Výsledky závodu: Večerník Praha

Datum:
20.12.2015
Místo konání:
Praha, park Stromovka (a možná okolí či vzdálenější okolí)
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
Mapa:
neznámého měřítka a naprosto nevyzpytatelného obsahu (v zásadě je možné všechno)
Ředitel závodu:
Pašek František - R2
Hlavní rozhodčí:
Pašek František - R2
Stavitel tratí:
Pašek František - R2
Kategorie:
A     B    
A
5.50 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 66:28
2. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 66:35 + 0:07
3. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 70:34 + 4:06
4. Kovář Miroslav SJC8104 TJ Sportcentrum Jičín 73:08 + 6:40
5. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 76:15 + 9:47
6. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 76:16 + 9:48
7. Hlaváč Ondřej EPO 77:31 + 11:03
8. Toušek Pavel NNN1985 Neregistrovaní 77:32 + 11:04
9. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 80:40 + 14:12
10. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 80:46 + 14:18
11. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 82:40 + 16:12
12. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 82:41 + 16:13
13. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 84:14 + 17:46
14. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 85:18 + 18:50
15. Werner Michal PGP9705 SK Praga 85:38 + 19:10
16. Pruner Petr EPO1982 86:46 + 20:18
17. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 88:03 + 21:35
18. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 88:04 + 21:36
19. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 88:07 + 21:39
20. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 88:14 + 21:46
21. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 91:24 + 24:56
22. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 94:38 + 28:10
23. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 94:55 + 28:27
24. Klonfar Matěj 6YC8400 Neregistrovaní 95:29 + 29:01
25. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 96:44 + 30:16
26. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 100:11 + 33:43
27. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 100:19 + 33:51
28. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 100:22 + 33:54
29. Ryantová Jana NNN8650 Neregistrovaní 102:04 + 35:36
30. Obuškevič Jan SMR7000 SK SNS Smržovka 103:18 + 36:50
30. Urban Hynek 46C6801 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 103:18 + 36:50
32. Kurz Pavel EPO1974 103:50 + 37:22
33. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 107:16 + 40:48
34. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 110:36 + 44:08
35. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 111:57 + 45:29
36. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 112:06 + 45:38
36. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 112:06 + 45:38
38. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 113:05 + 46:37
39. Škrabálek Jan 11C7001 Letci v akci 113:46 + 47:18
40. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 114:17 + 47:49
41. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 115:58 + 49:30
42. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 116:02 + 49:34
43. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 117:18 + 50:50
44. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 117:25 + 50:57
45. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 117:50 + 51:22
46. Macková Lucia KAM9151 SK Kamenice 118:33 + 52:05
46. Klinkerová Jitka KAM6450 SK Kamenice 118:33 + 52:05
48. Macková Lenka KAM7051 SK Kamenice 118:43 + 52:15
49. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 118:52 + 52:24
50. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 118:55 + 52:27
51. Puchernová Radka TAP8750 KOB TRETRA Praha 119:28 + 53:00
52. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 119:30 + 53:02
53. Pucherna Petr TAP8001 KOB TRETRA Praha 119:34 + 53:06
54. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 123:01 + 56:33
55. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 123:04 + 56:36
56. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 123:09 + 56:41
57. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 123:59 + 57:31
58. Kala Matěj 8UC8900 SK Zdice 125:54 + 59:26
59. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 126:44 + 60:16
60. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 126:48 + 60:20
61. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 131:14 + 64:46
62. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 133:08 + 66:40
63. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 133:19 + 66:51
64. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 138:37 + 72:09
65. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 140:09 + 73:41
66. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 141:43 + 75:15
67. Larsson Emil DKP8810 Oddíl OB Kotlářka 141:47 + 75:19
68. Benc Jiří TAP8002 KOB TRETRA Praha 144:49 + 78:21
69. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 146:26 + 79:58
70. Baciák Pavel 8RC7703 žádný 152:13 + 85:45
71. Plašil Ondra 46C8200 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 157:55 + 91:27
72. Volencová Kamila 64C8950 Ekonom Praha Outdoor 165:32 + 99:04
73. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 166:55 + 100:27
74. Králová Vanda 4DC8750 Báječné ženy v běhu 167:01 + 100:33
75. Kamererová Klára KAM9154 SK Kamenice 171:42 + 105:14
76. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 171:53 + 105:25
77. Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice 171:59 + 105:31
78. Aschermann Michal KAM9104 SK Kamenice 172:17 + 105:49
79. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 173:14 + 106:46
80. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 173:36 + 107:08
81. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 174:16 + 107:48
82. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 174:23 + 107:55
83. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 182:11 + 115:43
84. Horová Magda SZP5450 TJ Slovan Zdravotník Praha 182:25 + 115:57
85. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 210:50 + 144:22
Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný DISK
Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky DISK
Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky DISK
Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kožinová Jana PGP6651 SK Praga DISK
Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga DISK
Kožinová Anna PGP9350 SK Praga DISK
Vaníček Tomáš LBE6600 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Slavík Viktor PGP6300 SK Praga DISK
Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice DISK
Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice DISK
Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha DISK
Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka DISK
Fučík Martin 8RC8500 žádný DISK
Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka DISK
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK
Hric Jan MFP6300 VŠSK MFF UK Praha DISK
Forsterevicz Ludvík NNN1967 Neregistrovaní DISK
Forštová Jitka PGP7558 SK Praga DISK
Pelikán Michal NNN1974 Neregistrovaní DISK
Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní DISK
Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha DISK
Vít Jakub NNN1990 Neregistrovaní DISK
Krause David PVP9049 VSS Přírodověda Praha DISK
Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha DISK
Hora Vladimír VSP5100 USK Praha DISK
Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha DISK
Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka DISK
Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Maryska Milos 79X8100 Žižkovský tygři DISK
Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha DISK
Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk DISK
Malačková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly DISK
Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka DISK
Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha DISK
Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice DISK
Jirásková Pavla NNN1979 Neregistrovaní DISK
Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha DISK
Kopečný Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha DISK
Zamrzlová Eva SJC8759 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Chvojka Zbyšek NNN1964 Neregistrovaní DISK
Bergl Tomáš NNN1978 Neregistrovaní DISK
Štrait Martin VSP7602 USK Praha DISK
Štrait Vilém VSP0701 USK Praha DISK
Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha DISK
Mrázková Jana TUR7850 OOB TJ Turnov DISK
Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga DISK
Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha DISK
Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka DISK
Punčochářová Simona 4LC0050 Neregistrovaná - Punčochářová DISK
Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha DISK
Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha DISK
Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kučerová Barbora NNN1986 Neregistrovaní DISK
Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Sedláčková Zuzana EPO1989 DISK
Sedláček Zdeněk BVB1959 DISK
Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka DISK
Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor DISK
Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška DISK
Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha DISK
Voráček Michal PGP8009 SK Praga DISK
Protiva Tomáš EPO1984 DISK
Chvojková Tereza NNN1964 Neregistrovaní DISK
Benda Lukáš EPO1977 DISK
Hliňanská S., Hayden D. EPO DISK
MS Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 116:56 + 50:28
B
3.50 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 70:57
2. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 89:06 + 18:09
3. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 96:21 + 25:24
4. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 96:41 + 25:44
5. Krotilová Magdaléna 4DC7150 Báječné ženy v běhu 101:46 + 30:49
6. Kujanová Martina 4DC5850 Báječné ženy v běhu 101:52 + 30:55
7. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 102:01 + 31:04
8. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 102:21 + 31:24
9. Pospíšilová Štěpánka 4DC7650 Báječné ženy v běhu 103:28 + 32:31
10. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 103:58 + 33:01
11. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 104:26 + 33:29
12. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 117:27 + 46:30
13. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 117:34 + 46:37
14. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 122:17 + 51:20
15. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 122:42 + 51:45
16. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 125:33 + 54:36
17. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Sokol Hostivice 128:20 + 57:23
18. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 128:24 + 57:27
19. Wagner Richard DKP5202 Oddíl OB Kotlářka 133:01 + 62:04
20. Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka 133:22 + 62:25
21. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 153:10 + 82:13
22. Polák Robert 69X7800 HO Humanita 154:40 + 83:43
23. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 163:46 + 92:49
24. Kotecký Roman OCD1949 181:55 + 110:58
25. Žáček Martin FSP6803 VŠTJ Stavební fakulta Praha 214:58 + 144:01