Výsledky závodu: WMTBOC - sprint public

Datum:
19.08.2015
Místo konání:
Sport Complex Turnov
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Masopustová Elis
Hlavní rozhodčí:
Buchtík Ondřej
Stavitel tratí:
Meier Milan
Kategorie:
M-PML     Open M     Open W    
M-PML
5.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouřa PML 23:11
2. Martin Sajal PML 26:14 + 3:03
3. Míra Štochel PML 28:28 + 5:17
4. Tomáš Bezouška PML 28:51 + 5:40
5. Simona Karochová PML 28:54 + 5:43
6. Libor Hudec PML 29:29 + 6:18
7. Jirka Hejna PML 31:07 + 7:56
8. Lenka Ploutev Nováková PML 31:49 + 8:38
9. Míša Lacigová PML 32:38 + 9:27
10. vip vlk PML 32:45 + 9:34
11. Mike PML 33:01 + 9:50
12. Mirek Kalina PML 33:45 + 10:34
13. Markéta Kalinová PML 36:57 + 13:46
14. Mejla PML 37:07 + 13:56
15. Komanc PML 37:59 + 14:48
16. Honza Kabát PML 38:10 + 14:59
17. Martina Hanzlíčková PML 38:13 + 15:02
18. Ondra Šebl PML 38:38 + 15:27
19. Aleš Nepivoda PML 39:03 + 15:52
20. Katka Mikanova PML 39:05 + 15:54
21. Honza Vacek PML 39:20 + 16:09
22. Daniela Tomešová PML 41:41 + 18:30
23. Ondra Černý PML 43:58 + 20:47
24. Iva Mědílková PML 44:28 + 21:17
25. ivana lacigová PML 48:12 + 25:01
26. Zdeněk Zemko PML 50:01 + 26:50
27. Ondřej Fatka PML 53:39 + 30:28
28. Muštelka PML 53:51 + 30:40
29. Helena Zemková PML 54:58 + 31:47
30. Vladimír Němec PML 63:14 + 40:03
Petr Vacek PML DISK
Pavel Müller PML DISK
Open M
5.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Okle Beat 7MC6900 Thömus Racing Team 23:27
2. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 23:48 + 0:21
3. Eduard Tomashevskiy RU 23:54 + 0:27
4. Pensas Mika 77F8800 Malax IF 24:12 + 0:45
5. Milan Jirásek VSP VSP - USK Praha 24:25 + 0:58
6. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 25:09 + 1:42
7. Zhurkin Maxim 36R7100 Maxim 25:26 + 1:59
8. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 25:33 + 2:06
9. Zilinskas Tautvydas 31L7100 IOSK Budakalnis 25:39 + 2:12
10. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:41 + 2:14
11. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:09 + 2:42
12. Horák Martin LDC LDC - KOB Děčín 27:41 + 4:14
13. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 28:32 + 5:05
14. Jean-Charles Lacevee FR 29:04 + 5:37
15. Galter Cristian 26I9200 National Team Italy 29:10 + 5:43
16. Nývlt Martin EKP8200 VŠTJ Ekonom Praha 29:13 + 5:46
17. Buchtík Ondřej VLI VLI 29:23 + 5:56
18. Männel Harald 48D5500 OL-Team Wehrsdorf 29:45 + 6:18
19. Thomas Hnilica 21A6800 OLT Transdanubien 30:02 + 6:35
20. Hansen Troels Bent 1HD5800 Allerød OK 30:07 + 6:40
21. Rubaževičius Jurgis 16L6900 Fortuna OK 30:30 + 7:03
22. Shylak Aliaksei 24B7700 Orion 30:57 + 7:30
23. Kolganov Evgeny 43R8300 Chasing Daylight 31:34 + 8:07
24. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 33:53 + 10:26
25. Anders Thomasson S Sweden 33:57 + 10:30
26. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 33:58 + 10:31
27. Parchanovicz Ludomir PL PL 34:13 + 10:46
28. Kinal Kiril RU 35:11 + 11:44
29. Havlůj František VSP8308 USK Praha 35:22 + 11:55
30. GARCIN Franck FR - Bol d'Air Meyrié 3812RA 35:44 + 12:17
31. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 35:57 + 12:30
32. Keith Dawson GB - MSS 35:58 + 12:31
33. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 36:24 + 12:57
34. Melcher Michael 21A6200 OLT Transdanubien 36:27 + 13:00
35. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 36:57 + 13:30
36. Simoni Giuseppe 26I5900 National Team Italy 37:55 + 14:28
37. Eberle Wolf 61A4500 HSV Aigen 41:31 + 18:04
38. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:04 + 29:37
39. Rokosz Bohumil MOV4803 SKOB Ostrava 64:40 + 41:13
Michel Denaix FR DISK
Dantin Christophe 76F8100 Toutes Orientations Meaux DISK
Li Peimeng CN DISK
Steen Jes 1HD4700 Allerød OK DISK
Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice DISK
Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice DISK
Open W
5.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karochová Simona EKP8853 VŠTJ Ekonom Praha 26:33
2. Cipriani Milena 26I1550 National Team Italy 29:03 + 2:30
3. Lehtimäki Tuuli 52F8800 Lounais-Hämeen Rasti (LHR) 30:42 + 4:09
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 30:46 + 4:13
5. Bochenková Martina ZUP ZUP 30:49 + 4:16
6. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 31:07 + 4:34
7. irina Trehova 34R7900 orienta 35:48 + 9:15
8. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 35:53 + 9:20
9. Andersen Tove 1HD5750 Allerød OK 36:06 + 9:33
10. Hausermann Ursula 9DC5900 OLG Thun 36:19 + 9:46
11. Engström Malin 24S9350 OK Kare 36:41 + 10:08
12. Maylis Denaix FR 38:46 + 12:13
13. Purcezova Ekaterina RU 39:17 + 12:44
14. Engström Annika 24S6100 OK Kare 39:37 + 13:04
15. Zhurkina Anastasia 36R0250 Maxim 41:07 + 14:34
16. Walther Katja 21A7850 OLT Transdanubien 41:41 + 15:08
17. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 43:07 + 16:34
18. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 44:14 + 17:41
19. Jana Hnilica 21A0250 OLT Transdanubien 47:30 + 20:57
20. Rubaževiči?t? ?la 16L0150 Fortuna OK 47:40 + 21:07
21. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 49:28 + 22:55
22. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 49:49 + 23:16
23. Fenmen Nermin 12W5650 ODTÜ 50:09 + 23:36
24. Cerepnikova Nastasja RU 54:45 + 28:12
25. Lebiadzeva Alena 25B6000 BSU 55:18 + 28:45
26. Safronova Elena 43R8250 Chasing Daylight 56:47 + 30:14
27. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 64:43 + 38:10
Rubaževičien? Giedr? 16L6950 Fortuna OK DISK
Hannes Hnilica 21A0400 OLT Transdanubien DISK
Finder Gaby 21A6550 OLT Transdanubien DISK
Sonja Hnilica 21A6850 OLT Transdanubien DISK