Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: H60

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Kromě běžných povrchových poranění byla ošetřena distorze kolena a úraz obličejového skeletu.
H60
3.30 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 30:07
1. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 30:07 + 0:00
3. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 30:18 + 0:11
4. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 30:58 + 0:51
5. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 31:21 + 1:14
6. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 33:15 + 3:08
7. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 33:50 + 3:43
8. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 33:52 + 3:45
9. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 33:57 + 3:50
10. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 4:21
11. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:42 + 4:35
12. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:45 + 4:38
13. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 35:00 + 4:53
14. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 35:53 + 5:46
15. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 36:35 + 6:28
16. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 37:20 + 7:13
17. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 37:40 + 7:33
18. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 38:03 + 7:56
19. Hones Sepp 26A5501 C HSV Ried 38:09 + 8:02
20. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 39:21 + 9:14
21. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 42:01 + 11:54
22. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 43:10 + 13:03
23. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 44:30 + 14:23
24. Segal Davidi 37I5504 C Israel Tour Group 45:48 + 15:41
25. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 46:28 + 16:21
26. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 46:36 + 16:29
27. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:40 + 16:33
28. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 47:49 + 17:42
29. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 48:38 + 18:31
30. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 48:41 + 18:34
31. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 52:39 + 22:32
32. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 53:46 + 23:39
33. Shmuely Asher 37I5505 C Israel Tour Group 54:38 + 24:31
34. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 55:47 + 25:40
35. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 58:00 + 27:53
36. Ben Sitrit Meir 37I5506 C Israel Tour Group 60:10 + 30:03
37. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 62:26 + 32:19
38. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 63:15 + 33:08
39. Yodfat Ofer 37I5501 C Israel Tour Group 65:16 + 35:09
40. Lipman Rami 37I5502 C Israel Tour Group 65:31 + 35:24
41. Mishli Yuval 37I5503 C Israel Tour Group 72:39 + 42:32
42. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:48 + 59:41
Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená DISK