Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: H65

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Kromě běžných povrchových poranění byla ošetřena distorze kolena a úraz obličejového skeletu.
H65
3.00 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 29:10
2. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 29:17 + 0:07
3. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 30:36 + 1:26
4. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 1:53
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 31:55 + 2:45
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 32:13 + 3:03
7. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 32:48 + 3:38
8. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:07 + 3:57
9. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 33:47 + 4:37
10. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 33:48 + 4:38
11. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:53 + 4:43
12. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 34:26 + 5:16
13. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 34:58 + 5:48
14. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 35:26 + 6:16
15. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 35:39 + 6:29
16. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 35:46 + 6:36
17. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 36:16 + 7:06
18. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 36:38 + 7:28
19. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 36:55 + 7:45
20. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 37:39 + 8:29
21. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 38:33 + 9:23
22. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 38:34 + 9:24
23. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 39:00 + 9:50
24. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 39:20 + 10:10
25. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:55 + 10:45
26. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 40:36 + 11:26
27. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 42:16 + 13:06
28. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 42:44 + 13:34
29. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 43:04 + 13:54
30. Böhm Eduard 17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf 44:48 + 15:38
31. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 45:23 + 16:13
32. Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 45:56 + 16:46
33. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 46:25 + 17:15
34. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 47:17 + 18:07
35. Ofer Avital 37I5001 C Israel Tour Group 47:53 + 18:43
36. Abugani Shmuel 37I5002 C Israel Tour Group 48:47 + 19:37
37. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 49:25 + 20:15
38. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 49:33 + 20:23
39. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 49:52 + 20:42
40. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 50:20 + 21:10
41. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 50:30 + 21:20
42. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 52:41 + 23:31
43. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 58:59 + 29:49
44. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 59:24 + 30:14
45. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 59:31 + 30:21
46. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 64:10 + 35:00
47. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 65:26 + 36:16
Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering DISK
Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka DISK