Výsledky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
30.01.2016
Místo konání:
Biatlonový stadion Eduard, Jáchymov
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
SSP - SK Stopa Praha
Mapa:
Eduard middle, 1:7500, e 5m
Ředitel závodu:
Koč Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Koč Zdeněk
Stavitel tratí:
Reichl Michal
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     H12     H14     H17     H20     H21     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     T5    
D12
2.90 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:40
2. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:23 + 6:43
3. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 40:31 + 7:51
4. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 46:07 + 13:27
5. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 52:32 + 19:52
6. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 57:40 + 25:00
7. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 88:22 + 55:42
D14
3.30 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 30:31
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 32:28 + 1:57
3. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 34:31 + 4:00
4. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:53 + 6:22
5. Heinemann Wenke 24D0450 SV Robotron Dresden 38:19 + 7:48
6. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 41:17 + 10:46
7. Steinert Luise 31D0351 SV Lengefeld 46:27 + 15:56
8. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 49:17 + 18:46
9. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 51:58 + 21:27
10. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 52:42 + 22:11
11. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 55:09 + 24:38
D17
4.50 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 38:25
2. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 40:12 + 1:47
3. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 41:44 + 3:19
4. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 44:55 + 6:30
5. Buchholz Pia 81D0050 MTK Bad Harzburg 47:19 + 8:54
6. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:21 + 11:56
7. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 53:00 + 14:35
8. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 66:55 + 28:30
9. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 73:45 + 35:20
10. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 74:40 + 36:15
D20
5.10 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra VRL9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:04
2. Horvátová Hana SSU9794 SK Severka Šumperk 41:51 + 5:47
3. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 43:58 + 7:54
4. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 50:18 + 14:14
5. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 50:40 + 14:36
6. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 52:22 + 16:18
7. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 56:39 + 20:35
8. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 57:00 + 20:56
9. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 57:58 + 21:54
10. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 104:14 + 68:10
11. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 124:41 + 88:37
D21
6.00 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:32
2. Šimková Johanka SHK9355 OK Slavia Hradec Králové 41:45 + 2:13
3. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 43:06 + 3:34
4. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 43:51 + 4:19
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 45:18 + 5:46
6. Heinemann Anne 24D7350 SV Robotron Dresden 45:46 + 6:14
7. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 46:19 + 6:47
8. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 48:37 + 9:05
9. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 50:38 + 11:06
10. Anghel Andra Cecilia 22R9350 CS Universitatea Craiova 50:57 + 11:25
11. von Gaza Anke 1YD7150 OLV Uslar 52:52 + 13:20
12. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 53:12 + 13:40
13. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 54:21 + 14:49
14. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 55:04 + 15:32
15. Horová Magda SZP5450 TJ Slovan Zdravotník Praha 56:42 + 17:10
16. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:06 + 17:34
17. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 59:39 + 20:07
18. Buchholz Tanja 81D7250 MTK Bad Harzburg 64:33 + 25:01
19. Schönfeld Ute 58D6750 SV TU Ilmenau 65:10 + 25:38
20. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 65:35 + 26:03
21. Ritter Freya 58D8950 SV TU Ilmenau 65:53 + 26:21
22. Dannowski Anke 2AD7850 Preetzer TSV 67:44 + 28:12
23. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 74:34 + 35:02
24. Signum Ritter XZY 82:40 + 43:08
25. Nieke Corinna 33D9350 USV TU Dresden 92:45 + 53:13
Horová Klára SZP8484 TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
D35
4.50 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 33:36
2. Minoiu Veronica 22R7250 CS Universitatea Craiova 40:44 + 7:08
3. Rohanová Markéta PVP7251 VSS Přírodověda Praha 66:17 + 32:41
4. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 66:23 + 32:47
5. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 68:33 + 34:57
6. Schädlich Ditte 2DD7950 GER - Unregistered 100:59 + 67:23
D45
4.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 37:59
2. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 45:44 + 7:45
3. Ritter Anke 58D6150 SV TU Ilmenau 50:16 + 12:17
4. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 50:17 + 12:18
5. Malkova Elena 18D6351 Post SV Dresden 50:25 + 12:26
6. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 52:34 + 14:35
7. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 56:18 + 18:19
8. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 63:54 + 25:55
9. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 82:54 + 44:55
10. Dersch-Kollenbach Brigitte 38D6750 Ski-Club Helsa 90:34 + 52:35
D55
3.90 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:51
2. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 60:37 + 14:46
H12
3.30 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 31:09
2. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 45:32 + 14:23
3. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 46:56 + 15:47
4. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 50:22 + 19:13
5. Čechmánek Václav PVP0600 VSS Přírodověda Praha 90:07 + 58:58
6. Šťastný Adam TBM KOS TJ Tesla Brno 106:01 + 74:52
Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H14
4.00 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:00
2. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:03 + 0:03
3. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 38:35 + 5:35
4. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:01 + 6:01
5. Buchholz Tom 81D0200 MTK Bad Harzburg 40:35 + 7:35
6. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 40:49 + 7:49
7. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:35 + 11:35
8. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 44:55 + 11:55
9. Bruns Jussi 81D0400 MTK Bad Harzburg 45:40 + 12:40
10. Lucke Moritz 18D0400 Post SV Dresden 46:59 + 13:59
11. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 48:14 + 15:14
12. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 52:15 + 19:15
Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek DISK
H17
5.40 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 35:47
2. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:20 + 2:33
3. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:26 + 3:39
4. Dekrét Jakub TBM9907 KOS TJ Tesla Brno 40:20 + 4:33
5. Bruns Matti 81D0100 MTK Bad Harzburg 50:18 + 14:31
6. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 52:33 + 16:46
7. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:51 + 20:04
8. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 56:50 + 21:03
9. Heinemann Göran 24D0000 SV Robotron Dresden 59:05 + 23:18
10. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 60:16 + 24:29
11. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 65:11 + 29:24
12. Wengler Carlo 67:41 + 31:54
13. Šťastný Jiří TBM KOS TJ Tesla Brno 69:43 + 33:56
14. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 76:24 + 40:37
15. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 77:42 + 41:55
16. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 80:35 + 44:48
17. Kollenbach Valentin 38D0000 Ski-Club Helsa 82:03 + 46:16
H20
6.60 km, 160 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 41:40
2. Matuš Vojtěch VRB9606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 41:54 + 0:14
3. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:55 + 1:15
4. Tintar Mihai Andrei 22R9700 CS Universitatea Craiova 47:43 + 6:03
5. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 48:53 + 7:13
6. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 49:47 + 8:07
7. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 75:47 + 34:07
8. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 78:06 + 36:26
9. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 79:15 + 37:35
H21
8.00 km, 205 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:34
1. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:34
3. Horvát Petr SSU9442 SK Severka Šumperk 43:53 + 0:19
4. Drobník Michal SJC8709 Sportcentrum Jičín 44:15 + 0:41
5. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 44:49 + 1:15
6. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 45:54 + 2:20
7. Laciga Radek SZP8200 TJ Slovan Zdravotník Praha 46:13 + 2:39
8. Horyna Roman SZP7600 TJ Slovan Zdravotník Praha 46:33 + 2:59
9. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 49:04 + 5:30
10. Pospíšil Vítek SZP6800 TJ Slovan Zdravotník Praha 49:12 + 5:38
11. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 49:42 + 6:08
12. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 50:03 + 6:29
13. Neumann Vojtěch PVP9400 VSS Přírodověda Praha 50:37 + 7:03
14. Kolín Jan JIL7701 OK Jilemnice 51:38 + 8:04
15. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:04 + 8:30
16. Nauris Neimanis 63L0001 Ok Ogre 52:07 + 8:33
17. Kohlschmidt Bernd 24D7900 SV Robotron Dresden 52:51 + 9:17
18. Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden 53:40 + 10:06
19. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 54:14 + 10:40
20. Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava 54:40 + 11:06
21. Kamenický Matěj OSN9001 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:17 + 13:43
22. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 57:29 + 13:55
23. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:03 + 14:29
24. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 58:22 + 14:48
25. Bruns Thilo 81D6800 MTK Bad Harzburg 61:14 + 17:40
26. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 63:25 + 19:51
27. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 63:26 + 19:52
28. Boudný Jan SZP7401 TJ Slovan Zdravotník Praha 63:33 + 19:59
29. Hora Vojtěch SZP8300 TJ Slovan Zdravotník Praha 63:50 + 20:16
30. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 63:58 + 20:24
31. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 65:31 + 21:57
32. Blejdea Alexandru 22R9400 CS Universitatea Craiova 66:36 + 23:02
33. Šťastný Jiří TBM KOS TJ Tesla Brno 67:36 + 24:02
34. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 70:28 + 26:54
35. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 73:15 + 29:41
36. Tojnar Jan LIV6701 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 74:26 + 30:52
37. Regal Jan LME7301 SK Los Mělník 76:54 + 33:20
38. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 89:51 + 46:17
Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast DISK
Groß Sebastian 95D7400 SV Wissenschaft Quedlinburg DISK
Weisbrich Martin 19D8700 SSV Planeta Radebeul DISK
H21B
5.40 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:46
2. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 47:11 + 0:25
3. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 49:02 + 2:16
4. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 50:49 + 4:03
5. Kurfürst Pavel LIV7400 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 60:49 + 14:03
H35
6.60 km, 160 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 47:56
2. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 49:43 + 1:47
3. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:05 + 2:09
4. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:22 + 6:26
5. Peňáz Radek VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:38 + 7:42
6. Heinemann Björn 24D7300 SV Robotron Dresden 56:03 + 8:07
7. Křenek Jaroslav VPM7502 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:05 + 8:09
8. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 57:09 + 9:13
9. Lucke Jens 18D7300 Post SV Dresden 57:23 + 9:27
10. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 67:52 + 19:56
11. Haenelt Stephan 1QD7900 SV IHW Alex 78 Berlin 75:38 + 27:42
12. Hora Vladimír SZP5100 TJ Slovan Zdravotník Praha 78:27 + 30:31
H45
4.50 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junghans Jens 18D Post SV Dresden 33:17
2. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 35:47 + 2:30
3. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:45 + 3:28
4. Škorpil Martin SZP5700 TJ Slovan Zdravotník Praha 38:40 + 5:23
5. Hauschild Steffen 1WD6600 ESV Dresden 39:16 + 5:59
6. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 39:21 + 6:04
7. Auermüller Vít 65X6700 žabovřesky brno 40:47 + 7:30
8. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 7:43
9. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 41:23 + 8:06
10. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 43:15 + 9:58
11. Buchholz Sven 81D7000 MTK Bad Harzburg 43:32 + 10:15
12. Braatz Frank 44:04 + 10:47
13. Šimek Roman UOL6503 Spolek orientačních běžců Olomouc 44:16 + 10:59
14. Gruhl Uwe 61D6401 SG LVB Leipzig 44:50 + 11:33
15. Krauße Thomas 61D6400 SG LVB Leipzig 44:59 + 11:42
16. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 45:53 + 12:36
17. Hájek Jiří NEJ6400 TJ Jiskra Nejdek 52:21 + 19:04
18. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 69:06 + 35:49
19. Rohan Pavel PVP6700 VSS Přírodověda Praha 71:59 + 38:42
H55
4.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 37:25
2. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 40:43 + 3:18
3. Kundisch Diethard 33D5400 USV TU Dresden 44:58 + 7:33
4. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 50:41 + 13:16
5. Berndt Peter 57D5900 Post-SV Chemnitz 53:19 + 15:54
6. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 53:31 + 16:06
7. Wald František LIV5300 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 53:57 + 16:32
8. Kössler Wolfgang 2CD5600 Volkssport Berlin 66:00 + 28:35
9. Minoiu Emilian 22R5700 CS Universitatea Craiova 66:57 + 29:32
Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H65
4.00 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 33D4000 USV TU Dresden 40:49
2. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 48:42 + 7:53
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 50:57 + 10:08
H75
4.00 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 46:36
2. Horn Gerhard 2BD3600 TGV Horn 65:21 + 18:45
T5
4.40 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 40:05
2. Šťastná Irena TBM KOS TJ Tesla Brno 70:00 + 29:55
Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha DISK