Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

Datum:
31.01.2016
Místo konání:
Biatlonový stadion Eduard, Jáchymov
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
SSP - SK Stopa Praha
Mapa:
Eduard long, 1:10000, e 5m
Ředitel závodu:
Koč Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Attl Vladimír
Stavitel tratí:
Koč Zdeněk
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     T5    
D12
3.00 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:02
2. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:06 + 9:04
3. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 41:13 + 12:11
4. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 44:58 + 15:56
5. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 47:52 + 18:50
6. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 83:09 + 54:07
D14
4.00 km, 205 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 32:18
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 33:33 + 1:15
3. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 40:03 + 7:45
4. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 40:43 + 8:25
5. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:58 + 11:40
6. Heinemann Wenke 24D0450 SV Robotron Dresden 45:08 + 12:50
7. Steinert Luise 31D0351 SV Lengefeld 46:51 + 14:33
8. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 47:03 + 14:45
9. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 50:25 + 18:07
10. Häßler Franka 1XD0250 Köpenicker SC 113:53 + 81:35
11. Häßler Clara 1XD0350 Köpenicker SC 129:51 + 97:33
D17
5.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 47:16
2. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 48:03 + 0:47
3. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 48:52 + 1:36
4. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 50:02 + 2:46
5. Buchholz Pia 81D0050 MTK Bad Harzburg 57:26 + 10:10
6. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 60:16 + 13:00
7. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:51 + 20:35
8. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 82:21 + 35:05
9. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 91:33 + 44:17
10. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 105:42 + 58:26
D20
6.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 49:26
2. Horvátová Hana SSU9794 SK Severka Šumperk 51:22 + 1:56
3. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 56:29 + 7:03
4. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 60:58 + 11:32
5. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 67:01 + 17:35
6. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 74:10 + 24:44
7. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 74:48 + 25:22
8. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 77:42 + 28:16
9. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 107:13 + 57:47
10. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 113:45 + 64:19
D21E
8.60 km, 110 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 58:22
2. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 58:52 + 0:30
3. Šimková Johanka SHK9355 OK Slavia Hradec Králové 58:54 + 0:32
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 63:35 + 5:13
5. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:37 + 8:15
6. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 66:46 + 8:24
7. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 90:33 + 32:11
D21A
7.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heinemann Anne 24D7350 SV Robotron Dresden 45:51
2. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 47:50 + 1:59
3. Anghel Andra Cecilia 22R9350 CS Universitatea Craiova 48:06 + 2:15
4. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 51:50 + 5:59
5. von Gaza Anke 1YD7150 OLV Uslar 53:28 + 7:37
6. Dannowski Anke 2AD7850 Preetzer TSV 58:18 + 12:27
7. Horová Magda SZP5450 TJ Slovan Zdravotník Praha 58:29 + 12:38
8. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 58:43 + 12:52
9. Ritter Freya 58D8950 SV TU Ilmenau 60:23 + 14:32
10. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 61:23 + 15:32
11. Buchholz Tanja 81D7250 MTK Bad Harzburg 61:52 + 16:01
12. Schönfeld Ute 58D6750 SV TU Ilmenau 62:39 + 16:48
13. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 66:07 + 20:16
14. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 66:44 + 20:53
15. Minoiu Veronica 22R7250 CS Universitatea Craiova 70:22 + 24:31
16. Signum Ritter XZY 84:42 + 38:51
Horová Klára SZP8484 TJ Slovan Zdravotník Praha DISK
D35
6.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 55:22
2. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 79:55 + 24:33
3. Rohanová Markéta PVP7251 VSS Přírodověda Praha 92:17 + 36:55
D45
6.30 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 50:29
2. Ritter Anke 58D SV TU Ilmenau 57:53 + 7:24
