Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: D50

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Kromě běžných povrchových poranění byla ošetřena distorze kolena a úraz obličejového skeletu.
D50
2.70 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 22:49
2. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 23:29 + 0:40
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:50 + 2:01
4. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 25:03 + 2:14
5. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 25:17 + 2:28
6. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:39 + 2:50
7. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:44 + 2:55
8. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 26:14 + 3:25
9. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 26:28 + 3:39
9. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 26:28 + 3:39
11. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 26:30 + 3:41
12. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 27:02 + 4:13
13. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 28:18 + 5:29
14. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 28:24 + 5:35
15. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 28:37 + 5:48
16. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 29:05 + 6:16
17. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 29:12 + 6:23
18. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:15 + 6:26
19. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 29:40 + 6:51
20. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 29:46 + 6:57
21. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 30:42 + 7:53
22. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 30:47 + 7:58
23. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 30:56 + 8:07
24. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 31:58 + 9:09
25. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 32:04 + 9:15
26. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:07 + 9:18
27. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 32:09 + 9:20
28. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 32:14 + 9:25
28. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 32:14 + 9:25
30. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 32:37 + 9:48
31. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 32:51 + 10:02
32. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 32:52 + 10:03
33. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 33:02 + 10:13
34. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 33:55 + 11:06
35. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:45 + 11:56
36. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 34:58 + 12:09
37. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 36:01 + 13:12
38. Noiman Anat 37I6551 C Israel Tour Group 37:34 + 14:45
39. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 37:37 + 14:48
40. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 40:47 + 17:58
41. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 55:54 + 33:05
42. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 64:30 + 41:41
43. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 64:56 + 42:07
Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín VZDAL