Výsledky závodu: WMTBOC - middle public

Datum:
18.08.2015
Místo konání:
Sport Centrum Břízky
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Masopustová Elis
Hlavní rozhodčí:
Buchtík Ondřej
Stavitel tratí:
Jirásek Milan
Kategorie:
Open W     Open M    
Open W
8.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lehtimäki Tuuli 52F8800 Lounais-Hämeen Rasti (LHR) 78:19
2. Cipriani Milena 26I1550 National Team Italy 80:22 + 2:03
3. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 81:40 + 3:21
4. Anders Thomasson GB 83:11 + 4:52
5. Hausermann Ursula 9DC5900 OLG Thun 85:19 + 7:00
6. Engström Annika 24S6100 OK Kare 87:30 + 9:11
7. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 90:23 + 12:04
8. irina Trehova 34R7900 orienta 94:12 + 15:53
9. Andersen Tove 1HD5750 Allerød OK 95:06 + 16:47
10. Engström Malin 24S9350 OK Kare 95:58 + 17:39
11. Anastasia Cherednikova 44R9900 Moscow 98:12 + 19:53
12. Aparjode Kendija 38L9650 OK Kāpa 100:30 + 22:11
13. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 104:49 + 26:30
14. Maylis Denaix GB 104:55 + 26:36
15. Haarsma Kay 63A5400 Tintookies OC 131:07 + 52:48
16. Fenmen Nermin 12W5650 ODTÜ 134:17 + 55:58
17. Lebiadzeva Alena 25B6000 BSU 156:55 + 78:36
Rubaževičiene Giedre 16L6950 Fortuna OK DISK
Brian Porteous GB DISK
Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín DISK
Open M
11.40 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 72:45
2. Pensas Mika 77F8800 Malax IF 75:00 + 2:15
3. Okle Beat 7MC6900 Thömus Racing Team 76:11 + 3:26
4. Zhurkin Maxim 36R7100 Maxim 77:00 + 4:15
5. Kudre Raul 24E7000 Värska OK Peko 84:47 + 12:02
6. Zilinskas Tautvydas 31L7100 IOSK Budakalnis 87:15 + 14:30
7. Männel Harald 48D5500 OL-Team Wehrsdorf 90:28 + 17:43
8. Michel Denaix FR 91:38 + 18:53
9. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 96:54 + 24:09
10. Kukhto Piotr 26B8100 Baklan Minsk 100:37 + 27:52
11. Kolganov Evgeny 43R8300 Chasing Daylight 103:46 + 31:01
12. Hansen Troels Bent 1HD5800 Allerød OK 104:43 + 31:58
13. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 107:25 + 34:40
14. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 107:49 + 35:04
15. Dantin Christophe 76F8100 Toutes Orientations Meaux 108:22 + 35:37
16. Kamenický Radan OSN OSN 109:15 + 36:30
17. Shylak Aliaksei 24B7700 Orion 110:34 + 37:49
18. Nepivoda Aleš 6YC7500 Neregistrovaní 111:58 + 39:13
19. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 116:04 + 43:19
20. Garcin Franck FR - Bol d'Air Meyrié 3812RA 118:09 + 45:24
21. Kinal Kiril RU 119:19 + 46:34
22. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 119:45 + 47:00
23. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 124:33 + 51:48
24. Havlůj František VSP8308 USK Praha 141:34 + 68:49
25. Müller Jan HCE6800 TJ Sokol Hostivice 197:31 + 124:46
Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice DISK
Laciga Radek VSP8200 USK Praha DISK
Rubaževičius Jurgis 16L6900 Fortuna OK DISK
Steen Jes 1HD4700 Allerød OK DISK