Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: H21D

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Brno - Ořešín
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Zavíravá 525, stav duben 2016 pro kategorie DH16 - 35B měřítko 1:15 000, rozměr A4 ostatní kategorie měřítko 1:10 000, rozměr A4
Ředitel závodu:
Štěpánková Kateřina - R3
Hlavní rozhodčí:
Kozáková Zdenka - R1
Stavitel tratí:
Liščinský Zdeněk - R1, Čech Radovan - R3
JURY:
Poklop Martin, Mazal Zdeněk, Zháňal Jan
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 890 závodníků. Závod proběhl bez problémů za oblačného počasí při teplotě 15°C. Písemné protesty s vkladem 200 Kč lze zaslat hlavnímu rozhodčímu v termínu podle Pravidel OB čl. 26.2 poštou na adresu Zdenka Kozáková, Ramešova 4, 612 00 Brno. Vklady v rozpise závodu byly stanoveny v souladu s PP ČSOS 2016, na základe výsledků činí odvod pořadatele závodu ČSOS 10.695 Kč.
H21D
5.10 km, 250 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4568
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 40:49 5441
2. Hnilica Přemek ASU9141 C Magnus Orienteering 50:18 + 9:29 4498
3. Tasler David UBM7105 C MENISKOS Brno 52:10 + 11:21 4312
4. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 55:53 + 15:04 3942
5. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 55:58 + 15:09 3934
6. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 58:03 + 17:14 3727
7. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 59:24 + 18:35 3593
8. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 59:47 + 18:58 3555
9. Chmelař Martin ASU9505 C Magnus Orienteering 60:17 + 19:28 3505
10. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 62:28 + 21:39 3288
11. Kuchař Jiří 4HC0001 C PSÍ TÝM 62:57 + 22:08
12. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 64:51 + 24:02 3051
13. Cikánek Ondřej KON C KOB Konice 68:38 + 27:49
14. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 70:40 + 29:51 2472
15. Drašar Martin 8XC8400 C NER - Neregistrovaní 70:43 + 29:54
16. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 71:43 + 30:54 2368
17. Novotný Petr 5KX0001 C Neregistrovaní - Novotný Petr 73:24 + 32:35
18. Vríčan Peter NNN C Neregistrovaní 73:59 + 33:10
19. Svízela Vojtěch 5LX0001 C Neregistrovaní - Kavánková, Svízela 74:38 + 33:49
20. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 77:59 + 37:10 1744
21. Pelánek Libor NNN C Neregistrovaní 79:48 + 38:59
22. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 87:35 + 46:46 790
23. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 90:24 + 49:35 509
Chmelík Petr ZBM7507 C SK Žabovřesky Brno DISK 0