:54 + 1:57 6012
5. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 89:37 + 2:40 5962
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 93:02 + 6:05 5725
7. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 97:33 + 10:36 5412
8. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 98:35 + 11:38 5341
9. Dvash Ori SK Haná orienteering 100:05 + 13:08
10. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 102:31 + 15:34 5068
11. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 104:14 + 17:17 4949
12. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 107:13 + 20:16 4742
13. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 109:03 + 22:06 4615
14. Knepr Lukáš BSO9401 C KOB Baník Sokolov 112:08 + 25:11 4402
15. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 113:33 + 26:36 4303
16. Forejt Michal ROU9002 C SKOB Roudnice nad Labem 114:10 + 27:13 4261
17. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 115:05 + 28:08 4197
18. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 117:37 + 30:40 4022
19. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 118:51 + 31:54 3936
20. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 120:10 + 33:13 3845
21. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 124:27 + 37:30 3548
22. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 126:17 + 39:20 3421
23. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 126:36 + 39:39 3399
24. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 171:19 + 84:22 301
25. Vágner Vladislav SJC8602 C Sportcentrum Jičín 176:49 + 89:52 0