3. Malkova Elena 18D6351 Post SV Dresden 59:01 + 8:32
4. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 61:55 + 11:26
5. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 70:05 + 19:36
6. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 70:28 + 19:59
7. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 80:50 + 30:21
8. Brühnings Britta 79D6550 TSV Karlshorst 83:53 + 33:24
9. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 91:24 + 40:55
10. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 93:13 + 42:44
11. Dersch-Kollenbach Brigitte 38D6750 Ski-Club Helsa 101:46 + 51:17
12. Meinhold Sylke 79D6650 TSV Karlshorst 104:04 + 53:35
13. Häßler Kathrin 1XD7050 Köpenicker SC 134:17 + 83:48
D55
5.50 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:29
2. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 80:51 + 26:22
H12
3.80 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 32:50
2. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 41:47 + 8:57
3. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:55 + 25:05
4. Čechmánek Václav PVP0600 VSS Přírodověda Praha 79:06 + 46:16
5. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 82:26 + 49:36
Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H14
4.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:41
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:39 + 1:58
3. Buchholz Tom 81D0200 MTK Bad Harzburg 38:20 + 3:39
4. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:31 + 4:50
5. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 40:45 + 6:04
6. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 42:18 + 7:37
7. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:55 + 9:14
8. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 44:57 + 10:16
9. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:25 + 12:44
10. Bruns Jussi 81D0400 MTK Bad Harzburg 49:48 + 15:07
11. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 56:12 + 21:31
12. Lucke Moritz 18D0400 Post SV Dresden 63:00 + 28:19
Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně DISK
H17
7.00 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 40:05
2. Dekrét Jakub TBM9907 KOS TJ Tesla Brno 41:06 + 1:01
3. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:45 + 6:40
4. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:01 + 6:56
5. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 50:07 + 10:02
6. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 50:59 + 10:54
7. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:47 + 11:42
8. Bruns Matti 81D0100 MTK Bad Harzburg 54:11 + 14:06
9. Wengler Carlo 61:59 + 21:54
10. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 68:30 + 28:25
11. Šťastný Jiří TBM KOS TJ Tesla Brno 84:23 + 44:18
12. Kollenbach Valentin 38D0000 Ski-Club Helsa 87:08 + 47:03
13. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 89:47 + 49:42
Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld DISK
H20
8.30 km, 160 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vojtěch VRB9606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 52:07
2. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:28 + 3:21
3. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 63:00 + 10:53
4. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 66:20 + 14:13
5. Tintar Mihai Andrei 22R9700 CS Universitatea Craiova 69:58 + 17:51
6. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 88:50 + 36:43
7. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 92:27 + 40:20
Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek DISK
Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec DISK
H21E
10.50 km, 140 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 54:42
2. Drobník Michal SJC8709 Sportcentrum Jičín 54:47 + 0:05
3. Laciga Radek SZP8200 TJ Slovan Zdravotník Praha 55:07 + 0:25
4. Horvát Petr SSU9442 SK Severka Šumperk 56:01 + 1:19
5. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 57:12 + 2:30
6. Horyna Roman SZP7600 TJ Slovan Zdravotník Praha 59:23 + 4:41
7. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 60:24 + 5:42
8. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 61:21 + 6:39
9. Neumann Vojtěch PVP9400 VSS Přírodověda Praha 63:51 + 9:09
10. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 64:48 + 10:06
11. Pospíšil Vítek SZP6800 TJ Slovan Zdravotník Praha 65:40 + 10:58
12. Kamenický Matěj OSN9001 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:44 + 13:02
13. Hora Vojtěch SZP8300 TJ Slovan Zdravotník Praha 69:11 + 14:29
14. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:49 + 15:07
15. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 70:02 + 15:20
16. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:49 + 16:07
17. Šťastný Jiří TBM KOS TJ Tesla Brno 71:30 + 16:48
18. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 77:06 + 22:24
19. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 80:27 + 25:45
20. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 84:58 + 30:16
21. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 89:11 + 34:29
22. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 91:27 + 36:45
Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kolín Jan JIL7701 OK Jilemnice DISK
H21A
9.30 km, 110 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohlschmidt Bernd 24D7900 SV Robotron Dresden 57:41
2. Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden 60:14 + 2:33
3. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 60:28 + 2:47
4. Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava 60:31 + 2:50
5. Blejdea Alexandru 22R9400 CS Universitatea Craiova 62:40 + 4:59
6. Weisbrich Martin 19D8700 SSV Planeta Radebeul 63:40 + 5:59
7. Boudný Jan SZP7401 TJ Slovan Zdravotník Praha 64:10 + 6:29
8. Groß Sebastian 95D7400 SV Wissenschaft Quedlinburg 65:19 + 7:38
9. Bruns Thilo 81D6800 MTK Bad Harzburg 68:41 + 11:00
10. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 72:06 + 14:25
11. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:32 + 24:51
12. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 91:37 + 33:56
13. Regal Jan LME7301 SK Los Mělník 116:22 + 58:41
Tojnar Jan LIV6701 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
H21B
8.30 km, 160 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:20
2. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 79:40 + 23:20
Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka DISK
H35
8.00 km, 105 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 59:39
2. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 60:33 + 0:54
3. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:35 + 1:56
4. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 66:28 + 6:49
5. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 68:13 + 8:34
6. Heinemann Björn 24D7300 SV Robotron Dresden 69:11 + 9:32
7. Lucke Jens 18D7300 Post SV Dresden 69:13 + 9:34
8. Klaška Jan DKP Oddíl OB Kotlářka 73:11 + 13:32
9. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 79:49 + 20:10
10. Haenelt Stephan 1QD7900 SV IHW Alex 78 Berlin 88:24 + 28:45
11. Hora Vladimír SZP5100 TJ Slovan Zdravotník Praha 106:24 + 46:45
H45
7.00 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin SZP5700 TJ Slovan Zdravotník Praha 51:07
2. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 51:20 + 0:13
3. Hauschild Steffen 1WD6600 ESV Dresden 53:54 + 2:47
4. Krauße Thomas 61D6400 SG LVB Leipzig 55:00 + 3:53
5. Buchholz Sven 81D7000 MTK Bad Harzburg 55:36 + 4:29
6. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 57:21 + 6:14
7. Hájek Jiří NEJ6400 TJ Jiskra Nejdek 57:25 + 6:18
8. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:46 + 6:39
9. Šimek Roman UOL6503 Spolek orientačních běžců Olomouc 59:20 + 8:13
10. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 59:51 + 8:44
11. Auermüller Vít 65X6700 žabovřesky brno 59:52 + 8:45
12. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 62:01 + 10:54
13. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 63:52 + 12:45
14. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 65:00 + 13:53
15. Richter Frank 79D6200 TSV Karlshorst 67:21 + 16:14
16. Rohan Pavel PVP6700 VSS Přírodověda Praha 68:04 + 16:57
17. Braatz Frank 70:49 + 19:42
18. Knitsch Wolfram 57D6500 Post-SV Chemnitz 72:58 + 21:51
19. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 88:02 + 36:55
20. Röhl Martin 79D6500 TSV Karlshorst 103:38 + 52:31
H55
6.30 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 50:02
2. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 56:35 + 6:33
3. Zimmermann Gerd 19D6100 SSV Planeta Radebeul 60:48 + 10:46
4. Berndt Peter 57D5900 Post-SV Chemnitz 63:18 + 13:16
5. Minoiu Emilian 22R5700 CS Universitatea Craiova 69:02 + 19:00
6. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 71:06 + 21:04
7. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 72:38 + 22:36
8. Kössler Wolfgang 2CD5600 Volkssport Berlin 76:56 + 26:54
H65
5.50 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 33D4000 USV TU Dresden 50:30
2. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 61:31 + 11:01
3. Krüpfganz Rolf 57D4600 Post-SV Chemnitz 61:37 + 11:07
4. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 67:40 + 17:10
H75
5.50 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 62:03
2. Horn Gerhard 2BD3600 TGV Horn 80:05 + 18:02
3. Heinemann Rolf 24D3700 SV Robotron Dresden 84:11 + 22:08
T5
4.00 km, 205 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelíková Tereza SZP8750 TJ Slovan Zdravotník Praha 40:25
2. Šťastná Irena TBM KOS TJ Tesla Brno 48:15 + 7:50
3. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 53:14 + 12:49