Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: H21K

Datum:
18.06.2016
Místo konání:
Šebetov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
U Zeleného kříže (1 : 15 000) , Pod Karlovem (1 : 10 000)
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R2
Stavitel tratí:
Hlava Miroslav - R1, Zimmermann Jakub - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí (teplota 25°C) dle harmonogramu a zúčastnilo ho celkem 881 závodníků. Odvod půjčovného za SI činí 4000,- Kč. Odvod vkladů za závodníky ŽB činí 6392,- Kč.
H21K
6.60 km, 315 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5516
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černocký Libor LCE9803 A TJ Slovan Luhačovice , spolek 46:58 6347
2. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:30 + 5:32 5743
3. Slíva Jan LCE9602 A TJ Slovan Luhačovice , spolek 58:13 + 11:15 5119
4. Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Brno - Žabovřesky 60:13 + 13:15 4901
5. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:32 + 25:34 3557
6. Mikuš Oldřich PTE8204 C TJ Sokol Ptení 77:45 + 30:47 2987
7. Minařík Luboš TBM5711 C TJ TESLA BRNO 81:36 + 34:38 2567
8. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 82:28 + 35:30 2473
9. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Brno - Žabovřesky 83:04 + 36:06 2407
10. Dressler Jan SBK7911 C Klub orientačního běhu Start Blansko 83:59 + 37:01 2307
11. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 85:11 + 38:13 2176
12. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 88:29 + 41:31 1816
13. Obrátil Štěpán ABM9409 C Klub orientačního běhu Moira Brno, o.s. 89:39 + 42:41 1689
14. Kurečka Robert ABM7210 C Klub orientačního běhu Moira Brno, o.s. 91:16 + 44:18 1512
15. Sadílek Jan TZL9601 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 97:02 + 50:04 883
16. Chmelař Martin ASU9505 C Magnus Orienteering z.s. 101:17 + 54:19 419
Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK 0
Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0