Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaňáková Marie | UOL0651 | C | SK UP Olomouc | 18:47 | |
2. | Hrubá Klára | JPV0579 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:39 | + 0:52 |
3. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:11 | + 1:24 |
4. | Gallo Natalie | C | Neregistrovani | 21:14 | + 2:27 | |
5. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 21:37 | + 2:50 |
6. | Jílková Lenka | KON0666 | C | KOB Konice | 21:52 | + 3:05 |
7. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 25:06 | + 6:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 25:47 | |
2. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 27:02 | + 1:15 |
3. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | C | SK UP Olomouc | 27:45 | + 1:58 |
4. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:53 | + 2:06 |
5. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:20 | + 2:33 |
6. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | C | SK UP Olomouc | 29:10 | + 3:23 |
7. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ Sokol Plumlov | 29:54 | + 4:07 |
8. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 37:35 | + 11:48 |
9. | Raclavská Lenka | UOL0252 | C | SK UP Olomouc | 48:58 | + 23:11 |
Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:14 | |
2. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ Sokol Plumlov | 20:39 | + 4:25 |
3. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 22:54 | + 6:40 |
4. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ Sokol Plumlov | 23:07 | + 6:53 |
5. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 24:50 | + 8:36 |
6. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:58 | + 11:44 |
7. | Cicvárek Martin | ZBM0801 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:28 | + 19:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 32:29 | |
2. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 33:51 | + 1:22 |
Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Ondrej | HDR | C | 19:45 | ||
2. | Hrubý Lukáš | JPV0404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:33 | + 0:48 |
3. | Cerny Max | HDR | C | 23:02 | + 3:17 | |
4. | Matečný Matyáš | JPV0909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 26:23 | + 6:38 |
5. | Otrubová Karolína | KON0888 | C | KOB Konice | 29:10 | + 9:25 |
6. | Kundratová Eva | JZL0950 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 32:01 | + 12:16 |
7. | Křupka Ondřej | KON0913 | C | KOB Konice | 33:45 | + 14:00 |
8. | Křupka Tadeáš | KON0911 | C | KOB Konice | 35:44 | + 15:59 |
9. | Šaňák Hynek | UOL0900 | C | SK UP Olomouc | 37:25 | + 17:40 |
10. | Tallova Renata | 3SX | C | 38:22 | + 18:37 | |
11. | Tallová Vendula | 3SX0850 | C | 38:24 | + 18:39 | |
12. | Nezvalova Helena | 3SX | C | 38:31 | + 18:46 | |
13. | Nezvalová Helena | 3SX0950 | C | 38:32 | + 18:47 | |
14. | Siskova | C | Neregistrovani | 41:11 | + 21:26 | |
15. | Talla Lukáš | 3SX0500 | C | 59:36 | + 39:51 | |
15. | Lavrenčík Filip | 3SX1500 | C | 59:36 | + 39:51 | |
17. | Nezval Pavel | 3SX0400 | C | 59:37 | + 39:52 | |
18. | Svoboda Ondřej | UOL1000 | C | SK UP Olomouc | 60:19 | + 40:34 |
19. | Bartoňková Sára | 3SX0650 | C | 77:51 | + 58:06 | |
20. | Pospíšilová Julie | 4680550 | C | 77:53 | + 58:08 | |
21. | Kubickova Sylva | 3SX | C | 79:36 | + 59:51 | |
Siska 1 | C | Neregistrovani | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanák Josef | STE7602 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:09 | |
2. | Otrubova Johana | C | Neregistrovani | 28:16 | + 0:07 | |
3. | Kounty Lukas | UOL | C | SK UP Olomouc | 28:52 | + 0:43 |
4. | Vasut Jaroslav | C | Neregistrovani | 30:48 | + 2:39 | |
5. | Novotný Petr | NNN7505 | C | Neregistrovaní | 32:45 | + 4:36 |
6. | Cernohorsky Vladimir | C | Neregistrovani | 33:22 | + 5:13 | |
7. | Urbanová Edita | STE7454 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:13 | + 7:04 |
8. | Křupka Tomáš | KON7611 | C | KOB Konice | 38:47 | + 10:38 |
9. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SK UP Olomouc | 39:50 | + 11:41 |
10. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 41:11 | + 13:02 |
11. | Dobra Libuse | C | Neregistrovani | 43:04 | + 14:55 | |
12. | Said Mahnoud | C | Neregistrovani | 50:09 | + 22:00 | |
13. | Chmelarova Blanka | C | Neregistrovani | 50:19 | + 22:10 | |
14. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:57 | + 24:48 |
15. | Smolková Dagmar | STE6451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:29 | + 28:20 |
16. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:14 | + 29:05 |
17. | Šaňáková Šárka | UOL7558 | C | SK UP Olomouc | 57:34 | + 29:25 |
18. | Bednarikova Marketa | C | Neregistrovani | 59:57 | + 31:48 | |
19. | Janosik Zdenek | C | Neregistrovani | 63:52 | + 35:43 | |
20. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | 65:56 | + 37:47 |
21. | Polach Tomas | C | Neregistrovani | 71:02 | + 42:53 | |
Vránová Helena | UOL7555 | C | SK UP Olomouc | DISK |