Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: D21A

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Kromě běžných povrchových poranění byla ošetřena distorze kolena a úraz obličejového skeletu.
D21A
4.40 km, 135 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9433
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 29:39 10177
2. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 31:22 + 1:43 9630
3. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 31:23 + 1:44 9625
4. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 31:59 + 2:20 9434
5. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 33:31 + 3:52 8945
6. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 33:45 + 4:06 8871
7. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 33:56 + 4:17 8812
8. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 33:59 + 4:20 8797
9. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 34:02 + 4:23 8781
10. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 34:30 + 4:51 8632
11. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 35:02 + 5:23 8462
12. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 35:11 + 5:32 8414
13. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 35:29 + 5:50 8319
14. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 6:09 8218
15. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 37:45 + 8:06 7597
16. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 38:19 + 8:40 7416
17. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 38:26 + 8:47 7379
18. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 39:20 + 9:41 7092
19. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 39:43 + 10:04 6970
20. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 40:08 + 10:29 6838
21. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 40:30 + 10:51 6721
22. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 41:16 + 11:37 6477
23. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:35 + 12:56 6057
24. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 43:23 + 13:44 5802
25. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 43:42 + 14:03 5702
26. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:33 + 17:54 4475